طراحي سايت

 نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي، نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي، .

نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي،

غذاهايي كه قبل از رابطه جنسي نبايد خورده شود

غذاهايي كه قبل از رابطه جنسي نبايد خورده شود

غذاهايي كه قبل از رابطه جنسي نبايد خورده شود

آنچه قبل از رابطه جنسي نبايد خورده شود
احتمالا در مورد مواد غذايي است كه به بالا رفتن قواي جنسي كمك مي كند شنيده ايد. اما آيا مي دانيد كه مواد غذايي وجود دارد، كه مي تواند  باعث از دست رفتن قدرت جنسي شود. در اينجا غذاهايي را معرفي ميكنيم كه باعث مي شود كه نتوانيد رابطه زناشويي خوبي داشته باشيد پس, از اين غذاها بايد قبل از رابطه جنسي اجتناب كرد.

 

لوبيا
حبوبات منبع خوبي از فيبر و پروتئين ها براي بدن است. اما آنها  حاوي يك نوع قند هستند كه  هضم  را كند كرده  و باعث نفخ و گاز مي شود. هيچ كس دوست ندارد  شكم نفخ آلود داشته باشد چون  ايده آل براي رابطه جنسي نيست.

سير
سير  عطر و طعم  مواد غذايي  را تغيير مي دهد  براي سلامتي خوب است ولي هرگز قبل از رابطه زناشويي از اين ماده  استفاده نكنيد چون نه تنها داراي عطر و بوي قوي است بلكه  داراي نشاسته است كه مي تواند نفخ  ايجاد كند.

پنير
زمانيكه پنير مي خوريم بوي بد در ما بوجود مي آيد  پس از اين ماده غذايي  قبل از رابطه جنسي اجتناب كنيد.

گوشت قرمز
گوشت قرمز سنگين است و مي تواند هضم  آن طول بكشد  همچنين  احساس تنبلي و خواب آلودگي به شما دست ميدهد.

سيب زميني سرخ كرده
سيب زميني سرخ كرده  داراي چربي هايي است كه  مي تواند سطح تستوسترون را كاهش  دهد و باعث كاهش گردش خون شود. همچنين حاوي مقدار زيادي  نمك است ، كه  براي مردان فشار خون را بالا نگه دارد.

قرص نعناع
در حالي كه شما ممكن است فكر مي كنم كه  جويدن  قرص نعناع براي  تازه كردن نفس  قبل از رابطه جنسي خوب است، مطالعات نشان مي دهد كه مواد موجود در نعناع مي تواند سطح تستوسترون را كاهش دهد و اين مي تواند ميل جنسي شما تاثير گذارد.
منبع :دلگرم


منبع: rahafun.com


برچسب: آموزش روابط جنسي، دانستنيهاي جنسي، دانستنيهاي مسائل زناشويي، غذاهايي كه قبل از رابطه جنسي نبايد خورده شود، مسائل زناشويي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۵ساعت: ۰۵:۳۶:۰۶ توسط:عابد موضوع:

آسيب ديدگي پرده بكارت

آسيب ديدگي پرده بكارت

آسيب ديدگي پرده بكارت

آسيب و پارگي پرده بكارت

برخي فعاليت ها مي تواند سبب آسيب و پارگي برگشت ناپذير پرده بكارت شود.برخلاف تصور برخي كه مي پندارند پرده بكارت دختران در داخل واژن قرار دارد،پرده بكارت كه از جنس ديواره واژن مي باشد در بخش خارجي دستگاه تناسلي زنان قرار دارد و در دهانه واژن واقع شده است.پرده بكارت از نظر فرم در چند نوع مي باشد كه قبلا به آن اشاره شده است.

  

برخي فعاليت ها مي تواند سبب آسيب و پارگي برگشت ناپذير پرده بكارت شود از جمله :

-ورزش هاي سنگين از جمله ژيمناستيك

-انجام نزديكي و فعاليت جنسي با مرد – دخول آلت تناسلي

-عمل خودارضايي اگر همراه با داخل كردن يك شئي به داخل واژن باشد ميتواند سبب پارگي و آسيب پرده بكارت شود.

-برخي نيز بطور مادر زادي با مشكل آسيب يا حتي نبود پرده بكارت مواجه هستند.

-تصادف نيز ميتواند سبب آسيب و پارگي پرده بكارت شود.

-عملهاي لگني وخيم

 

قابل توجه اينكه تمامي مسائل ذكر شده بالا در مورد آسيب و پارگي پرده بكارت توسط پزشك قابل معاينه و تشخيص صد در صد مي باشد.

پرده بكارت بافتي بسيار حساس و نازك دارد و با كوچكترين تحريك آسيب پذير مي باشد. گرچه تحريكات كوچك و مختصر آسيب كامل به پرده بكارت نمي رساند ولي همين آسيب جزئي برگشت ناپذير و قابل تشخيص است و سبب حساس شدن آن و احتمال پارگي پرده بكارت وجود دارد.

