نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي، نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي، .

نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي،

ماساژ جنسي بدن و تاثيرآن در رابطه جنسي

ماساژ جنسي بدن و تاثيرآن در رابطه جنسي

hhw106 (1) 

 

ماساژ جنسي بدن

ماساژ جنسي بدن زن چه تاثيري بر رابطه جنسي دارد؟

ماساژ جنسي علاوه بر تاثيرات مفيدي كه روي بدن دارد، ميتواند نقش تحريك كنندگي نيز داشته و لذت رابطه جنسي را دو چندان نمايد.

ماساژ جنسي ارتباط جسمي زن و مرد را بيشتر كرده، ضمن برانگيختگي جنسي موجب ميشود تا آنها لذت بيشتري از رابطه جنسي با يكديگر ببرند. در خانمهايي كه مشكل ارگاسم دارند يا اينكه دير به ارگاسم ميرسند، ماساژ جنسي بدن نقش مهمي در تسهيل ارگاسم دارد و در اين امر بسيار كمك كننده است.

 

در اينجا مراحل مختلف ماساژ جنسي بدن زن را بطور ساده مرور ميكنيم:

۱-ماساژ پشت بدن:

براي شروع ماساژ جنسي و شل كردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع كنيد.اول نوك انگشتان خود را به پوست او بكشيد بعد ناحيه پشت را از بالا تا پايين به آرامي نوازش كنيد.سپس بطور متناوب با حركات كششي، لرزشي (vibration) و دايره وار، آنرا ماساژ دهيد. گاهي ميتوانيد گوشت بدن او را درست مثل خمير با دستتان بگيريد و آرام فشار دهيد.پوست سر را ماساژ داده و گاهي موهاي او را بين انگشتان خود بگيريد. سپس سراغ پاهاي او رفته و انگشتان پايش را با دست فشار دهيد.

 

۲- ماساژ جلوي بدن:

سينه و پستانها را از داخل به خارج بماليد. نوك سينه ها را به آرامي ماساژ تحريك كنيد. موهاي ناحيه شرمگاهي را نوازش كرده و به نرمي بكشيد. با كف دستتان قسمت پايين شكم بماليد.كف دودست خود را بهم ماليده و وقتي گرم شد آنرا روي تخمدانهاي زن بگذاريد. عده اي معتقدند كه انجام اينكار انرژي زن براي *** را بيشتر ميكند.

سعي كنيد ناحيه مثانه و رحم را فشار دهيد. در اين هنگام بهتر است زن تمرينات kegel را انجام داده و ماهيچه هاي كف لگن خود را مانند حالت متوقف كردن ادرار، سفت كند.

 

۳- ماساژ واژن:

بهتر است در اين مرحله دستكش لاتكس بپوشيد. ميدانيد كه زنها به دو طريق به ارگاسم ميرسند: از راه تحريك نقطه جي و از راه تحريك كليتوريس.

 

 

 

 

 

 

بسياري از خانمها ارگاسم از طريق نقطه جي را عميق تر ميدانند. گاهي اگر تحريكات بطور مناسب ادامه پيدا كند زن ميتواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. اين ارگاسمهاي متوالي و پشت سرهم تاثير بسيار خوبي در روحيه زن دارد.

 

دست خود را به يك ماده ليز كننده مناسب آغشته نموده و لبهاي واژن را به انگشتتان ازهم باز كنيد. نوك انگشتان را به سمت بالا ( بطرف ناف) بگيريد. لبهاي داخلي و خارجي (كوچك و بزرگ) را با انگشتتان از هم جدا كرده و آنها را تك تك به آرامي با دو انگشت بماليد.

 

حالا يك انگشت خود را وارد واژن كرده بدنبال آن انگشت دوم را نيز وارد كنيد. انگشت شست خود را بالا نگه داشته و آنرا مقابل كليتوريس قرار دهيد. ميتوانيد دست خود را فشار دهيد يا اينكه بلرزانيد طوريكه دو انگشت شما با ديواره واژن و شست شما با كليتوريس تماس داشته باشد.

 

كف دست خود را روي استخوان عانه و انگشتانتان را روي لبهاي واژن قرار دهيد، حالا دست خود را به آرامي به سمت پايين فشار داده و يك حركت چرخشي به آن بدهيد. با حركت دست حدود ۱۰ دايره فرضي بكشيد، سپس كف دست خود را بلند كرده و با انگشت چند ضربه ملايم به لبهاي واژن بزنيد. چند ثانيه مكث نموده و دوباره همين حركت را براي چند بار انجام دهيد.

شما ميتوانيد گردن رحم را در قسمت پشتي و فوقاني واژن بصورت يك بافت گنبدي شكل با شكافي در وسط آن (مانند چانه) لمس نماييد. با احتياط بافت اطراف آنرا تحريك كنيد. عده اي از خانمها از اين كار لذت زيادي برده و از شما ميخواهند اينكار را برايشان تكرار كنيد.

 

بياد داشته باشيد كه كليتوريس از آلت تناسلي شما بسيار حساستر است. بنابراين هرگز انگشت خود را بصورت خشك و خشن روي آن نكشيد. ابتدا كه اندام تناسلي زن را لمس ميكنيد، كليتوريس را فقط به نرمي فشار دهيد. براي كاهش درد ناشي از اصطكاك ميتوانيد كليتوريس را با لبهاي واژن گرفته و با آن تحريك كنيد.

 

انگشت خود را وارد واژن كرده سپس دست ديگر خود را كه آزاد است روي قسمت پايين شكم بگذاريد و به طرف يكديگر فشار دهيد.اگر با قسمتهاي حساس و لذتبخش اندام تناسلي زن آشنا نيستيد از او بخواهيد تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحريك و استمناءكند. بعد از آن خودتان به تحريك اين قسمتها بپردازيد.

 

يك روش ديگر براي ماساژ جنسي زن اين است كه مقداري ماده ليزكننده روي لب واژن ريخته سپس آنرا با انگشت شست و اشاره خود بگيريد و ضمن فشار به آهستگي بكشيد. اين عمل را چندين بار پشت سرهم انجام دهيد.

 

تخمدانها در دو طرف واژن قرار دارند. گروهي از خانمها از ماساژ آنها لذت زيادي ميبرند و گروهي ديگر آنرا دردناك ميدانند. در صورت تمايل ميتوانيد آنها را ماساژ دهيد.

قسمت داخلي رانها و موهاي عانه را به نرمي نوازش كنيد. بتدريج كه زن لگن خود را بالا ميبرد،اين منطقه را بيشتر ماساژ دهيد. بعد از مدتي ميتوانيد انگشت خود را به سمت لبهاي واژن ببريد. به كمك يك ماده مناسب آنها را ليز نموده يكي يكي با دست بگيريد. محل اتصال لب بيروني واژن به بدن را با دوانگشت گرفته از پايين به سمت بالا بكشيد. نظير همين عمل را با لبهاي ديگر هم چند بار انجام دهيد.

به آرامي انگشت خود را وارد واژن كنيد. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آنرا وارد و خارج كنيد. اگر لازم شد ميتوانيد از انگشت ديگرتان هم استفاده كنيد.انگشت شست را وارد واژن كرده كف دست خود را دور كليتوريس بچرخانيد و ضمن آن با ساير انگشتان، استخوان لگن را فشار دهيد. به اين ترتيب شما ميتوانيد سقف واژن (نقطه جي داخلي) و مثانه(نقطه جي خارجي) را تواما” تحريك نماييد.

 

با انگشت خود نقطه جي را داخل واژن تحريك كنيد. براي اينكار انگشت خود را روي ديواره قدامي واژن گذاشته و آنرا مثل دكمه زنگ فشار دهيد و دوباره برداريد. همزمان بااينكار كليتوريس را هم كمي غلغلك بدهيد. با دوانگشت خود ديواره واژن را در جهت بالا و پايين هشت بار باهم فشار دهيد و همراه آن كليتوريس را نيز تحريك كنيد. سپس كليتوريس را به نرمي با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامي آنرا بكشيد.

انگشت خود را داخل واژن بشكل دايره بچرخانيد و در محل ساعت ۱۲ كمي مكث كنيد. بعد از مدتي ورودي واژن را با انگشت غلغلك دهيد. انجام اين عمل زن را بشدت حشري ميكند. حالا انگشت خود را بين لبهاي داخلي و خارجي واژن برده از پايين تا بالا به سمت كليتوريس بچرخانيد. در اينجا و بعد از انجام همه اينكارها او ديگر منتظر ورود آلت شماست و مطمئنا” لذت زيادي از آن خواهد برد!!


منبع: rahafun.com


برچسب: ماساژ جنسي بدن،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۵ساعت: ۰۵:۲۷:۴۹ توسط:عابد موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :