تحريك جنسي تحريك جنسي

نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي،

قسمت هاي تحريك شونده بدن زنان

قسمت هاي تحريك شونده بدن زنان

 jensi 27 azar (3)

 

11 قسمت محرك از بدن زنان كه تمايل دارند نوازش شود( ويژه زوجين)

در اين پست سعي شده مطلب به گونه اي نگارش شود كه صرفا جهت ارتقاء سطح آگاهي زوجين و لذت بيشتر از يكديگر باشد.
مطمئنا هر مردي ازمشاهده لذت همسر خود توسط وي خرسند شده و احساس خوشايندي بر وي حاكم ميشود، بر خلاف تصور اكثر خانم ها مردها تنها به لذت خود فكر نميكنند بلكه به علت عدم آگاهي از آناتومي بدن زنان و عدم شناخت جامع از دنياي جنسي زنان با تصور اينكه آنها نيز همچون مردها ارضا ميشوند رفتار ميكنند  و بر اين باورند كه لذت جنسي زنها همچون مردها به يكي دو نقطه بيشتر از بدن معطوف نميشود.
مردها براي برقراري ارتباط جنسي به عناصر احساس ، پيشنوازي و معاشقه همچون زنان نياز ندارند بلكه در صورت مساعد بودن شرايط روحي تنها يك جرقه ذهني درمغز آنها كافيست كه تحريك شده و براي رابطه جنسي كاملا آماده شوند  ، حال آنكه زنان نياز به پيشنوازي و آماده سازي دارند كه دانستن مطالب ذيل جهت پيشنوازي توصيه ميشود.
نواحى كه بايد نوازش كنيد:
1- سر
نه، منظور سر شما يا مال او نيست. از سرانگشتان اشاره و انگشت وسطى براى گرفتن شقيقه هايش استفاده كنيد. بعد، با يك دست شروع به بازى كردن با موهايش كنيد و سپس از كليه سر انگشتانتان براى ماساژ دادن سرش استفاده كنيد. خيلى با ملايمت اينكار را بكنيد.
نكته: در هنگام نوازش، سرش را روى دامنتان بگذاريد تا هم او راحت باشد و هم بتواند واكنشهاى متقابل انجام دهد.
2- گردن
چه از دستهايتان استفاده كنيد يا از دهانتان، اغلب زنها وقتى مويشان را از روى گردنشان پس ميزنيد و به نرمى آنرا نوازش ميكنيد، ميبوسيد، ميلسيد، و يواش گاز ميگيريد بسيار لذت ميبرند.
نكته: وقتى به نزديكى استخوان ترقوه ميرسيد اين نواحى را ببوسيد و ليس بزنيد.
3- پشت
من نميتوانم به شما بگويم چه ميگذرد وقتى او را به پهلو مي خوابانيد در حاليكه پشتش به طرف شما است ، و به نرمى بدنش را از بالا به پائين ميبوسيد و نوازش ميكنيد.
4- رانها
چه او عريان باشد يا لباسي براي رابطه جنسى پوشيده باشد، پاهايش را از هم باز كنيد و چند دقيقه با دست به نوازش داخل و خارج رانهايش بپردازيد.

5- پشت زانوها
در حاليكه او به پشت دراز كشيده است و يك پايش را بالا برده، آنرا در امتداد بدنتان قرار داده و به سراغ قسمت پشت زانوها برويد. ببوسيد و به آرامى اين نواحى و اطرافش را بليسيد. اگر روى شكم خوابيده است، كار شما راحتتر ميشود.
نكته: گاز نگيريد يا خيلى محكم نبوسيد؛ اين نواحى حساس هستند و صرفا در چنين قسمتهائى فقط نوازش كنيد.
6- دستها
دستش را بگيريد، طورى كه كف دستها به طرف بالا باشد، و با هر دو شست به ملايمت كف دستش را نوازش كنيد ضمن اينكه بقيه انگشتانتان همزمان سمت ديگر دستش را نوازش ميكند. كم كم به سمت پائين پيشروى كنيد تا كل دستش را نوازش كنيد.
7- مچها
دستش را طورى بگيريد كه كف دست به سمت بالا باشد ، در حاليكه از وقايع روزانه اش ميپرسيد سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حركت دهيد. پس از چند دقيقه نوازش كردن، با لبها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچش را بليسيد و به نرمى گاز بگيريد.
– وقتى كه مچش را ميبوسيد، با دستتان دست او را مقابل صورتتان بگيريد.
8- گوشها
به سراغ گوشش برويد و جمله اى نظير ”امشب شب توست،“ زمزمه كنيد و سپس نرمه گوشش را داخل دهانتان بگيريد و حسابى خيسش كنيد. سپس سراغ قسمت بالائى گوشش رفته و يواش با دندان گازش بگيريد.
-قبل از انجام هر كارى، با انگشتانتان به آرامى موهايش را از روى گوشش كنار بزنيد؛ سپس روى گردنش بسمت بالا نفس بكشيد تا به محل مذكور برسيد.

9- شكم
دور كمرش را با هر دو دست بگيريد و وقتى به اندازه كافى به شكمش نزديك شديد بوى عطرش را استنشاق كنيد. بعد شكمش را از يك سمت تا سمت ديگر ببوسيد و گهگاه با زبانتان آنرا بليسيد.
10 – زانوها
چه در حال معاشقه باشيد يا فقط شروع به نوازش كرده باشيد، قرار دادن زانوهايش روى شانه هايتان و مالش آنها راه خوبى براى تحريك احساسات اوست. هر كدام از زانوها را با دستانتان نوازش كرده و سپس آنها را از سمتى به سمت ديگر ببوسيد.
-هنگام بوسيدن زانوها با دست ساق پايش را بالا و پائين ببريد. و مجددا، به هيچ وجه از دندانهايتان استفاده نكنيد.
11 – پاها
چه بعنوان بخشى از عادات معاشقه يا آرامش بخشيدن به او پس از يك روز سخت، مالش پاهاى يك زن به طرز باور نكردنى شما را به اهدافتان خواهد رساند. كمى روغن ماساژ يا كرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بماليد تا گرم شود و با مالش وسط كف پاهايش شروع كنيد. به آرامى به سمت پنجه ها و سپس به سمت پاشنه برويد.
-مدت زمانى را به مالش اطراف پاهايش اختصاص دهيد و مواظب باشيد قلقلكش ندهيد.
حالا برويم سراغ اصل مطلب خواه براى عشقبازى باشد يا فقط بخواهيد پيشاپيش او را آماده كرده باشيد بدين ترتيب او با جلب توجه شما روى قسمتهائى از بدنش غير از آلت و سينه هايش، شما را متوجه خواهد كرد كه اين قسمتها نيز باعث تحريك وى ميشود. علاوه بر اين، او انگيزه پيدا مي كند تا وقتى را براى قسمتهائى از بدنتان غير از جهاز تناسلي، صرف كند … با اينكه شايد شما با همان قسمتها نيز ارضا شويد.


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/22 ساعت: ۲۱ توسط:btab74 :

دليل ارضا نشدن خانم ها

دليل ارضا نشدن خانم ها

دليل ارضا نشدن خانم ها

چرا خانمم ارضا نميشود (آنورگاسمي)
يك بيماري جنسي هست كه مانع اوج لذت جنسي هست و در اصطلاح  پزشكي  آنورگاسمي  ناميده مي شود اين بيماري را  بيشتر به شما معرفي مي كنيم. توجه كنيد ارتباط جنسي يكي از مشكلات با اهميت زندگي زناشويي به حساب مي آيد كه اگر يكي از زوجين در اين مورد دچار مشكل شوند امكان دارد زندگي آنان به مخاطره  بيفتد پس هر نوع مشكل جنسي را بي اهميت تلقي نكنيد.

 

آنورگاسمي بسيار شايع است و دست كم از هر ۵ زن در جهان، يكي به اين عارضه دچار مي شود. شدت ارگاسم در ميان زنان بسيار متفاوت است و زنان از لحاظ تعداد ارگاسم ها يا ميزان تحريك مورد نياز براي رسيدن به ارگاسم نيز با يكديگر متفاوت هستند.

ارگاسم، از منظر طبي، به معناي احساس لذت شديد جسمي و رهايي از تنش است كه با انقباض هاي غيرارادي و موزون عضلات كف لگن همراه است. اما هميشه ارگاسم به اين صورت نيست. برخي از زنان احساس انقباض عضلات كف لگن يا لرزش رحم حين ارگاسم را دارند. برخي از زنان نيز ارگاسم را به صورت احساس گرمايي در همه بدن توصيف و برخي ديگر آن را به صورت احساسي مانند مورمور شدن بيان مي كنند. بر اساس تعريف، نشانه هاي عمده آنورگاسمي شامل ناتواني در تجربه ارگاسم يا تاخيرهاي طولاني در رسيدن به ارگاسم است.

انواع متفاوتي از آنورگاسمي وجود دارد:
آنورگاسمي اوليه : اين وضعيت به معناي آن است كه زن هرگز تجربه ارگاسم را نداشته است.
آنورگاسمي ثانويه : اين وضعيت به معناي آن است كه زن قبلا ارگاسم را تجربه كرده اما اكنون در رسيدن به آن دچار مشكل شده است.

آنورگاسمي موقعيتي : اين وضعيت به معناي آن است كه زن تنها در موقعيت هاي خاصي مي تواند ارگاسم را تجربه كند. اين عارضه در زنان بسيار شايع است. در واقع، حدود ۸۰ درصد زنان تنها در نتيجه تحريك كليتوريس، ارگاسم را تجربه مي كنند.

آنورگاسمي عمومي: اين وضعيت به معناي آن است كه زن در هيچ موقعيتي نمي تواند به ارگاسم برسد.

علت نرسيدن به اوج جنسي چيست؟
اوج لذت جنسي يا ارگاسم، فرآيندي پيچيده و در واقع، واكنشي به بسياري از عوامل جسمي، عاطفي و رواني است. داشتن مشكل در هر يك از زمينه هاي زير ممكن است رسيدن به ارگاسم را مختل كند.

۱) علل جسمي
طيف گسترده اي از بيماري ها، تغييرات جسمي و داروها ممكن است ارگاسم را مختل كنند:
بيماري ها:
هر بيماري ممكن است بر اين بخش چرخه جنسي اثر بگذارد، از جمله ديابت، بيماري هاي عصب شناختي مانند ام اس و …
ارگاسم همچنين ممكن است در نتيجه جراحي هاي زنانه مانند برداشت رحم يا جراحي براي سرطان هاي زنان مختل شود. به علاوه، تجربه نكردن ارگاسم اغلب با ساير مشكلات جنسي مانند آميزش دردناك همراهي دارد.

داروها:
بسياري از داروها رسيدن به اوج لذت جنسي را مختل مي كنند. از جمله اين داروها مي توان به داروهاي ضد فشارخون، داروهاي آنتي هيستامين (ضدحساسيت) و داروهاي ضدافسردگي به خصوص داروهاي مهاركننده انتخابي بازجذب سروتونين مانند فلوكستين اشاره كرد. داروهاي ضدافسردگي در مردان نيز ممكن است باعث عدم رسيدن به اوج لذت جنسي و اختلال نعوظ شوند.

الكل و مواد مخدر:
مصرف بيش از حد الكل و مواد روانگردان مي تواند ارگاسم را مختل كند.

فرآيند سالمندي:
با افزايش سن، تغييراتي طبيعي در بدن، هورمون ها، دستگاه عصبي و دستگاه گردش خون ايجاد مي شود كه بر فعاليت جنسي اثر مي گذارد. كاهش ميزان هورمون جنسي زنانه استروژن كه حين گذر به دوران يائسگي رخ مي دهد ممكن است به خصوص بر اوج لذت جنسي زنان اثر بگذارد. مقدار پايين هورمون زنانه در بدن مي تواند حساسيت كليتوريس، نوك پستان ها و پوست را كاهش دهد و خون رساني به واژن و كليتوريس را دچار اختلال كند. با اين حال، نرسيدن به اوج لذت جنسي صرفا به زنان سالمند محدود نمي شود و حتي بسياري از زنان مي گويند با افزايش سن، تجربه جنسي آنها رضايت بخش تر مي شود.

۲) عوامل رواني
بسياري از عوامل رواني در توانايي رسيدن به ارگاسم يا اوج لذت جنسي دخالت دارند:
– مشكلات سلامت رواني، مانند اضطراب و افسردگي
– اضطراب حين رابطه زناشويي
– استرس و فشارهاي اقتصادي
– باورهاي فرهنگي خاص
– ترس از بارداري يا بيماري هاي مقاربتي
– آشفتگي و سراسيمگي

۳) عوامل ارتباطي
بسياري از زوج هايي كه دچار اختلافات زناشويي هستند، در فعاليت هاي جنسي نيز دچار مشكل مي شوند. از جمله عوامل ارتباط موثر بر اوج لذت جنسي مي توان به اين موارد اشاره كرد:
– نداشتن پيوند عاطفي با همسر
– تعارض ها و اختلافات حل نشده
– نبود ارتباط مناسب با همسر از لحاظ نيازها و ترجيحات جنسي
– عدم وفاداري و از بين رفتن اعتماد ميان زن و شوهر.

چطور آنورگاسمي را درمان مي كنند؟
درمان آنورگاسمي ممكن است مشكل باشد. درمان شما بستگي به اين دارد كه علت زمينه ساز علايم شما چيست، اما پزشك تان ممكن است مجموعه اي از شيوه ها را براي درمان شما به كار ببندد. درمان آنورگاسمي در اغلب زنان به چيزي بيشتر از تجويز ساده دارو نياز دارد. توجه به مشكلات ارتباطي با همسر و عوامل استرس زاي روزمره بسيار مهم است. همچنين اينكه بدنتان را بشناسيد و انواع متفاوت تحريك جنسي را امتحان كنيد، مي تواند به شما كمك كند.

بدنتان را بشناسيد:
درك آناتومي يا كالبدشناسي بدنتان و اينكه چه نوع تحريك لمسي رضايت جنسي بهتري براي شما فراهم مي كند، بسيار مهم است. مي توانيد از دكترتان بخواهيد در مورد آناتومي دستگاه تناسلي تان شما را راهنمايي يا منابعي براي شناخت آن به شما معرفي كند.

افزايش تحريك جنسي:
بسياري از زنان به اين خاطر به اوج لذت جنسي نمي رسند كه حين رابطه زناشويي، تحريك جنسي كافي دريافت نمي كنند. بسياري از زنان براي رسيدن به ارگاسم نياز به تحريك مستقيم يا غيرمستقيم كليتوريس دارند و اين مساله بايد در فعاليت جنسي مورد توجه قرار گيرد.

مشاوره و درمان:
اختلافات و تعارض ها با همسر مي تواند زمينه ساز مشكل جنسي شود. مراجعه به يك مشاور مي تواند به شما كمك كند تا اين اختلافات و تنش ها را حل كنيد و زندگي جنسي تان را به مسير عادي بازگردانيد.متخصصان درمان اختلالات جنسي، روان درمانگراني هستند كه در زمينه درمان مشكلات جنسي تخصص دارند. گرچه مراجعه به اين متخصصان ممكن است برايتان خجالت آور باشد، اما اين كارشناسان مي توانند در درمان آنورگاسمي، كمك زيادي به شما بكنند.
اين شيوه درماني اغلب شامل آموزش در مورد امور جنسي، تعليم دادن مهارت هاي ارتباطي و تمرينات رفتاري است كه شما و همسرتان بايد در خانه آنها را امتحان كنيد.

درمان هاي طبي
تضميني وجود ندارد كه درمان هاي هورموني بتوانند آنورگاسمي را درمان كنند اما ممكن است كمك كننده باشند. همچنين درمان بيماري هاي زمينه اي نيز به شما كمك مي كند.

درمان بيماري زمينه اي:
اگر به بيماري خاصي مبتلا هستيد كه توانايي شما در رسيدن به اوج جنسي را تحت تاثير قرار مي دهد، درمان مشكل جنسي تان را حل كند. عوض كردن داروهاي مصرفي يا دوز آنها علايم شما را برطرف مي كند.

درمان با هورمون جنسي استروژن:
درمان با استروژن به صورت قرص برچسب پوستي يا ژل، مي تواند اثر مثبتي بر كاركرد مغزي و عوامل خلقي داشته باشد و بر پاسخ جنسي شما اثر مي گذارد. درمان موضعي با استروژن به شكل كرم واژن يا شياف ها يا حلقه هايي كه به آهستگي مواد خود را آزاد مي كنند ممكن است جريان خون واژن را افزايش دهد و به بهبود ميل جنسي كمك كند. در برخي موارد پزشكتان تركيبي از هورمون هاي استروژن و پروژسترون را به طور خوراكي تجويز مي كند.

درمان با هورمون تستوسترون:
هورمون هاي جنسي مردانه مانند تستوسترون كه به مقدار اندكي در بدن زنان توليد مي شوند، ممكن است نقشي در كاركرد جنسي زنان داشته باشند.بنابراين تجويز تستوسترون مي تواند به برطرف كردن مشكل ارگاسم زنان كمك كند، به خصوص اگر درمان با هورمون هاي استروژن و پروژسترون موثر نباشد. البته استفاده از تستوسترون براي درمان زنان مورد اختلاف است و به وسيله سازمان هاي پزشكي تاييد نشده است. به علاوه تستوسترون گاهي باعث عوارض جانبي ناخواسته اي مانند آكنه، پرمويي و تغييرات خلق و شخصيت مي شود.

به نظر مي رسد تستوسترون بيش از همه در زناني موثر باشد كه ميزان اين هورمون در بدن آنها در نتيجه برداشتن تخمدان با جراحي افت كرده است. در صورتي كه پزشك اين درمان را انتخاب كند، با دقت شما را تحت نظر قرار خواهد داد تا مطمئن شود كه دچار عوارض جانبي نمي شويد.
منبع: دكتر سلام


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/6 ساعت: ۱۸ توسط:btab74 :

تحريك كردن زن ها توسط مردان

اصول تحريك كردن زن ها توسط مردان

اصول تحريك كردن زن ها توسط مردان

 

 بسياري از مردان نمي دانند كه چگونه بايد همسرشان را تحريك كنند! نقاط حساس جنسي زن كجاست؟ چگونه مي توان زن را به اوج ارگاسم رساند؟ معاشقه صحيح به چه شكل است؟ چه پيش نوازي هاي براي زن خوشايند است؟ و…
اگر مردان همان طور كه از فوت و فن بازي فوتبال مطلع هستند، به همان قدر از اهميت عملكردهاي خود در پيش، حين و بعد از رابطه جنسي آگاهي داشتند، بي شك بسياري از مشكلات اين رابطه بنيادين بين زن و شوهر ها حل مي شد. اگر چه شايد اين جمله باب ميل بسياري از مردان نباشد اما اين حقيقتي مهم است كه متاسفانه مورد بي توجهي عده كثيري از مردان قرار گرفته است.
در اين يادداشت، به منظور بيان و درك بيشتر چيزهايي كه باعث تحريك زنان در رابطه جنسي مي شوند مجبور به استفاده از تمثيل مقايسه رابطه جنسي با بازي “فوتبال ” شده ايم.
مردان به هنگام تماشاي بازي مهيج فوتبال، به راحتي مي توانند با پيش بيني كردن اتفاقاتي كه ممكن است رخ دهند، هيجان زيادي را ايجاد مي كنند. بازيكنان چه كساني خواهند بود؟ چه كسي توپ را به بازيكن فوروارد خواهد رساند؟ چه كسي توپ را گل خواهد كرد؟ چه كسي از بازي بيرون خواهد رفت و يا چه كسي به بازي خواهد آمد؟ چه تيمي پيروز ميدان خواهد بود؟ و… مردان تا زماني كه در حال تماشاي بازي هستند، مدام در حال تجربه حالت تنش و رهايي اند، هر بار كه بازيكن تيم رقيب، توپ را به دست مي گيرد، احساس تنش و برانگيختگي افزايش مي يابد، اما درست آن هنگام كه بازي در دست تيم منتخب اوست، اين تنش ها به وسيله دست زدن، هورا كشيدن، سروصدا كردن، تشويق كردن و… تخليه مي شوند.
بي ترديد تهييج و هيجان تماشاي بازي براي اولين بار بسيار بالا خواهد بود اما اگر شما به كرات تماشاگر يك بازي تكراري باشيد، رفته رفته براي شما قابل پيش بيني ، خسته كننده و يكنواخت خواهد شد. دقيقا مشابه همين حالت، در رابطه زناشويي امكان پذير است، وقتي مردي يك روش يكسان را در رابطه جنسي اش پيش بگيرد، آن نيز براي همسرش قابل پيش بيني و ملال آور خواهد شد. از سوي ديگر، برخي از مردان گمان مي كنند اگر پيش نوازي و معاشقه را به قصد برقراري رابطه جنسي سانسور كنند و به يكباره سراغ آميزش جنسي بروند، كارآمدي رابطه شان افزون تر مي شود و براي زن نيز پسنديده تر است، اما بايد بگوئيم اين دقيقا درست مشابه چنين وضعيتي در تماشاي بازي فوتبال است كه تماشاگر بدون ديدن مراحل بازي، ناگهان گزارشگر ورزشي را مشاهد كند كه براي اعلام نتيجه بازي در صفحه نمايشگر تلويزيون ظاهر مي شود.
همان طور كه تماشاي كل بازي باعث شادي و برانگيختن هيجان بيشتر مي شود، به طريقي مشابه، معاشقه و پيش نوازي در رابطه جنسي نيز براي زنان اهميت دارد و باعث رضايت و خشنودي بسيار آنان شده و به همان اندازه نيز در تحريك شان موثر خواهد بود.
با توجه به مثال بازي فوتبال، به راحتي مي توان فهميد كه چرا پيش نوازي و معاشقه قبل از رابطه جنسي داراي اهميت است، به همين دليل توصيه بسياري از متخصصان جنسي بر مردان اين است كه پيش نوازي را از بُعد كاملا جديدي نگاه كنند ، حتي اين مولفه مهم را به عنوان پيش شرط اصلي داشتن رابطه جنسي گرم و موفق قلمداد نمايند.

 

چگونگي تحريك زنان با پيش نوازي
متخصصان امور جنسي مي گويند: “زنان ده برابر بيشتر از مردان به پيش نوازي نيازمند” و اين اصلي است كه مردان هرگز نبايد آن را فراموش كنند. مردان يك ناحيه حساس جنسي دارند اين درحالي است كه زنان سه ناحيه حساس نسبت به تحريك جنسي دارند. وجود اين سه ناحيه اصلي در بدن زن، يادآور اين نكته به مردان است كه براي تحريك هر چه بيشتر زنان بايستي بسيار فعال باشند و از اندام مختلف بدن براي انجام تحريك استفاده كنند.
مردان مي توانند از هر دو دست و دهانشان براي تحريك كردن همسرشان استفاده نمايند. به هنگام استفاده از دست ها، مرد مي تواند از يك انگشت و يا سه انگشت خود مدد جويد. حتي گاهي اوقات لازم است يك روند و مسير مستقيم را در بدن زن دنبال كند و گاهي نيز مي تواند يك روند متناوب را در پيش گيرد. هم چنين گاهي مي تواند انگشتان را به آرامي و ملايمت در بدن زن حركت دهد و گاهي نيز سفت و محكم و همراه با قدري فشار همسرش را لمس كند. مرد مي تواند با چرخش دستانش به سمت راست و بعد چپ يا بالعكس و يا با حركت دادن آنها به سمت بالا و پايين و يا با هر تغيير كوچك ديگري در حركت دستان و انگشت و لمس كردن بدن ، باعث تحريك زن شود و حس او را به ارضاء شدن و تنوع مرتفع سازد.
مردان بايستي بخاطر داشته باشند كه علاوه بر كيفيت لمس و تحريك همسر، مقدار زماني را هم، كه صرف اين كار مي كنند، تضمين كننده ارضاء همسرشان است. هر چه شما زمان بيشتري را براي پيش نوازي همسرتان صرف كنيد، به همان ميزان لذت و خوشي بيشتري را به همسرتان ارزاني مي كنيد و رضايت زناشويي او را افزايش مي دهيد. اگر مرد پيش نوازي را حدود سي دقيقه ادامه دهد بي شك زن به ارگاسم نزديك مي شود اما اگر در طول اين مدت زن به ارگاسم نرسد بايد بدانيد يا ارگاسمي در كار نخواهد بود يا اين كه قدري ديگر لازم است كه به پيش نوازي ادامه دهيد تا زن به ارگاسم برسد.

 

مردان نيازمند بازخوردهاي مثبت همسرشان هستند
در طي مراحل پيش نوازي براي آن كه مرد بداند چه كار بايد بكند، لازم است زن نيز مردش را كمك كند. زن با دادن بازخوردهاي روشن و واضح، مي تواند مرد را از وضعيت فعلي حالت روحي و جسمي اش آگاه سازد و در بهينه و سودمند كردن پيش نوازي كمك رساند. بازخورد هاي روشن و واضح زن، پلي براي تحريك شدن بيشتر توسط مرد است. در حين پيش نوازي، زنان با گفتن جملات دلگرم كننده به همسرشان، مي توانند اين اطمينان را به آنان بدهند كه بدون نگراني و استرس از اين كه آيا تحريك شده است يا نه؟ آيا درست انجام مي دهم يا نه؟ آيا از اين نوع حركت خوشش مي آيد يا نه؟ و… به كارشان ادامه دهند.
مثلا، اگر عليرغم مدت زمان طولاني تحريك، زن هنوز به ارگاسم نرسيده و خواهان ادامه تحريك از جانب مرد نيز است مي تواند اين چنين به همسرش بازخورد دهد كه:
– “متمايلم مرا بدين صورتي كه الان لمس مي كني، لمسم كني، من آن را خيلي دوست دارم”.
– “مي دانم اين كار وقت زيادي از تو مي گيرد ولي اين كار واقعا احساس خوشايندي به من مي دهد”.
– ” خيلي لذت بخش است ، من نمي خواهم اين كار راقطع كني”.
اگر مرد در حال لمس نقطه اي از بدن زن است كه زن از تحريك آن بخش، آرامش مي گيرد و در عين حال تحريك بيشتر و دقيق تر آن نقطه، دقيقا همان چيزي است كه زن به آن نياز دارد و خواهان آن است بهتر است زن بازخوردي به همسرش بدهد چرا كه ممكن است مرد متوجه حس دروني همسرش نشود و از ادامه كارش هراسان باشد (مثلااحساس كند اتفاقي نيفتاده و زن به ارگاسم نرسيده و تغييري ايجاد نشده است) .
در چنين حالتي، زن مي تواند با اظهار نظرهايي اين چنين همسرش را كمك كند:
– “اين حركت تو را دوست دارم، چقدر آرام بخش است “!
-“اين حركت را ادامه بده، دوستش دارم، دقيقا هماني است كه من به آن احتياج دارم”.
– “اين كار تو مرا ساكت و آرام مي كند، با اين كار من احساس آرامش و رهايي بيشتري مي كنم”.
با استفاده از اين دو تكنيك ساده ” پيش نوازي توسط مرد” و ارائه ” بازخوردهاي مثبت و روشن توسط زن به پيش نوازي هاي مرد” ، لذت رابطه جنسي تان را دو چندان كنيد و از تنوع آن نهايت استفاده را ببريد.


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/5 ساعت: ۲۰ توسط:btab74 :

سريعترين راه هاي تحريك همسران

سريعترين راه هاي تحريك همسران

hhw106

 

در اين بخش ،درباره روابط جنسي  بين زن و شوهر براي شما صحبت ميكنيم، چون يكي از  بحثهايي كه اگر خوب رعايت نشود موجب متلاشي شدن خانواده ها مي شود ،وبايد زوجين دراين باره بيشتر بدانند. 

مناطق لذتبخش قسمتهايي از بدن است كه لمس آنها نقش مهمي در تحريك جنسي همسر شما و لذت بيشتر دارد. در بيشتر مردها و زنها توجه همسر به قسمتهاي ديگري از بدن غير از اندام هاي جنسي موجب بوجود آمدن لذت و ميل جنسي ميشود. تحريك خوب و مناسب اين نقاط ميتواند لذت رابطه جنسي را چند برابر كند. بايد توجه داشت كه مناطق لذت بخش بدن در افراد متفاوت است و شما بايد بتدريج مناطق حساس بدن خود و همسرتان را كشف كنيد.

 

صحبت كردن راجع به تمايلات جنسي در دوران عقد ميتواند به اين شناخت زوجين از يكديگر كمك كند.

خانم هايي كه بر اين باورند كه تنها نقطه تحريك آميز بدن مرد اندام جنسي اوست هرگز زحمت جستجو براي يافتن مناطق حساس ديگر را به خود نداده اند. اگر شما به بدن همسرتان بيشتر توجه كنيد قسمتهايي را كشف خواهيد نمود كه به كمك آنها خيلي سريع و راحت ميتوانيد همسرتان را تحريك كنيد.

توجه داشته باشيد در فرآيند رابطه جنسي دو كنترل كننده روان و جسم دخيل هستند و مرتبط به هم و قبل از آغاز هر سطحي از ارتباط از معاشقه تا نزديكي لازم و شايسته است زوجين در شرايط روحي و رواني مناسبي قرار داشته باشند عواملي نظير استرس ، اضطراب ، خستگي خواب آلودگي ، بي حوصلگي ، سر و صداي پراكنده محيط ، نور زياد ، مشغله فكري و ذهني ( عدم تمركز ) ميتواند در كيفيت و كميت رابطه بين زوجها تاثير گذار باشد لذا نسبت به محيا ساختن شرايط فوق قبل از ارتباط توصيه مي شود .

۱ . سر: بيشتر مردها و زنها از نوازش سر و موهايشان بخصوص عبور انگشت از بين موها لذت ميبرند همچنين بوسيله انگشتان دست به آرامي پيشاني و دو طرف سر را ماساژ دهيد در هنگام انجام آن چشمان همسر شما بايد بسته باشد اين ماساژ علاوه بر حس آرامش ميتواند جهت تسكين اعصاب و تحريك موثر باشد.

۲٫ لاله گوش: بوسيدن، زبان زدن لاله گوش براي مردان همچون زن لذت بخش است مشروط بر آنكه نظافت قبل از رابطه رعايت شده باشد .

۳٫ لبها: فقط به بوسيدن لبها اكتفا نكنيد، بلكه آنها را مكيده و بخوريد! خيس كنين و اجازه بدين كه گرمي لبتان توسط لباي همسرتان حس شود.

۴٫ گردن: ناحيه زير فك تا پايين گردن را در دو طرف با دست نوازش دهيد، و از لب و زبان خود براي بوسيدن و تحريك بوسيله زبان استفاده كنيد.

۵٫ پشت: شانه پشت و كمر او را ماساژ دهيد.

۶٫ سينه ها: حركت آرام دست ولمس سينه و همچنين نوازش پهلو ها و پشت كمر با انگشتان دست ميتواند در تحريك همسر شما موثر باشد.

۷٫ اندام جنسي: هر زمان كه تصميم به دخول داشتيد ميتوانيد قبل از آن نسبت به تحريك اندام جنسي همسرتان اقدام كنيد به عبارتي آخرين مرحله معاشقه اين عمل ميباشد در صورتي كه خيلي از زوجين هستند كه بر عكس جهت تحريك همسر خود از همان ابتدا سراغ لمس و تحريك اندام جنسي همسر خود ميروند.

بطور كلي به دنبال آغاز و پايان سريع نباشيد ، توجه به ساير نقاط بدن همسرتان ميتواند در لذت و تحريك بيشتر تاثير بسزايي داشته باشد همانطور كه در احاديث و روايات به اين نوع رفتارها توصيه شده است.

در انتها ياداوري اين نكته كه تامين نياز جنسي همسر لطف به او نيست بلكه وظيفه ايست متقابل براي زوجين بايد قابل اهميت باشد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/5 ساعت: ۲۰ توسط:btab74 :

مراحل هيجانات جنسي خانم ها (مخصوص بزرگسالان)+18

 مراحل هيجانات جنسي خانم ها (مخصوص بزرگسالان)

مراحل هيجانات جنسي خانم ها

نكته بسيار مهم :اين پست فقط براي ارتقاء سطح فرهنگ اجتماعي و تحكيم بنيان خانواده  قرار داده شده است تنها افرادي كه به سن قانوني رسيده اند  از مطالب اين پست ميتوانند استفاده كنند   با تشكر/ مديريت وبسايت رها فان

 

 

مراحل هيجانات جنسي خانم ها
تا نيم قرن پيش اطلاعات بسيار كمي در رابطه با ارگاسم و اوج لذت جنسي در زنان در اختيار بود و بسياري از افراد بر اين باور بودند كه زنان اصلا چيزي به عنوان ارگاسم ندارند و فقط مردان هستند كه در يك رابطه لذت مي برند. اما كم كم با پيشرفت علم و تحقيقات پژوهش گران اطلاعات زيادي در اين رابطه جمع آوري شد.

ايجاد هيجان جنسي در زن و مرد طبق پژوهشهاي Johnson و Masters به چهار بخش تقسيم مي شود:
۱- مرحله تحريك
۲-مرحله اوج
۳-مرحله ارضاء
۴-مرحله بازگشت

مرحله تحريك جنسي
فاز تحريك بر اثر تحريك رواني نيز به وجود مي آيد. مثلا نگاه كردن، شكل ظاهري ،بوسه، نوازش و يا دست زدن مستقيم به دستگاه تناسلي، يك صدا، يك حركت لطيف و رمانتيك تصويري يا جسمي.

در آمريكا پژوهشي صورت گرفته كه طبق آن ۵۸ درصد از زنان بر اثر نگاه مرد تحريك مي شوند . اين رقم براي مردان ۷۲ درصد است. ۱۲ درصد زنان و ۵۴ درصد مردان بر اثر نگاه كردن به تصوير لخت جنس مخالف تحريك ميشوند. به همين دليل در تبليغات از زنان برهنه استفاده مي شود.
يك چهارم زنان و يك سوم مردان بر اثر ديدن عمل جنسي تحريك مي شوند. اما زنان و مردان به يك اندازه به وسيله ديدن فيلم و كتاب تحريك مي شوند.نتيجه اين كه عكس العمل زن آهسته، آهسته است. ديدن يك عكس سكسي، زن را شوكه مي كند تا تحريك . اما كتاب يا فيلم او را آهسته، آهسته تحريك مي كند.

همانطور كه روياهاي جنسي در مورد مردان منجر به ميل جنسي مي شود در مورد زنان نيز ميل جنسي ايجاد مي كند. ميل جنسي احتمالا به همان اندازه تحريك فيزيولوژي به سابقه آموزشي شخص وابستگي دارد.
ميل جنسي متناسب با ميزان ترشح هورمونهاي جنسي افزايش مي يابد. ميل جنسي در جريان دوره عادت ماهانه تغيير مي كند و در نزديكي زمان تخمك گذاري به حداكثر خود مي رسد. كوشش كنيد بهترين خاطره جنسي خود را قبل از هر سكس مرور كنيد تا آمادگي بيشتري براي سكس پيدا كنيد.

وقتي زن از نظر جنسي تحريك مي شود، جريان گردش خون در پوست شدت مي يابد ، قسمتهاي مشخصي از پوست قرمز مي شود، پستان ها بزرگ و نوك آنها برجسته مي شوند، غددي كه در زير لبهاي كوچك آلت تناسلي هستند موجب ترشح مايع لزجي به نام « موآلت تناسلي » ميگردند.

موآلت تناسلي عامل اصلي عمل لغزنده سازي در جريان عمل جنسي است . اين لغزنده سازي به نوبه خود براي برقراري يك احساس مالش دهنده لذت بخش به جاي يك احساس ناراحت كننده كه ممكن است بر اثر يك واژن خشك به وجود آيد ، ضروري است . يك احساس مالش دهنده بهترين احساس را براي توليد رفلكس هاي مناسب كه منجر به اوج لذت جنسي مي شوند، ايجاد مي كند.ده تا سي ثانيه پس از تحريك، ماده لزجي در واژن ترشح مي شود و بر اثر ترشح ماده لزج، واژن مرطوب ميگردد. به اين عمل Lubrication ميگويند.

در مرحله تحريك:
۱) انقباض عضلات شدت مي گيرد. ماهيچه هاي دستگاه تناسلي و لگن خاصره بدون اراده منقبض مي شوند.
۲) باعث جمع شدن مقدار زياد خون در لگن خاصره و دستگاه تناسلي ميگردد. فشار خون افزايش مي يابد، ضربان قلب شدت مي گيرد و حركت تنفسي بالا مي رود. در واقع در تحريك جنسي كل بدن دخالت مي كند.
۳) دستگاه تناسلي قرمز و واژن بزرگ مي شود.

مرحله اوج
تغييرات مرحله تحريك باقي مي ماند. اعصاب پاراسمپاتيك، شريانهاي بافت واژن را گشاد و وريدهاي آن را تنگ مي كند و موجب تجمع سريع خون مي شود به طوري كه مدخل واژن تنگ مي گردد. واژن بر اثر ازدياد خون به نصف تقليل مي يابد و به دور پينس ( آلت ) حلقه ميزند. اين امر به برقراري تحريك جنسي كافي در مرد كمك مي كند و تحريك را افزايش ميدهد.
كليتوريس براي ايجاد احساسهاي جنسي حساسيت دارد. كليتوريس بزرگ نمي شود بلكه به اطراف استخوان شرم گاه كشيده و به عقب رانده ميشود، به طوري كه لمس مستقيم آن مشكل مي گردد. اين فاز بسته به تحريك رواني و يا فيزيكي ميتواند كم و بيش طول بكشد و يا به مرحله بالاتر كه ارضاء جنسي است برسد، يا آرام آرام پايين آمده و پايان يابد.

مرحله ارضاء جنسي
اين مرحله در مقايسه با مراحل تحريك و اوج بسيار كوتاه است و در چند ثانيه انجام مي گيرد . در يك ارضاء ساده ۳ تا ۵ و در يك ارضاء شديدتر ۸ تا ۱۲ انقباض عضلات مي تواند انجام گيرد.
ارضاء تشكيل شده است از انقباض ريتميك عضلاني خارج واژن در مقابل بافتهاي وريدي به دور واژن و بافتهاي جلويي لبهاي كوچك. در واقع انقباض موزوني عضلات مختلف ارگاسم را به وجود مي آورد. به عبارت ديگر در جريان ارگاسم عضلات پرينه ( ناحيه بين واژن و مقعد ) زن به طور هماهنگ منقبض مي شود. هماهنگي كشش عضلات باعث فشار و جاري شدن خون در رگها و باعث ارضا ميشود.

« هنگامي كه تحريك جنسي موضعي به اوج شدت مي رسد و بويژه هنگامي كه احساسهاي موضعي به وسيله سيگنالهاي رواني مناسب از مغز تقويت مي شوند، رفلسكسهايي بروز مي كنند كه موجب اوج لذت جنسي يا ارگاسم مي شوند ».
زنان در تحريك كامل مي توانند چند بار پشت سر هم ارضاء شوند. از طريق مقاربت واژني اين عمل مي تواند ۶ بار يا بيشتر باشد. اگر كليتوريس به صورت مستقيم تحريك شود و زن آن را هدايت كند، در مدت يك ساعت زنان مي توانند تا ۵۰ بار ارضاء شوند.

تفاوتي بين ارضاء جنسي از طريق واژن و ارضاء از طريق كليتوريس وجود ندارد. به نظر Masters و Johnson وجود ارضاء جنسي بدون وابستگي به محل تحريك كه باعث آن شده باقي مي ماند.
فرويد معتقد بود اگر تحريك كليتوريس به روي واژن منتقل شود، زن به تكامل زنانگي خود رسيده است. امروز اين تئوري ها رد شده است، ما امروز از ارضاء واژني، ارضاء از طريق كليتوريس ، و يا از طريق رويا صحبت مي كنيم. از نظر فيزيولوژي همه اينها به هم شبيه هستند.

مرحله بازگشت
در مرحله بازگشت، كل تحريك به حالت اوليه برمي گردد. فشار خون، ضربان قلب و تنفس به حالت اوليه برمي گردد، عضلات دوباره منبسط مي شود. كليتوريس به حالت قبل باز مي گردد . سرعت بازگشت بستگي به ارضاء شدن دارد.
اگر زن ارضاء شود در عرض چند دقيقه همه چيز به حالت اول برمي گردد. در غير اين صورت خون مدت طولاني در واژن ميماند و ميتواند احساس نامطبوعي ايجاد كند كه تا يك ساعت به طول بيانجامد. البته اين حالت، شكلي كه فرد به طورآگاهانه در ايجاد آن تلاش كند، نيست.

كل سيستم دريافت در مرحله بازگشت محدود ميشود. زن در برخي دقايق بي حال و بيهوش ميشود. دو دانشمند Johnson و Masters در سال ۱۹۶۶ ثابت كردند كه جمع شدن خون پس از اوج جنسي در عرض چند دقيقه به حالت اول برميگردد وگرنه ساعتها طول ميكشد تا به حالت اول برگردد . يك سوم زنان دست به خودارضايي ميزنند تا اين گرفتگي جنسي را كه نتيجه عشق بازي است به حالت اول برگردانند.

مرد در مجموع قدري زودتر به ارضاء ميرسد. ارضاء جنسي زن طولاني تر از مرد است. زن بلافاصله پس از ارضاء مي تواند به يك نقطه اوج ديگر برسد، در حالي كه مردان در مجموع پس از سپري شدن مدت زماني، به تحريك تازه پاسخ مي دهند.
توانايي عكس العمل جنسي زن نه به طور كمي و نه كيفي ضعيف تر از مرد نيست . اين كه زن در رفتار جنسي خجالتي و كمروست به مسئله فيزيولوژي وي برنمي گردد. اين نظر كه زن در توانايي ، حساسيت جنسي پايينتر از مرد دارد، در واقع به پيشداوري جامعه مردسالار برمي گردد.

Johnson و Masters به اين نتيجه رسيدند كه در مدت حاملگي و پس از زايمان بعد از بهبود زخمها دليلي براي عدم روابط جنسي وجود ندارد.
حتي بين ۳ تا ۶ ماهگي بسياري از زنان خواست تمايل جنسي شان افزايش مي يابد و ارضاء جنسي شديدتري را تجربه مي كنند. در سه ماه آخر حاملگي تمايل جنسي كم مي شود. اگر احتمال سقط جنين وجود نداشته باشد، زن تا چند هفته قبل از وضع حمل هم ميتواند روابط جنسي داشته باشد.

منبع : bartarinha.ir


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/5 ساعت: ۲۰ توسط:btab74 :

آموزش كامل ارضا شدن،لذت يك رابطه جنسي صحيح

آموزش كامل ارضا كردن زوجين در حين آميزش

***ual-health

 

آموزش ارضا شدن/چگونه دير ارضا شويم؟

هر مردي مي تواند در رابطه جنسي خود چندين بار ارگاسم شود. براي اينكار فقط كافي است اطلاعات كافي درمورد تمايلات جنسي مردانه، روابط زناشويي و تكنيك هاي خاص آن داشته باشيد. هدف اكثر مردان در روابط زناشويي، انزال است نه عشق بازي. وقتي يك مرد چند بار ارگاسم را تجربه مي كند، نه تنها خودش بهتر ارضا مي شود، بلكه طرف مقابلش را هم بسيار بهتر ارضا خواهد كرد.

ارگاسم هاي چندگانه به دنبال هم اتفاق مي افتند، بدون اينكه فرد در خلال آنها تحريك جنسي خود را از دست بدهد. خانم ها به راحتي مي توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند اما تعداد كمي از مردان مي دانند كه با آموزش صحيح آنها هم مي توانند دقيقاً مثل خانم ها چندين بار در روابط زناشويي به ارگاسم برسند.درمورد خانم ها،ارگاسم چندگانه به اين معناست كه مدت زمان كمي بعد از اولين ارگاسم، تحريك جنسي خود را بازمي يابند، كه معمولاً بلافاصله يا بعد از چند دقيقه اتفاق مي افتد. وقتي زني در يك رابطه جنسي چندين بار به ارگاسم مي رسد ارگاسم او چندگانه خواهد بود.

خيلي از مردان اشتباهاً تصور مي كنند كه وقتي بتوانند بعد از انزال دوباره تحريك شوند و به يك انزال ديگر دست پيدا كنند، يعني ارگاسم چندگانه داشته اند. اين اشتباه است. س ك س چند ارگاسمه مردانه به س ك سي گفته مي شود كه در خلال ارگاسم ها، نعوظ يا تحريك جنسي از بين نرود. ارگاسم چندگانه فقط شامل ارگاسم است نه انزال. تنها استثناء آن زماني است كه انزال با آخرين ارگاسم همراه مي شود.قبل از توضيح بيشتر بد نيست كه با فرايند تكنيكي “چرخه تحريك جنسي” آشنا شويد.

۱- مرحله تحريك

· گرفتگي عروق

· نعوظ

· بالا رفتن ضربان قلب

· بلند شدن نسبي بيضه و افزايش سايز

· سفت شدن نوك سينه ها

 

۲- مرحله پايا

· بزرگ شدن بيشتر سر آلت تناسلي و بيضه ها

· بلند شدن كامل بيضه

· بنفش شدن سر آلت تناسلي

· ترشح غدد كوپر

· نفس نفس زدن

 

۳- مرحله ارگاسم (از دفع مايع و انزال تشكيل شده است)

دفع مايع

· اسپرم و مايعات از رگ وابران، كيسه هاي مايع مني و غده پروستات خارج شده و در ته مجراي پيشاب در نزديكي پروستات جمع مي شوند.

· كشش ماهيچه اي درست قبل از رها شدن فشار و تنش

· بالا رفتن بيشتر ضربان قلب و تنفس

ضرورت انزال: هوشياري از انزال قريب الوقوع

انزال

· عضله تنگ كننده ادرار محكم بسته مي شود.

· انقباضات ريتميك پروستات، عضلات مياندوراهي و آلت تناسلي و خارج شدن مايع مني.

· تيرگي جزئي هوشياري

 

۴- مرحله تحليل

· از بين رفتن تحريك

· خوابيدن آلت تناسلي و جمع شدن پوست بيضه

· برگشت كشش عضلاني

· پايين آمدن ضربان قلب و فشارخون

 

ارگاسم چندگانه دربرابر ارگاسم همراه با انزال

هر دو نوع اين ارگاسم ها يكسان شروع مي شوند: از تحريك تا نقطه اي نزديك به انزال. در اين نقطه، مرد يكسري انقباضات تناسلي را تجربه مي كند كه ۳ تا ۵ ثانيه طول مي كشد. اين انقباضات، ارگاسم هاي لگني ناميده مي شوند كه ابتدا حس لرزش يا رهايي جزئي فشار را به همراه دارد. وقتي اين نقطه كاملاً تشخيص داده شده و كنترل شود، مي توان اين احساسات را بيشتر و شديدتر كرد.وقتي فرد به اين نقطه مي رسد، هدف رسيدن به انزال نيست بلكه كاهش تحريك است، فقط به اندازه اي كه بتوان ميزان تحريك را كنترل كرد. مي توان با فشردن عضلات لگني ميزان تحريك را به خوبي كنترل كرد.

در يك ارگاسم تكي عادي كه همراه با انزال است، مرحله پايا سريعاً گذشته ، ارگاسم فروكش كرده و انزال اتفاق مي افتد. در يك رابطه زناشويي با ارگاسم چندگانه، مرحله پايا پس از اولين ارگاسم و ارگاسم هاي بعدي همچنان باقي مي ماند. ارگاسم هاي پي در پي معمولاً كمي قوي تر از ارگاسم قبلي هستند تا جايي كه مرد تصميم مي گيرد در آخرين ارگاسم انزال داشته باشد. انزال كاملاً انتخابي است. حتي پس از چند ارگاسم فرد مي تواند تصميم بگيرد كه اصلاً انزال نداشته باشد كه در اين حالت تحريك تقريباً يك ساعت بعد فروكش مي كند، برخلاف انزال كه تحريك جنسي دفعتاً و به سرعت فرومي نشيند.

 

چطور ارگاسم چندگانه ممكن است؟

“چرخه واكنش” مردها و زنها تقريباً شبيه به هم است. تفاوت جزئي بين آنها انزال مرد است. زنهايي كه ارگاسم هاي چندگانه دارند قادرند درصورت كاهش تحريك به مدت زمان كوتاهي بعد از اولين ارگاسم خود، ارگاسم هاي متوالي و پي در پي داشته باشند، دليل آن اين است كه آنها انزال ندارند.

انزال دوره بي پاسخي را در مردها آغاز مي كند. طي اين مدت، اكثر مردها نمي توانند به خاطر از دست دادن تنش جنسي دوباره تحريك شوند و آلت تناسلي نسبت به هرگونه تماس حساس مي شود. ازآنجا كه خانم ها از نظر بيولوژيكي قادر به انزال نيستند، اين خصوصيت را ندارند و مي توانند بسيار آسانتر از مردها ارگاسم هاي چندگانه داشته باشند.

اولين قدم در فهميدن اينكه مردها چطور مي توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند اين است كه بدانند ارگاسم و انزال دو اتفاق كاملاً مجزا و قابل تشخيص از همديگر هستند. اكثر مردها هميشه ارگاسم و انزال را به طور همزمان تجربه كرده اند به همين دليل قادر به تشخيص آنها از هم نيستند.

دومين قدم اين است كه بتوانيد ارگاسم و انزال را از هم تشخيص دهيد.

 

توانايي تشخيص ايندو از هم شامل عضله لگني مي شود. اين همان عضله اي است كه جريان ادرار را در نيمه راه متوقف مي كند. اگر نگه داشتن جريان ادرار برايتان دشوار باشد يعني عضله لگني شما ضعيف است. در اينصورت بايد روي قوي تر كردن آن كار كنيد تا بتوانيد ارگاسم چندگانه داشته باشيد. وقتي عضله لگني را فشار داده و منقبض مي كنيد بايد احساس كنيد كه همه آنچه در عمق لگنتان است به سمت بالا كشيده مي شود.

 

تمرينات تنفسي

· روي يك صندلي راحت بنشينيد و شانه هايتان را ريلكس كنيد.

· دستها را روي شكمتان درست زير ناف قرار دهيد.

· نفس را عميقاً توي ريه بكشيد. عميقاً از بيني نفس بكشيد طوريكه شكمتان باد كند.

· نفس را به طور كامل بيرون دهيد طوريكه شكم دوباره به ستون فقرات بچسبد. احساس خواهيد كرد كه لگن و آلت تناسليتان به سمت بالا كشيده مي شود.

· اين حركت را ۹ تا ۳۶ مرتبه تكرار كنيد.

 

آماده سازي خود

توانايي داشتن ارگاسم چندگانه براي يك مرد قابليتي درخور توجه است اما به آماده سازي زيادي نياز دارد. همانطور كه قبلاً هم ذكر شد، يكي از قدم هاي اوليه شناخت عضله لگني است. براي اينكه با آن آشنا شويد بايد ياد بگيريد كه چطور آنرا به درستي كنترل كنيد. قسمتي از اين كنترل به مرور زمان و با تجربه به دست مي آيد اما بخش اعظم آنرا بايد با تقويت از طريق تمرين مداوم به دست آوريد. اين تمرينات را مي توانيد در هر مكاني بدون اينكه كسي متوجه شود انجام دهيد.

تمرين

· راحت بنشينيد و مثل زمان عادي با همسر خود رابطه جنسي را شروع كنيد.

· درست همانجايي كه نزديك به انزلتان است متوقف شويد. عضله لگني خود را منقبض كرده و نگه داريد و تا ۱۰ بشماريد.

· سپس خود را ريلكس كنيد و چند دقيقه استراحت كنيد.

· دوباره شروع به رابطه جنسي كنيد و اينبار كمي به نقطه انزال نزديكتر شويد و دوباره عضله لگني خود را منقبض كنيد.

· دوباره رابطه را ادامه دهيد و به تحريك جنسي و احساسات خود توجه خاص داشته باشيد. كليد كار اينجا اين است كه درمورد واكنش جنسي خود بيشتر بفهميد تا بتوانيد راحت تر آنرا كنترل كنيد.

توقف درست قبل از انزال

دوباره به رابطه جنسي ادامه دهيد، با اين تفاوت كه اينبار تا جايي پيش برويد كه به انزال برسيد. درست قبل از ارگاسم انقباضات متعددي را احساس خواهيد كرد كه نشاندهنده شروع انزال در ته آلت تناسلي يا حتي عميق تر در لگنتان است. با شروع اين انقباضات يا درست قبل از شروع آن تحريك را متوقف كرده و عضله لگني را سفت منقبض كنيد. احتمالاً حس خواهيد كرد كه در حال انزال هستيد اما بايد آنرا متوقف كنيد. سفت كردن و منقبض كردن درست عضله لگني انزال را نگه مي دارد.

مقدار كمي ازمايع مني خارج مي شود اما نه با آن فشار كه در ارگاسم هاي تكي تجربه مي كنيد. اگر موفق شديد انزال را بعد از ارگاسم خود متوقف كنيد دوباره شروع به خودارضايي كنيد. تحريكتان بايد بسيار بالا باشد و بايد بتوانيد اينكار را به مدت كوتاهي ادامه دهيد تا به يك ارگاسم ديگر برسيد.

اگر بار اول نتوانستيد انزال خود را متوقف كنيد، احتمالا يا عضله لگنيتان به اندازه كافي قوي نيست و يا در زمان مناسبي آن را منقبض نكرده ايد. اگر دير شروع به منقبض كردن آن بكنيد انقباضات انزال ديگر شروع شده اند و ديگر متوقف كردن آن غيرممكن است. با تمرين بيشتر زمانبندي آن دستتان مي آيد.

 

نقش شريك جنسي

تكنيك هاي زيادي براي بالا بردن موفقيت خود در ارگاسم چندگانه وجود دارد. بهترين تكنيك ممكن تمرين آن با شريك جنسيتان است. اگر بتوانيد در اين كار موفق شويد مي توانيد هم خودتان و هم شريك جنسيتان را به لذت بسيار بيشتري برسانيد.

 

غلبه بر مشكلات

بدون شك بزرگترين مانعي كه اكثر مردها در ارگاسم چندگانه تجربه مي كنند، ناتواني در انقباض عضله لگني در طي ارگاسم براي متوقف كردن انزال است. ممكن است يكسري انقباضات را حس كنيد اما نبايد منقبض كردن را در اين نقطه رها كنيد چون حتي اگر در متوقف كردن انقباضات انزالي موفق هم شويد، چند انقباض از آن نوع را حس خواهيد كرد. اگر موفق شويد، انقباضات قبل از انزال متوقف مي شوند و بايد بتوانيد دوباره تحريكتان را ادامه دهيد بدون اينكه حستان از بين برود.

يك مشكل ديگر ناتواني در تشخيص آغاز و پايان مرز مراحل پايا، ارگاسم و انزال است. اگر نتوانيد فرق بين ارگاسم و انزال را تشخيص دهيد، كه كليد كار در تجربه ارگاسم چندگانه است، اگر موفق هم شويد فقط تصادفي بوده است.

بعضي از مردها سعي مي كنند خيلي سريع و شديد خود را تحريك كنند ولي اين راه خوبي براي آگاهي از سطح هوشياري جنسي خود نيست. اگر سعي كنيد تحريك جنسي را آرامتر انجام دهيد مي توانيد مرز بين تحريك، مرحله پايا، و ارگاسم را خيلي راحت تر تشخيص دهيد. با اين روش خيلي بهتر متوجه خواهيد ش

د كه چه زمان بايد عضله لگني خود را منقبض كنيد، كي تحريك را متوقف كنيد، و كي عضله لگني را ريلكس كنيد و براي تجربه يك ارگاسم ديگر دوباره تحريك را آغاز كنيد.

 

فشار لگني بعد از تحريك

فشار در ناحيه لگن نتيجه طبيعي افزايش جريان خون در ناحيه تناسلي است. اگر ميزان اين فشار قابل تحمل نباشد، مي توانيد با تنفس عميق، بلند كردن پايين تنه و ماساژ بيضه به آرامي آنرا كمتر كنيد. اين كار باعث مي شود انرژي بيضه به ساير قسمت هاي بدن منتشر شود. همچنين مي توانيد ۵ تا ۱۰ دقيقه به پشت بخوابيد.

 

ساير فوايد ارگاسم چند گانه

با يادگرفتن ارگاسم چندگانه مي توانيد ساير مشكلات جنسي مثل انزال زودرس را هم برطرف كنيد. با اين روش نه تنها مي توانيد زمان رابطه زناشويي خود را بيشتر كنيد بلكه استرس و اضطرابهايتان هم كمتر شده و مي توانيد بيشتر روي ارضاي خود و شريك جنسيتان تمركز كنيد.

 

سن

ممكن است خيلي از شما سوال كنيد كه آيا سن هم مي تواند در موفقيت يا شكست اين تكنيك ارگاسم چند گانه تاثير داشته باشد يا نه. موفقيت همه مردها در اين تكنيك يكسان نيست چون فعاليت جنسي آنها و ميزان آگاهيشان از سطح هوشياري جنسي خود يكسان نيست.

اگر در رسيدن به ارگاسم هاي تكي چه به تنهايي چه همراه با شريك جنسي خود مشكلي نداشته باشيد، ياد گرفتن ارگاسم چندگانه فقط نيازمند صبر، عزم و تلاش است. اما اگر در داشتن ارگاسم هاي تكي هم مشكل داريد در ارگاسم چندگانه نيز با مشكلات و مسائل بيشتري روبه رو خواهيد بود. به همين دليل اگر احساس مي كنيد كه در روابط جنسي خود مشكلات جدي داريد حتماً با پزشك متخصص درميان بگذاريد.

 

تفكرات قديمي در مورد ارگاسم چندگانه

مسئله ارگاسم چندگانه ايده جديدي نيست. فلاسفه چين قديم، هزاران سال پيش آن را مي شناخته اند. بسياري از رمز و رازهاي جنسي هنوز ناشناخته مانده است. باوجود اينكه طي دهه چهل و پنجاه محققان زيادي در زمينه مسائل جنسي در غرب توانايي مردان در داشتن ارگاسم چندگانه را تاييد كردند. اما حتي در اين عصر ميزان ناآگاهي جنسي، راهنمايي هاي غلط و سردرگمي جنسي به وفور ديده مي شود.

خط آخر

خط آخر اينكه توانايي شما در داشتن ارگاسم چندگانه به آگاهي و هوشياري كلي شما در زمينه جنسي و قدرتتان در كنترل عضلات لگني بستگي دارد. شايان ذكر است كه قابليت ارگاسم چندگانه را نمي توانيد يك شبه به دست آوريد. بااستفاده از مطالبي كه در اين مقاله در مورد ارگاسم چندگانه ذكر شد، احتمالاً بايد متوجه شده باشيد كه هفته ها يا حتي ماه ها ممكن است طول بكشد تا بتوانيد در اين زمينه موفق شويد. نتيجه اي كه به دست مي آوريد به تلاش و اراده خودتان بستگي دارد.

منبع :moshaversxi.birblog.com

 


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/2/30 ساعت: ۰۲ توسط:btab74 :

روش هاي خوردن آلت تناسلي زن و مرد

اصلا دليل خوردن و ليسيدن واژن و نقاط حساس بدن زن چيست! در بيشتر رابطه هاي جنسي معمولا آقايان بسيار سريع تر از زنان و شريك جنسي خود ارضاء مي شوند، كه اين موضوع در بيشتر موارد باعث به وجود آمدن استرس زياد در مردان، هنگام مقاربت و در نتيجه كاهش كيفيت رابطه جنسي بين شركاي جنسي مي شود. معمولا بيشتر شركاي جنسي بعد از مدت كوتاهي به اين نتيجه مي رسند، زماني يك رابطه جنسي براي هر دوي آن ها رضايت بخش مي باشد كه هر دوي آن ها در پايان رابطه ارضاء شوند.

بيشتر مردان بر اين باورند كه مشكل زود انزالي دارند و به همين دليل است كه نمي توانند به شريك زندگيشان يك رابطه جنسي رضايت بخش ارائه دهند. اما واقعيت اين است در اكثر موارد مشكل زود انزالي مردان ريشه در مشكلات رواني آن ها و شيوه هاي غلط در هنگام نزديكي دارد. بهتر است بدانيم در هنگام نزديكي معمولا مردان بسيار زودتر و آسانتر از زنان تحريك مي شوند و اين موضوع يكي از دلايل اصلي زودتر ارضاء شدن مردان از زن ها است.

براي حل مشكل عدم هماهنگي زمان ارضاء بين شما و شريك جنسيتان تنها كافي است، او را نيز همانند خودتان در ابتداي شروع مقاربت بيشتر تحريك كنيد. از اين جهت، خوردن و ليسيدن نقاط حساس بدن زنان مانند لاله گوش، گردن، سينه ها و واژن مي تواند در كاهش زمان ارضاء زنان نقش چشم گيري داشته باشد.

خوردن و ليسيدن واژن (آلت تناسلي زن) از نظر پزشكي

 

خوردن و ليسيدن واژن زن با رعايت نكات پزشكي باعث تحريك شديد وي در رابطه جنسي مي شود. جدا از ديدگاه اسلامي، از نظر پزشكي به دليل وجود عفونت هاي قارچي در واژن برخي از زنان كه در بيشتر موارد در ابتدا بيماري بدون علائم در آنان است، خوردن و ليسيدن واژن زن توصيه نمي شود و بيشتر سعي مي شود تا مردان را به خوردن نقاط حساس ديگر بدن زن مانند لاله گوش، گردن و سينه ها جهت افزايش تحريك و كاهش زمان ارگاسم در بانوان تشويق كرد.

همچنين در صورتي كه از سلامت جسمي شريك جنسي خود مطمئن هستيد مي توانيد با رعايت نكات اوليه پزشكي مانند حمام رفتن و شستشوي واژن با صابون و يا شامپوي بدن قبل از نزديكي و يا استفاده از ژل آنتي باكتريال اقدام به خوردن و ليسيدن واژن نمائيد.

رابطه جنسي دهاني

آيا مكيدن دستگاه تناسلي زن براي مرد ضرري به لحاظ بهداشتي دارد؟ يعني ترشحاتي كه خارج مي شود و ناخودآگاه به درون دهان فرد هم مي رود، آيا ضرري براي مرد دارد و راه حل صحيح براي اينكه هم مقاربت دهاني انجام بشود و هم همسر را به اوج حالت رضايت بخش برساند و هم ضرري براي مرد نداشته باشد چيست؟


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/16 ساعت: ۰۰ توسط:btab74 :

مردان از چه راه هاي تحريك ميشن؟

سلام

تحريك مردان فقط در آلتشونه؟؟ يعني با لمس و اينا تحريك نميشن؟ بازي با موهاي سر يا سينشون، تحريكشون نميكنه؟ حرفاي عاشقونه تحريكشون نميكنه؟

يه سواله ديگه هم كه هميشه داشتم اينه كه، آقايون معاشقه ي قبل از رابطه رو فقط بخاطر تحريك خانمشون انجام ميدن؟؟؟ يعني خودشون هيچ لذتي نميبرن؟ فقط واسه اينكه خانم تحريك بشه انجام ميدن؟؟؟ يعني از خداشونه كه خانم معاشقه نخواد و زودتر برن سر اصل كاري؟ يا شما آقايون هم از لمس بدن زن و ... لذت ميبريد؟ يا فقط دخول رو ميخواييد. و فقط از دخول لذت ميبريد؟؟؟ ممنون ميشم پاسخم رو بديد.


پ


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/10 ساعت: ۱۵ توسط:btab74 :

خوردن الت مرد توسط زن

۱۸۱

دانلود فيلم آموزشي

حكام خوردن الت توسط خانوم براي همسر از ديدگاه مراجع تقليد.

با سلام به همه خوانندگان هلو فان زندگي عزيزانم

قبل هرچيز با مراحعه با اين پست معني ساك زدن را بفهميد

در اين پست احكام اسلامي و از نظر مراجع تقليد در مورد ساك زدن يا همان خوردن الت مرد توسط زن بررسي و قرار گرفته است

سوال : ايا در اسلام خوردن الت جنسي مرد توسط همسرش اشكالي دارد توضيح دهيد

پاسخ : خوردن آلت جنسي مردتوسط همسرش اشكال شرعي ندارد و حلال است ؛ ولي مني نجس است و خوردنش حرام است . ترشحات ديگري كه در موقع لذت بردن هاي جنسي از آلت تناسلي مرد يا زنبيرون مي آيد، پاك است؛ اما بنا به احتياط واجب نبايد خورده شود. اين كار از كامجويي هاي غير متعارف محسوب مي شود و بر زن واجب نيست كه در اين گونه موارد خواسته شوهر را اجابت كند.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/6/29 ساعت: ۱۴ توسط:btab74 :