منبع:پزشكان


منبع: rahafun.com


برچسب: آسيب ديدگي پرده بكارت، آلت تناسلي، خود ارضايي، رابطه جنسي، مسائل زناشويي، پرده بكارت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۵ساعت: ۰۵:۳۳:۵۳ توسط:عابد موضوع:

ماساژ جنسي بدن و تاثيرآن در رابطه جنسي

ماساژ جنسي بدن و تاثيرآن در رابطه جنسي

hhw106 (1) 

 

ماساژ جنسي بدن

ماساژ جنسي بدن زن چه تاثيري بر رابطه جنسي دارد؟

ماساژ جنسي علاوه بر تاثيرات مفيدي كه روي بدن دارد، ميتواند نقش تحريك كنندگي نيز داشته و لذت رابطه جنسي را دو چندان نمايد.

ماساژ جنسي ارتباط جسمي زن و مرد را بيشتر كرده، ضمن برانگيختگي جنسي موجب ميشود تا آنها لذت بيشتري از رابطه جنسي با يكديگر ببرند. در خانمهايي كه مشكل ارگاسم دارند يا اينكه دير به ارگاسم ميرسند، ماساژ جنسي بدن نقش مهمي در تسهيل ارگاسم دارد و در اين امر بسيار كمك كننده است.

 

در اينجا مراحل مختلف ماساژ جنسي بدن زن را بطور ساده مرور ميكنيم:

۱-ماساژ پشت بدن:

براي شروع ماساژ جنسي و شل كردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع كنيد.اول نوك انگشتان خود را به پوست او بكشيد بعد ناحيه پشت را از بالا تا پايين به آرامي نوازش كنيد.سپس بطور متناوب با حركات كششي، لرزشي (vibration) و دايره وار، آنرا ماساژ دهيد. گاهي ميتوانيد گوشت بدن او را درست مثل خمير با دستتان بگيريد و آرام فشار دهيد.پوست سر را ماساژ داده و گاهي موهاي او را بين انگشتان خود بگيريد. سپس سراغ پاهاي او رفته و انگشتان پايش را با دست فشار دهيد.

 

۲- ماساژ جلوي بدن:

سينه و پستانها را از داخل به خارج بماليد. نوك سينه ها را به آرامي ماساژ تحريك كنيد. موهاي ناحيه شرمگاهي را نوازش كرده و به نرمي بكشيد. با كف دستتان قسمت پايين شكم بماليد.كف دودست خود را بهم ماليده و وقتي گرم شد آنرا روي تخمدانهاي زن بگذاريد. عده اي معتقدند كه انجام اينكار انرژي زن براي *** را بيشتر ميكند.

سعي كنيد ناحيه مثانه و رحم را فشار دهيد. در اين هنگام بهتر است زن تمرينات kegel را انجام داده و ماهيچه هاي كف لگن خود را مانند حالت متوقف كردن ادرار، سفت كند.

 

۳- ماساژ واژن:

بهتر است در اين مرحله دستكش لاتكس بپوشيد. ميدانيد كه زنها به دو طريق به ارگاسم ميرسند: از راه تحريك نقطه جي و از راه تحريك كليتوريس.

 

 

 

 

 

 

بسياري از خانمها ارگاسم از طريق نقطه جي را عميق تر ميدانند. گاهي اگر تحريكات بطور مناسب ادامه پيدا كند زن ميتواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. اين ارگاسمهاي متوالي و پشت سرهم تاثير بسيار خوبي در روحيه زن دارد.

 

دست خود را به يك ماده ليز كننده مناسب آغشته نموده و لبهاي واژن را به انگشتتان ازهم باز كنيد. نوك انگشتان را به سمت بالا ( بطرف ناف) بگيريد. لبهاي داخلي و خارجي (كوچك و بزرگ) را با انگشتتان از هم جدا كرده و آنها را تك تك به آرامي با دو انگشت بماليد.

 

حالا يك انگشت خود را وارد واژن كرده بدنبال آن انگشت دوم را نيز وارد كنيد. انگشت شست خود را بالا نگه داشته و آنرا مقابل كليتوريس قرار دهيد. ميتوانيد دست خود را فشار دهيد يا اينكه بلرزانيد طوريكه دو انگشت شما با ديواره واژن و شست شما با كليتوريس تماس داشته باشد.

 

كف دست خود را روي استخوان عانه و انگشتانتان را روي لبهاي واژن قرار دهيد، حالا دست خود را به آرامي به سمت پايين فشار داده و يك حركت چرخشي به آن بدهيد. با حركت دست حدود ۱۰ دايره فرضي بكشيد، سپس كف دست خود را بلند كرده و با انگشت چند ضربه ملايم به لبهاي واژن بزنيد. چند ثانيه مكث نموده و دوباره همين حركت را براي چند بار انجام دهيد.

شما ميتوانيد گردن رحم را در قسمت پشتي و فوقاني واژن بصورت يك بافت گنبدي شكل با شكافي در وسط آن (مانند چانه) لمس نماييد. با احتياط بافت اطراف آنرا تحريك كنيد. عده اي از خانمها از اين كار لذت زيادي برده و از شما ميخواهند اينكار را برايشان تكرار كنيد.

 

بياد داشته باشيد كه كليتوريس از آلت تناسلي شما بسيار حساستر است. بنابراين هرگز انگشت خود را بصورت خشك و خشن روي آن نكشيد. ابتدا كه اندام تناسلي زن را لمس ميكنيد، كليتوريس را فقط به نرمي فشار دهيد. براي كاهش درد ناشي از اصطكاك ميتوانيد كليتوريس را با لبهاي واژن گرفته و با آن تحريك كنيد.

 

انگشت خود را وارد واژن كرده سپس دست ديگر خود را كه آزاد است روي قسمت پايين شكم بگذاريد و به طرف يكديگر فشار دهيد.اگر با قسمتهاي حساس و لذتبخش اندام تناسلي زن آشنا نيستيد از او بخواهيد تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحريك و استمناءكند. بعد از آن خودتان به تحريك اين قسمتها بپردازيد.

 

يك روش ديگر براي ماساژ جنسي زن اين است كه مقداري ماده ليزكننده روي لب واژن ريخته سپس آنرا با انگشت شست و اشاره خود بگيريد و ضمن فشار به آهستگي بكشيد. اين عمل را چندين بار پشت سرهم انجام دهيد.

 

تخمدانها در دو طرف واژن قرار دارند. گروهي از خانمها از ماساژ آنها لذت زيادي ميبرند و گروهي ديگر آنرا دردناك ميدانند. در صورت تمايل ميتوانيد آنها را ماساژ دهيد.

قسمت داخلي رانها و موهاي عانه را به نرمي نوازش كنيد. بتدريج كه زن لگن خود را بالا ميبرد،اين منطقه را بيشتر ماساژ دهيد. بعد از مدتي ميتوانيد انگشت خود را به سمت لبهاي واژن ببريد. به كمك يك ماده مناسب آنها را ليز نموده يكي يكي با دست بگيريد. محل اتصال لب بيروني واژن به بدن را با دوانگشت گرفته از پايين به سمت بالا بكشيد. نظير همين عمل را با لبهاي ديگر هم چند بار انجام دهيد.

به آرامي انگشت خود را وارد واژن كنيد. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آنرا وارد و خارج كنيد. اگر لازم شد ميتوانيد از انگشت ديگرتان هم استفاده كنيد.انگشت شست را وارد واژن كرده كف دست خود را دور كليتوريس بچرخانيد و ضمن آن با ساير انگشتان، استخوان لگن را فشار دهيد. به اين ترتيب شما ميتوانيد سقف واژن (نقطه جي داخلي) و مثانه(نقطه جي خارجي) را تواما” تحريك نماييد.

 

با انگشت خود نقطه جي را داخل واژن تحريك كنيد. براي اينكار انگشت خود را روي ديواره قدامي واژن گذاشته و آنرا مثل دكمه زنگ فشار دهيد و دوباره برداريد. همزمان بااينكار كليتوريس را هم كمي غلغلك بدهيد. با دوانگشت خود ديواره واژن را در جهت بالا و پايين هشت بار باهم فشار دهيد و همراه آن كليتوريس را نيز تحريك كنيد. سپس كليتوريس را به نرمي با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامي آنرا بكشيد.

انگشت خود را داخل واژن بشكل دايره بچرخانيد و در محل ساعت ۱۲ كمي مكث كنيد. بعد از مدتي ورودي واژن را با انگشت غلغلك دهيد. انجام اين عمل زن را بشدت حشري ميكند. حالا انگشت خود را بين لبهاي داخلي و خارجي واژن برده از پايين تا بالا به سمت كليتوريس بچرخانيد. در اينجا و بعد از انجام همه اينكارها او ديگر منتظر ورود آلت شماست و مطمئنا” لذت زيادي از آن خواهد برد!!


منبع: rahafun.com


برچسب: ماساژ جنسي بدن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۵ساعت: ۰۵:۲۷:۴۹ توسط:عابد موضوع:

فوايد رابطه جنسي

فوايد رابطه جنسي

فوايد رابطه جنسي

 فوايد رابطه جنسي روي بدن
با برقراري رابطه جنسي مناسب مي توان با بيماري ها مبارزه كرد، دردها را تسكين داد و چهره اي جوان و جذاب داشت. در ادامه مي توانيد با 7 فايده ارتباط جنسي روي بدن آشنا شويد.

 

1- تنفس راحت تر
رابطه زناشويي آنتي هيستاميني طبيعي است و نقش بسيار زيادي در مقابله با تب يونجه و آسم ايفا مي كند.

2- چهره جذاب و جوان
دانشمندان بيمارستان سلطنتي اسكاتلند در ادينبورو پس از مطالعه بر روي بيش از سه هزار و پانصد فرد 18 تا 102 ساله كه جوان به نظر مي رسيدند، پي بردند، زندگي جنسي خوب عامل مهمي در ايجاد چهره جذاب و جوان است. محققان معتقدند، ارتباط جنسي سبب كاهش استرس، رضايت بيشتر و خواب بهتر مي شود.

3- كمك كردن به بدن در مقابله با بيماري ها
پس از دو بار برقراري ارتباط جنسي در هفته، ميزان توليد ايمونوگلوبولين( دسته‌اي از مولكول‌هاي زيستي كه در سيستم ايمني فعال هستند) 30 درصد افزايش مي يابد كه نتيجه اش تقويت سيستم ايمني بدن است. پژوهشگران دريافتند، داشتن زندگي جنسي مناسب مي تواند خطر ابتلا به سرطان، بيماري قلبي، سكته مغزي و سرماخوردگي را كاهش دهد.

4- سوزاندن كالري
برقراري رابطه جنسي ،ورزشي ايده آل است و سبب سوزاندن كالري و چربي هاي بدن مي شود. كارشناسان معتقدند در طول 20 دقيقه برقراري رابطه جنسي 96 كالري سوزانده مي شود.

5- كاهش درد
نتيجه مطالعات متعدد متخصصان بخش زنان مايو كلينيك نشان مي دهد، تحريك واژن در طول رابطه زناشويي سبب افزايش لذت، تحمل درد قاعدگي، ورم مفاصل، سردرد ميگرني و … مي شود.

6- افزايش طول عمر
دكتر جيمز ويلز، استاد بهداشت جنسي دانشگاه هاروارد و نويسنده كتاب ” معناي زندگي جنسي ” گفت:” مرداني كه دو يا سه بار در هفته ارتباط جنسي برقرار مي كنند 50 درصد كمتر از افرادي كه چنين نمي كنند در معرض مرگ قرار دارند.

7- احساس رفاه
نتيجه يك مطالعه بر روي هزار و هشتصد فردي كه فعاليت جنسي مناسبي داشتند نشان داد، ترشح هورمون هاي اندورفين و اكسي توسين در اوج لذت جنسي سبب بروز احساس رفاه در افراد مي شود.


منبع: rahafun.com


برچسب: رابطه جنسي، رابطه جنسي زن و مرد video، رابطه جنسي در حمام، رابطه جنسي iran، رابطه جنسي زن و مرد بهترين شكلimage، رابطه جنسي از پشت مضرات image، رابطه جنسي انسان و حيوان، رابطه جنسي در زمان پريود، رابطه جنسي با دختران 9 ساله، رابطه جنسي اميزش با حيوانات وحشي video، رابطه جنسي خواهر برادر، رابطه جنسي زن و مرد، رابطه جنسي با دوست دختر، رابطه جنسي دهاني، رابطه جنسي مقعدي، رابطه جنسي حيوانات، رابطه جنسي در دوران نامزدي، رابطه جنسي با حيوانات، رابطه جنسي حيوانات با انسان، رابطه جنسي از پشت، رابطه جنسي از پشت مضرات، رابطه جنسي ا، رابطه جنسي انسان با حيوانimage، رابطه جنسي ازمقعد، رابطه جنسي از مقعد، رابطه جنسي انسان وحيوان، رابطه جنسي ازپشت، رابطه جنسي اورال، رابطه جنسي از راه دهان، رابطه جنسي انسان با حيوان، رابطه جنسي انسان با حيوانات، رابطه جنسي از عقب، رابطه جنسي از باسن، رابطه جنسي از كون، رابطه جنسي انسان و حيوانات، رابطه جنسي از راه معقد، رابطه جنسي از پشت فوايد، رابطه جنسي آ، رابطه جنسي ب، رابطه جنسي به سبك اورال، رابطه جنسي بازيگران ايراني، رابطه جنسي بعد از زايمان، رابطه جنسي بين زن ومرد video، رابطه جنسي بدون دخول، رابطه جنسي با زنداداش، رابطه جنسي با خواهر، رابطه جنسي با محارم، رابطه جنسي با زن شوهردار، رابطه جنسي با نزديكان، رابطه جنسي با كودكان، رابطه جنسي به زور، رابطه جنسي با دوست پسر، رابطه جنسي بعد از سزارين، رابطه جنسي با دختر، رابطه جنسي با خواهر زنم، رابطه جنسي بعد از زايمان طبيعي، رابطه جنسي پ، رابطه جنسي پسر با پسر، رابطه جنسي پسراي دوره بلوغ، رابطه جنسي پدر و دختر، رابطه جنسي پسرخاله با عمه، رابطه جنسي پسر و مادر، رابطه جنسي پسر و دختر، رابطه جنسي ت، تشخيص رابطه جنسي توسط پزشكي قانوني، رابطه جنسي تصاوير اميزش، رابطه جنسي تلمبه اي، رابطه جنسي تصويري، رابطه جنسي تلفني، رابطه جنسي ث، رابطه ثانيه با زمان مثل رابطه، رابطه ثانيه با زمان، رابطه جنسي ج، رابطه جنسي، رابطه جنسي چ، رابطه جنسي چيست؟، رابطه جنسي چيست، رابطه جنسي ح، رابطه جنسي حيوان با انسان، رابطه جنسي حين قاعدگي، رابطه جنسي حيوانات با عكس، رابطه جنسي حيوانات وحشي، رابطه جنسي خ، رابطه جنسي خوب از نظر مردان، چگونه رابطه جنسي خوبي داشته باشيم، رابطه جنسي خشن، رابطه جنسي خوب، چگونه يك رابطه جنسي خوب برقرار كنيم، رابطه جنسي د، رابطه جنسي دردوران بارداري، رابطه جنسي دختران و پسران، رابطه جنسي دربارداري، رابطه جنسي در حيوانات، رابطه جنسي دكتر، رابطه جنسي در بارداري، رابطه جنسي در دوران بارداري namayeshgah، رابطه جنسي در ايران، رابطه جنسي دهاني براي زنان، رابطه جنسي در دوران حاملگي، رابطه جنسي در پريود، رابطه جنسي در دوره نامزدي، رابطه جنسي در نامزدي، رابطه جنسي در دوران قاعدگي، رابطه جنسي دوران نامزدي، رابطه جنسي در دوران بارداري، رابطه جنسي ذ، رابطه ذهن و شي، رابطه جنسي ر، چه كسي بايد رابطه جنسي را شروع كند، چگونه رابطه جنسي را شروع كنيم، چه كسي بايد رابطه جنسي را شوركتابش، چه كسي بايد رابطه جنسي را شورت، رابطه جنسي ز، رابطه جنسي زن ومرد video، رابطه جنسي زنان با حيوانات، رابطه جنسي زوجين براي باردار، رابطه جنسي زنان ومردان لخت، رابطه جنسي زن image، رابطه جنسي زنان، رابطه جنسي زن ومرد، رابطه جنسي زن و شوهر، رابطه جنسي زن و مرد image، رابطه جنسي زن ومرد عاشق، رابطه جنسي زن و مرد videoدانلود، رابطه جنسي زن و مرد بهترين شكل، رابطه جنسي زن و مرد در دوران عقد، رابطه جنسي زن و شوهر video، رابطه جنسي زن و مرد از پشت، رابطه جنسي زن و مرد با عكس، رابطه جنسي زن و مرد video games، رابطه جنسي ژ، رابطه ژنتيك و سرطان پروپوزال، رابطه ژول با كالري، رابطه ژول و وات، رابطه ژول و كالري، رابطه جنسي س، رابطه جنسي سگ با دختر، رابطه جنسي سلنا و جاستين بيبر 2013، رابطه جنسي سالم، رابطه جنسي سه نفره، رابطه جنسي سك30 زن با حيوان، رابطه جنسي ش، رابطه شادمهر، رابطه شباب عائله شراب، رابطه شمس و مولانا، رابطه شعراء العاميه المصريه، رابطه شپش سر با هپاتيت b، رابطه شب اول ازدواج، رابطه شغل وشخصيت، رابطه شاد مهر، رابطه جنسي شات، رابطه شباب ال ضهير، رابطه شهر و روستا، رابطه شرر، رابطه شزي، رابطه شعراء العرب، رابطه شب زفاف، رابطه شراب، رابطه شير و تب، رابطه شادمهر عقيلي آپارات، رابطه شادمهر عقيلي، رابطه شادمهر دانلود، رابطه جنسي ص، عكس رابطه جنسي صحيح، رابطه جنسي صحيح، رابطه جنسي ض، رابطه ضربدري، رابطه ضربان قلب و فشار خون، رابطه ضريب هوشي و ثروت ملت‌ها، رابطه ضربان قلب و جنسيت، رابطه ضربان قلب با فشار خون، رابطه جنسي ط، رابطه جنسي طولاني، رابطه جنسي ظ، رابطه ظريف و اشتون، رابطه ظاهر و باطن، رابطه جنسي ع، رابطه جنسي عكس، يك رابطه جنسي عالي، رابطه جنسي غ، رابطه غير اخلاقي يك پزشك در شهرستان شاهرود، رابطه غذا با تستسرون، رابطه جنسي غريبة، رابطه غيراخلاقي، رابطه غير مشروع، رابطه غير خطي، رابطه غير اخلاقي، رابطه جنسي ف، رابطه جنسي فوتباليست معروف با خواهرش، رابطه جنسي فرزانه ناز، رابطه جنسي فيلم، رابطه جنسي ق، رابطه جنسي قبل از ازدواج، رابطه جنسي قبل از زايمان، رابطه جنسي قبل ازدواج، رابطه جنسي ك، رابطه جنسي كارتوني عاشقانه، رابطه جنسي كودكان، رابطه جنسي گ، رابطه جنسي گروهي، رابطه جنسي ل، رابطه جنسي لذت بخش زن و مرد، هنگام رابطه جنسي لب گرفتن، چگونه از رابطه جنسي لذت ببريم، رابطه جنسي لذت بخش، چگونه از رابطه جنسي لذت بريم، رابطه جنسي م، رابطه جنسي مادر با پسرش، رابطه جنسي مرد با مرد، رابطه جنسي مربي تيم فوتبال اميد، رابطه جنسي مادر، رابطه جنسي معقدي بدون دردش، رابطه جنسي منشي ؟فيس، رابطه جنسي موفق، رابطه جنسي مردان، رابطه جنسي معقول، رابطه جنسي مناسب، رابطه جنسي مخفيانه، رابطه جنسي مرد شهريور چي، رابطه جنسي مرد وزن سك 30، رابطه جنسي مادر و پسر، رابطه جنسي من با، رابطه جنسي مرد، رابطه جنسي مرد با مرد سرد، رابطه جنسي مادر و پسر 01، رابطه جنسي ن، رابطه جنسي نامشروع، رابطه جنسي نا مشروع، رابطه جنسي و، رابطه جنسي و پاره كردن پرده بكارت video، پوزيشن هاي رابطه جنسي واقعي، رابطه جنسي ويكي پديا، رابطه جنسي ويديو، نواع درد در هنگام رابطه جنسي و درمان، رابطه جنسي ونيكا، روش صحيح رابطه جنسي ويديو فيلم، رابطه جنسي ه، رابطه جنسي همسر خواب، اموزش رابطه جنسي همراه با عكس، رابطه جنسي هر شب، رابطه جنسي هيجاني، رابطه جنسي هر روز، رابطه جنسي ي، رابطه جنسي يكي از مجري هاي شبكه من و تو، رابطه جنسي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۵ساعت: ۰۵:۲۱:۳۶ توسط:عابد موضوع:

دليل ارضا نشدن خانم ها

دليل ارضا نشدن خانم ها

دليل ارضا نشدن خانم ها

چرا خانمم ارضا نميشود (آنورگاسمي)
يك بيماري جنسي هست كه مانع اوج لذت جنسي هست و در اصطلاح  پزشكي  آنورگاسمي  ناميده مي شود اين بيماري را  بيشتر به شما معرفي مي كنيم. توجه كنيد ارتباط جنسي يكي از مشكلات با اهميت زندگي زناشويي به حساب مي آيد كه اگر يكي از زوجين در اين مورد دچار مشكل شوند امكان دارد زندگي آنان به مخاطره  بيفتد پس هر نوع مشكل جنسي را بي اهميت تلقي نكنيد.

 

آنورگاسمي بسيار شايع است و دست كم از هر ۵ زن در جهان، يكي به اين عارضه دچار مي شود. شدت ارگاسم در ميان زنان بسيار متفاوت است و زنان از لحاظ تعداد ارگاسم ها يا ميزان تحريك مورد نياز براي رسيدن به ارگاسم نيز با يكديگر متفاوت هستند.

ارگاسم، از منظر طبي، به معناي احساس لذت شديد جسمي و رهايي از تنش است كه با انقباض هاي غيرارادي و موزون عضلات كف لگن همراه است. اما هميشه ارگاسم به اين صورت نيست. برخي از زنان احساس انقباض عضلات كف لگن يا لرزش رحم حين ارگاسم را دارند. برخي از زنان نيز ارگاسم را به صورت احساس گرمايي در همه بدن توصيف و برخي ديگر آن را به صورت احساسي مانند مورمور شدن بيان مي كنند. بر اساس تعريف، نشانه هاي عمده آنورگاسمي شامل ناتواني در تجربه ارگاسم يا تاخيرهاي طولاني در رسيدن به ارگاسم است.

انواع متفاوتي از آنورگاسمي وجود دارد:
آنورگاسمي اوليه : اين وضعيت به معناي آن است كه زن هرگز تجربه ارگاسم را نداشته است.
آنورگاسمي ثانويه : اين وضعيت به معناي آن است كه زن قبلا ارگاسم را تجربه كرده اما اكنون در رسيدن به آن دچار مشكل شده است.

آنورگاسمي موقعيتي : اين وضعيت به معناي آن است كه زن تنها در موقعيت هاي خاصي مي تواند ارگاسم را تجربه كند. اين عارضه در زنان بسيار شايع است. در واقع، حدود ۸۰ درصد زنان تنها در نتيجه تحريك كليتوريس، ارگاسم را تجربه مي كنند.

آنورگاسمي عمومي: اين وضعيت به معناي آن است كه زن در هيچ موقعيتي نمي تواند به ارگاسم برسد.

علت نرسيدن به اوج جنسي چيست؟
اوج لذت جنسي يا ارگاسم، فرآيندي پيچيده و در واقع، واكنشي به بسياري از عوامل جسمي، عاطفي و رواني است. داشتن مشكل در هر يك از زمينه هاي زير ممكن است رسيدن به ارگاسم را مختل كند.

۱) علل جسمي
طيف گسترده اي از بيماري ها، تغييرات جسمي و داروها ممكن است ارگاسم را مختل كنند:
بيماري ها:
هر بيماري ممكن است بر اين بخش چرخه جنسي اثر بگذارد، از جمله ديابت، بيماري هاي عصب شناختي مانند ام اس و …
ارگاسم همچنين ممكن است در نتيجه جراحي هاي زنانه مانند برداشت رحم يا جراحي براي سرطان هاي زنان مختل شود. به علاوه، تجربه نكردن ارگاسم اغلب با ساير مشكلات جنسي مانند آميزش دردناك همراهي دارد.

داروها:
بسياري از داروها رسيدن به اوج لذت جنسي را مختل مي كنند. از جمله اين داروها مي توان به داروهاي ضد فشارخون، داروهاي آنتي هيستامين (ضدحساسيت) و داروهاي ضدافسردگي به خصوص داروهاي مهاركننده انتخابي بازجذب سروتونين مانند فلوكستين اشاره كرد. داروهاي ضدافسردگي در مردان نيز ممكن است باعث عدم رسيدن به اوج لذت جنسي و اختلال نعوظ شوند.

الكل و مواد مخدر:
مصرف بيش از حد الكل و مواد روانگردان مي تواند ارگاسم را مختل كند.

فرآيند سالمندي:
با افزايش سن، تغييراتي طبيعي در بدن، هورمون ها، دستگاه عصبي و دستگاه گردش خون ايجاد مي شود كه بر فعاليت جنسي اثر مي گذارد. كاهش ميزان هورمون جنسي زنانه استروژن كه حين گذر به دوران يائسگي رخ مي دهد ممكن است به خصوص بر اوج لذت جنسي زنان اثر بگذارد. مقدار پايين هورمون زنانه در بدن مي تواند حساسيت كليتوريس، نوك پستان ها و پوست را كاهش دهد و خون رساني به واژن و كليتوريس را دچار اختلال كند. با اين حال، نرسيدن به اوج لذت جنسي صرفا به زنان سالمند محدود نمي شود و حتي بسياري از زنان مي گويند با افزايش سن، تجربه جنسي آنها رضايت بخش تر مي شود.

۲) عوامل رواني
بسياري از عوامل رواني در توانايي رسيدن به ارگاسم يا اوج لذت جنسي دخالت دارند:
– مشكلات سلامت رواني، مانند اضطراب و افسردگي
– اضطراب حين رابطه زناشويي
– استرس و فشارهاي اقتصادي
– باورهاي فرهنگي خاص
– ترس از بارداري يا بيماري هاي مقاربتي
– آشفتگي و سراسيمگي

۳) عوامل ارتباطي
بسياري از زوج هايي كه دچار اختلافات زناشويي هستند، در فعاليت هاي جنسي نيز دچار مشكل مي شوند. از جمله عوامل ارتباط موثر بر اوج لذت جنسي مي توان به اين موارد اشاره كرد:
– نداشتن پيوند عاطفي با همسر
– تعارض ها و اختلافات حل نشده
– نبود ارتباط مناسب با همسر از لحاظ نيازها و ترجيحات جنسي
– عدم وفاداري و از بين رفتن اعتماد ميان زن و شوهر.

چطور آنورگاسمي را درمان مي كنند؟
درمان آنورگاسمي ممكن است مشكل باشد. درمان شما بستگي به اين دارد كه علت زمينه ساز علايم شما چيست، اما پزشك تان ممكن است مجموعه اي از شيوه ها را براي درمان شما به كار ببندد. درمان آنورگاسمي در اغلب زنان به چيزي بيشتر از تجويز ساده دارو نياز دارد. توجه به مشكلات ارتباطي با همسر و عوامل استرس زاي روزمره بسيار مهم است. همچنين اينكه بدنتان را بشناسيد و انواع متفاوت تحريك جنسي را امتحان كنيد، مي تواند به شما كمك كند.

بدنتان را بشناسيد:
درك آناتومي يا كالبدشناسي بدنتان و اينكه چه نوع تحريك لمسي رضايت جنسي بهتري براي شما فراهم مي كند، بسيار مهم است. مي توانيد از دكترتان بخواهيد در مورد آناتومي دستگاه تناسلي تان شما را راهنمايي يا منابعي براي شناخت آن به شما معرفي كند.

افزايش تحريك جنسي:
بسياري از زنان به اين خاطر به اوج لذت جنسي نمي رسند كه حين رابطه زناشويي، تحريك جنسي كافي دريافت نمي كنند. بسياري از زنان براي رسيدن به ارگاسم نياز به تحريك مستقيم يا غيرمستقيم كليتوريس دارند و اين مساله بايد در فعاليت جنسي مورد توجه قرار گيرد.

مشاوره و درمان:
اختلافات و تعارض ها با همسر مي تواند زمينه ساز مشكل جنسي شود. مراجعه به يك مشاور مي تواند به شما كمك كند تا اين اختلافات و تنش ها را حل كنيد و زندگي جنسي تان را به مسير عادي بازگردانيد.متخصصان درمان اختلالات جنسي، روان درمانگراني هستند كه در زمينه درمان مشكلات جنسي تخصص دارند. گرچه مراجعه به اين متخصصان ممكن است برايتان خجالت آور باشد، اما اين كارشناسان مي توانند در درمان آنورگاسمي، كمك زيادي به شما بكنند.
اين شيوه درماني اغلب شامل آموزش در مورد امور جنسي، تعليم دادن مهارت هاي ارتباطي و تمرينات رفتاري است كه شما و همسرتان بايد در خانه آنها را امتحان كنيد.

درمان هاي طبي
تضميني وجود ندارد كه درمان هاي هورموني بتوانند آنورگاسمي را درمان كنند اما ممكن است كمك كننده باشند. همچنين درمان بيماري هاي زمينه اي نيز به شما كمك مي كند.

درمان بيماري زمينه اي:
اگر به بيماري خاصي مبتلا هستيد كه توانايي شما در رسيدن به اوج جنسي را تحت تاثير قرار مي دهد، درمان مشكل جنسي تان را حل كند. عوض كردن داروهاي مصرفي يا دوز آنها علايم شما را برطرف مي كند.

درمان با هورمون جنسي استروژن:
درمان با استروژن به صورت قرص برچسب پوستي يا ژل، مي تواند اثر مثبتي بر كاركرد مغزي و عوامل خلقي داشته باشد و بر پاسخ جنسي شما اثر مي گذارد. درمان موضعي با استروژن به شكل كرم واژن يا شياف ها يا حلقه هايي كه به آهستگي مواد خود را آزاد مي كنند ممكن است جريان خون واژن را افزايش دهد و به بهبود ميل جنسي كمك كند. در برخي موارد پزشكتان تركيبي از هورمون هاي استروژن و پروژسترون را به طور خوراكي تجويز مي كند.

درمان با هورمون تستوسترون:
هورمون هاي جنسي مردانه مانند تستوسترون كه به مقدار اندكي در بدن زنان توليد مي شوند، ممكن است نقشي در كاركرد جنسي زنان داشته باشند.بنابراين تجويز تستوسترون مي تواند به برطرف كردن مشكل ارگاسم زنان كمك كند، به خصوص اگر درمان با هورمون هاي استروژن و پروژسترون موثر نباشد. البته استفاده از تستوسترون براي درمان زنان مورد اختلاف است و به وسيله سازمان هاي پزشكي تاييد نشده است. به علاوه تستوسترون گاهي باعث عوارض جانبي ناخواسته اي مانند آكنه، پرمويي و تغييرات خلق و شخصيت مي شود.

به نظر مي رسد تستوسترون بيش از همه در زناني موثر باشد كه ميزان اين هورمون در بدن آنها در نتيجه برداشتن تخمدان با جراحي افت كرده است. در صورتي كه پزشك اين درمان را انتخاب كند، با دقت شما را تحت نظر قرار خواهد داد تا مطمئن شود كه دچار عوارض جانبي نمي شويد.
منبع: دكتر سلام


منبع: rahafun.com


برچسب: ، ارضا نشدن خانم ها، ارضا شدن خانم ها، ارضا شدن خانم ها چگونه است؟، ارضا شدن خانم ها در خواب، ارضا شدن خانم ها با دست، ارضا شدن زن ها، ارضا شدن خانم ها از عقب، دليل ارضا نشدن خانم ها، دلايل ارضا نشدن خانم ها، علل ارضا نشدن خانم ها، ارضا شدن زن ها چگونه است، ارضا شدن خانمها چگونه است، ارضا شدن خانم ها بدون دخول، علت ارضا نشدن خانم ها چيست، ارضا شدن خانم ها چقدر طول ميكشه، دليل ارضا نشدن خانم ها چيست، ارضا شدن در خانم ها چگونه است، علت دير ارضا شدن خانم ها چيست، ارضا شدن زن ها در خواب، ارضا شدن خانوم ها در خواب، دليل ارضا نشدن خانم ها، عوارض ارضا نشدن در خانم ها، علت ارضا نشدن خانم ها، عوارض ارضا نشدن خانم ها، مشكل ارضا نشدن خانم ها، مشكلات ارضا نشدن خانم ها، ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۵ساعت: ۰۵:۱۸:۵۱ توسط:عابد موضوع: