تحريك كننده تحريك كننده

نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي،

قسمت هاي تحريك شونده بدن زنان

قسمت هاي تحريك شونده بدن زنان

 jensi 27 azar (3)

 

11 قسمت محرك از بدن زنان كه تمايل دارند نوازش شود( ويژه زوجين)

در اين پست سعي شده مطلب به گونه اي نگارش شود كه صرفا جهت ارتقاء سطح آگاهي زوجين و لذت بيشتر از يكديگر باشد.
مطمئنا هر مردي ازمشاهده لذت همسر خود توسط وي خرسند شده و احساس خوشايندي بر وي حاكم ميشود، بر خلاف تصور اكثر خانم ها مردها تنها به لذت خود فكر نميكنند بلكه به علت عدم آگاهي از آناتومي بدن زنان و عدم شناخت جامع از دنياي جنسي زنان با تصور اينكه آنها نيز همچون مردها ارضا ميشوند رفتار ميكنند  و بر اين باورند كه لذت جنسي زنها همچون مردها به يكي دو نقطه بيشتر از بدن معطوف نميشود.
مردها براي برقراري ارتباط جنسي به عناصر احساس ، پيشنوازي و معاشقه همچون زنان نياز ندارند بلكه در صورت مساعد بودن شرايط روحي تنها يك جرقه ذهني درمغز آنها كافيست كه تحريك شده و براي رابطه جنسي كاملا آماده شوند  ، حال آنكه زنان نياز به پيشنوازي و آماده سازي دارند كه دانستن مطالب ذيل جهت پيشنوازي توصيه ميشود.
نواحى كه بايد نوازش كنيد:
1- سر
نه، منظور سر شما يا مال او نيست. از سرانگشتان اشاره و انگشت وسطى براى گرفتن شقيقه هايش استفاده كنيد. بعد، با يك دست شروع به بازى كردن با موهايش كنيد و سپس از كليه سر انگشتانتان براى ماساژ دادن سرش استفاده كنيد. خيلى با ملايمت اينكار را بكنيد.
نكته: در هنگام نوازش، سرش را روى دامنتان بگذاريد تا هم او راحت باشد و هم بتواند واكنشهاى متقابل انجام دهد.
2- گردن
چه از دستهايتان استفاده كنيد يا از دهانتان، اغلب زنها وقتى مويشان را از روى گردنشان پس ميزنيد و به نرمى آنرا نوازش ميكنيد، ميبوسيد، ميلسيد، و يواش گاز ميگيريد بسيار لذت ميبرند.
نكته: وقتى به نزديكى استخوان ترقوه ميرسيد اين نواحى را ببوسيد و ليس بزنيد.
3- پشت
من نميتوانم به شما بگويم چه ميگذرد وقتى او را به پهلو مي خوابانيد در حاليكه پشتش به طرف شما است ، و به نرمى بدنش را از بالا به پائين ميبوسيد و نوازش ميكنيد.
4- رانها
چه او عريان باشد يا لباسي براي رابطه جنسى پوشيده باشد، پاهايش را از هم باز كنيد و چند دقيقه با دست به نوازش داخل و خارج رانهايش بپردازيد.

5- پشت زانوها
در حاليكه او به پشت دراز كشيده است و يك پايش را بالا برده، آنرا در امتداد بدنتان قرار داده و به سراغ قسمت پشت زانوها برويد. ببوسيد و به آرامى اين نواحى و اطرافش را بليسيد. اگر روى شكم خوابيده است، كار شما راحتتر ميشود.
نكته: گاز نگيريد يا خيلى محكم نبوسيد؛ اين نواحى حساس هستند و صرفا در چنين قسمتهائى فقط نوازش كنيد.
6- دستها
دستش را بگيريد، طورى كه كف دستها به طرف بالا باشد، و با هر دو شست به ملايمت كف دستش را نوازش كنيد ضمن اينكه بقيه انگشتانتان همزمان سمت ديگر دستش را نوازش ميكند. كم كم به سمت پائين پيشروى كنيد تا كل دستش را نوازش كنيد.
7- مچها
دستش را طورى بگيريد كه كف دست به سمت بالا باشد ، در حاليكه از وقايع روزانه اش ميپرسيد سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حركت دهيد. پس از چند دقيقه نوازش كردن، با لبها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچش را بليسيد و به نرمى گاز بگيريد.
– وقتى كه مچش را ميبوسيد، با دستتان دست او را مقابل صورتتان بگيريد.
8- گوشها
به سراغ گوشش برويد و جمله اى نظير ”امشب شب توست،“ زمزمه كنيد و سپس نرمه گوشش را داخل دهانتان بگيريد و حسابى خيسش كنيد. سپس سراغ قسمت بالائى گوشش رفته و يواش با دندان گازش بگيريد.
-قبل از انجام هر كارى، با انگشتانتان به آرامى موهايش را از روى گوشش كنار بزنيد؛ سپس روى گردنش بسمت بالا نفس بكشيد تا به محل مذكور برسيد.

9- شكم
دور كمرش را با هر دو دست بگيريد و وقتى به اندازه كافى به شكمش نزديك شديد بوى عطرش را استنشاق كنيد. بعد شكمش را از يك سمت تا سمت ديگر ببوسيد و گهگاه با زبانتان آنرا بليسيد.
10 – زانوها
چه در حال معاشقه باشيد يا فقط شروع به نوازش كرده باشيد، قرار دادن زانوهايش روى شانه هايتان و مالش آنها راه خوبى براى تحريك احساسات اوست. هر كدام از زانوها را با دستانتان نوازش كرده و سپس آنها را از سمتى به سمت ديگر ببوسيد.
-هنگام بوسيدن زانوها با دست ساق پايش را بالا و پائين ببريد. و مجددا، به هيچ وجه از دندانهايتان استفاده نكنيد.
11 – پاها
چه بعنوان بخشى از عادات معاشقه يا آرامش بخشيدن به او پس از يك روز سخت، مالش پاهاى يك زن به طرز باور نكردنى شما را به اهدافتان خواهد رساند. كمى روغن ماساژ يا كرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بماليد تا گرم شود و با مالش وسط كف پاهايش شروع كنيد. به آرامى به سمت پنجه ها و سپس به سمت پاشنه برويد.
-مدت زمانى را به مالش اطراف پاهايش اختصاص دهيد و مواظب باشيد قلقلكش ندهيد.
حالا برويم سراغ اصل مطلب خواه براى عشقبازى باشد يا فقط بخواهيد پيشاپيش او را آماده كرده باشيد بدين ترتيب او با جلب توجه شما روى قسمتهائى از بدنش غير از آلت و سينه هايش، شما را متوجه خواهد كرد كه اين قسمتها نيز باعث تحريك وى ميشود. علاوه بر اين، او انگيزه پيدا مي كند تا وقتى را براى قسمتهائى از بدنتان غير از جهاز تناسلي، صرف كند … با اينكه شايد شما با همان قسمتها نيز ارضا شويد.


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/22 ساعت: ۲۱ توسط:btab74 :

تحريك كردن زن ها توسط مردان

اصول تحريك كردن زن ها توسط مردان

اصول تحريك كردن زن ها توسط مردان

 

 بسياري از مردان نمي دانند كه چگونه بايد همسرشان را تحريك كنند! نقاط حساس جنسي زن كجاست؟ چگونه مي توان زن را به اوج ارگاسم رساند؟ معاشقه صحيح به چه شكل است؟ چه پيش نوازي هاي براي زن خوشايند است؟ و…
اگر مردان همان طور كه از فوت و فن بازي فوتبال مطلع هستند، به همان قدر از اهميت عملكردهاي خود در پيش، حين و بعد از رابطه جنسي آگاهي داشتند، بي شك بسياري از مشكلات اين رابطه بنيادين بين زن و شوهر ها حل مي شد. اگر چه شايد اين جمله باب ميل بسياري از مردان نباشد اما اين حقيقتي مهم است كه متاسفانه مورد بي توجهي عده كثيري از مردان قرار گرفته است.
در اين يادداشت، به منظور بيان و درك بيشتر چيزهايي كه باعث تحريك زنان در رابطه جنسي مي شوند مجبور به استفاده از تمثيل مقايسه رابطه جنسي با بازي “فوتبال ” شده ايم.
مردان به هنگام تماشاي بازي مهيج فوتبال، به راحتي مي توانند با پيش بيني كردن اتفاقاتي كه ممكن است رخ دهند، هيجان زيادي را ايجاد مي كنند. بازيكنان چه كساني خواهند بود؟ چه كسي توپ را به بازيكن فوروارد خواهد رساند؟ چه كسي توپ را گل خواهد كرد؟ چه كسي از بازي بيرون خواهد رفت و يا چه كسي به بازي خواهد آمد؟ چه تيمي پيروز ميدان خواهد بود؟ و… مردان تا زماني كه در حال تماشاي بازي هستند، مدام در حال تجربه حالت تنش و رهايي اند، هر بار كه بازيكن تيم رقيب، توپ را به دست مي گيرد، احساس تنش و برانگيختگي افزايش مي يابد، اما درست آن هنگام كه بازي در دست تيم منتخب اوست، اين تنش ها به وسيله دست زدن، هورا كشيدن، سروصدا كردن، تشويق كردن و… تخليه مي شوند.
بي ترديد تهييج و هيجان تماشاي بازي براي اولين بار بسيار بالا خواهد بود اما اگر شما به كرات تماشاگر يك بازي تكراري باشيد، رفته رفته براي شما قابل پيش بيني ، خسته كننده و يكنواخت خواهد شد. دقيقا مشابه همين حالت، در رابطه زناشويي امكان پذير است، وقتي مردي يك روش يكسان را در رابطه جنسي اش پيش بگيرد، آن نيز براي همسرش قابل پيش بيني و ملال آور خواهد شد. از سوي ديگر، برخي از مردان گمان مي كنند اگر پيش نوازي و معاشقه را به قصد برقراري رابطه جنسي سانسور كنند و به يكباره سراغ آميزش جنسي بروند، كارآمدي رابطه شان افزون تر مي شود و براي زن نيز پسنديده تر است، اما بايد بگوئيم اين دقيقا درست مشابه چنين وضعيتي در تماشاي بازي فوتبال است كه تماشاگر بدون ديدن مراحل بازي، ناگهان گزارشگر ورزشي را مشاهد كند كه براي اعلام نتيجه بازي در صفحه نمايشگر تلويزيون ظاهر مي شود.
همان طور كه تماشاي كل بازي باعث شادي و برانگيختن هيجان بيشتر مي شود، به طريقي مشابه، معاشقه و پيش نوازي در رابطه جنسي نيز براي زنان اهميت دارد و باعث رضايت و خشنودي بسيار آنان شده و به همان اندازه نيز در تحريك شان موثر خواهد بود.
با توجه به مثال بازي فوتبال، به راحتي مي توان فهميد كه چرا پيش نوازي و معاشقه قبل از رابطه جنسي داراي اهميت است، به همين دليل توصيه بسياري از متخصصان جنسي بر مردان اين است كه پيش نوازي را از بُعد كاملا جديدي نگاه كنند ، حتي اين مولفه مهم را به عنوان پيش شرط اصلي داشتن رابطه جنسي گرم و موفق قلمداد نمايند.

 

چگونگي تحريك زنان با پيش نوازي
متخصصان امور جنسي مي گويند: “زنان ده برابر بيشتر از مردان به پيش نوازي نيازمند” و اين اصلي است كه مردان هرگز نبايد آن را فراموش كنند. مردان يك ناحيه حساس جنسي دارند اين درحالي است كه زنان سه ناحيه حساس نسبت به تحريك جنسي دارند. وجود اين سه ناحيه اصلي در بدن زن، يادآور اين نكته به مردان است كه براي تحريك هر چه بيشتر زنان بايستي بسيار فعال باشند و از اندام مختلف بدن براي انجام تحريك استفاده كنند.
مردان مي توانند از هر دو دست و دهانشان براي تحريك كردن همسرشان استفاده نمايند. به هنگام استفاده از دست ها، مرد مي تواند از يك انگشت و يا سه انگشت خود مدد جويد. حتي گاهي اوقات لازم است يك روند و مسير مستقيم را در بدن زن دنبال كند و گاهي نيز مي تواند يك روند متناوب را در پيش گيرد. هم چنين گاهي مي تواند انگشتان را به آرامي و ملايمت در بدن زن حركت دهد و گاهي نيز سفت و محكم و همراه با قدري فشار همسرش را لمس كند. مرد مي تواند با چرخش دستانش به سمت راست و بعد چپ يا بالعكس و يا با حركت دادن آنها به سمت بالا و پايين و يا با هر تغيير كوچك ديگري در حركت دستان و انگشت و لمس كردن بدن ، باعث تحريك زن شود و حس او را به ارضاء شدن و تنوع مرتفع سازد.
مردان بايستي بخاطر داشته باشند كه علاوه بر كيفيت لمس و تحريك همسر، مقدار زماني را هم، كه صرف اين كار مي كنند، تضمين كننده ارضاء همسرشان است. هر چه شما زمان بيشتري را براي پيش نوازي همسرتان صرف كنيد، به همان ميزان لذت و خوشي بيشتري را به همسرتان ارزاني مي كنيد و رضايت زناشويي او را افزايش مي دهيد. اگر مرد پيش نوازي را حدود سي دقيقه ادامه دهد بي شك زن به ارگاسم نزديك مي شود اما اگر در طول اين مدت زن به ارگاسم نرسد بايد بدانيد يا ارگاسمي در كار نخواهد بود يا اين كه قدري ديگر لازم است كه به پيش نوازي ادامه دهيد تا زن به ارگاسم برسد.

 

مردان نيازمند بازخوردهاي مثبت همسرشان هستند
در طي مراحل پيش نوازي براي آن كه مرد بداند چه كار بايد بكند، لازم است زن نيز مردش را كمك كند. زن با دادن بازخوردهاي روشن و واضح، مي تواند مرد را از وضعيت فعلي حالت روحي و جسمي اش آگاه سازد و در بهينه و سودمند كردن پيش نوازي كمك رساند. بازخورد هاي روشن و واضح زن، پلي براي تحريك شدن بيشتر توسط مرد است. در حين پيش نوازي، زنان با گفتن جملات دلگرم كننده به همسرشان، مي توانند اين اطمينان را به آنان بدهند كه بدون نگراني و استرس از اين كه آيا تحريك شده است يا نه؟ آيا درست انجام مي دهم يا نه؟ آيا از اين نوع حركت خوشش مي آيد يا نه؟ و… به كارشان ادامه دهند.
مثلا، اگر عليرغم مدت زمان طولاني تحريك، زن هنوز به ارگاسم نرسيده و خواهان ادامه تحريك از جانب مرد نيز است مي تواند اين چنين به همسرش بازخورد دهد كه:
– “متمايلم مرا بدين صورتي كه الان لمس مي كني، لمسم كني، من آن را خيلي دوست دارم”.
– “مي دانم اين كار وقت زيادي از تو مي گيرد ولي اين كار واقعا احساس خوشايندي به من مي دهد”.
– ” خيلي لذت بخش است ، من نمي خواهم اين كار راقطع كني”.
اگر مرد در حال لمس نقطه اي از بدن زن است كه زن از تحريك آن بخش، آرامش مي گيرد و در عين حال تحريك بيشتر و دقيق تر آن نقطه، دقيقا همان چيزي است كه زن به آن نياز دارد و خواهان آن است بهتر است زن بازخوردي به همسرش بدهد چرا كه ممكن است مرد متوجه حس دروني همسرش نشود و از ادامه كارش هراسان باشد (مثلااحساس كند اتفاقي نيفتاده و زن به ارگاسم نرسيده و تغييري ايجاد نشده است) .
در چنين حالتي، زن مي تواند با اظهار نظرهايي اين چنين همسرش را كمك كند:
– “اين حركت تو را دوست دارم، چقدر آرام بخش است “!
-“اين حركت را ادامه بده، دوستش دارم، دقيقا هماني است كه من به آن احتياج دارم”.
– “اين كار تو مرا ساكت و آرام مي كند، با اين كار من احساس آرامش و رهايي بيشتري مي كنم”.
با استفاده از اين دو تكنيك ساده ” پيش نوازي توسط مرد” و ارائه ” بازخوردهاي مثبت و روشن توسط زن به پيش نوازي هاي مرد” ، لذت رابطه جنسي تان را دو چندان كنيد و از تنوع آن نهايت استفاده را ببريد.


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/5 ساعت: ۲۰ توسط:btab74 :

عشق بازي با همسر

روش عشق بازي با همسر


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/1/5 ساعت: ۲۲ توسط:btab74 :

بازي جنسي با همسر


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/1/5 ساعت: ۲۱ توسط:btab74 :

فوايد مايع مني بر زنان(حكم خوردن مايع مني)

حكم خوردن مني از نظر شرعي,خوردن مني , مضرات خوردن مني , حكم خوردن مني چيست ,آيا خوردن مني ضرر دارد؟,آيا خوردن مني حرام است؟,بلعيدن مايع مني , خوردن مايع مني, خوردن اسپرم مردان

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/21 ساعت: ۱۶ توسط:btab74 :

روش هاي خوردن آلت تناسلي زن و مرد

اصلا دليل خوردن و ليسيدن واژن و نقاط حساس بدن زن چيست! در بيشتر رابطه هاي جنسي معمولا آقايان بسيار سريع تر از زنان و شريك جنسي خود ارضاء مي شوند، كه اين موضوع در بيشتر موارد باعث به وجود آمدن استرس زياد در مردان، هنگام مقاربت و در نتيجه كاهش كيفيت رابطه جنسي بين شركاي جنسي مي شود. معمولا بيشتر شركاي جنسي بعد از مدت كوتاهي به اين نتيجه مي رسند، زماني يك رابطه جنسي براي هر دوي آن ها رضايت بخش مي باشد كه هر دوي آن ها در پايان رابطه ارضاء شوند.

بيشتر مردان بر اين باورند كه مشكل زود انزالي دارند و به همين دليل است كه نمي توانند به شريك زندگيشان يك رابطه جنسي رضايت بخش ارائه دهند. اما واقعيت اين است در اكثر موارد مشكل زود انزالي مردان ريشه در مشكلات رواني آن ها و شيوه هاي غلط در هنگام نزديكي دارد. بهتر است بدانيم در هنگام نزديكي معمولا مردان بسيار زودتر و آسانتر از زنان تحريك مي شوند و اين موضوع يكي از دلايل اصلي زودتر ارضاء شدن مردان از زن ها است.

براي حل مشكل عدم هماهنگي زمان ارضاء بين شما و شريك جنسيتان تنها كافي است، او را نيز همانند خودتان در ابتداي شروع مقاربت بيشتر تحريك كنيد. از اين جهت، خوردن و ليسيدن نقاط حساس بدن زنان مانند لاله گوش، گردن، سينه ها و واژن مي تواند در كاهش زمان ارضاء زنان نقش چشم گيري داشته باشد.

خوردن و ليسيدن واژن (آلت تناسلي زن) از نظر پزشكي

 

خوردن و ليسيدن واژن زن با رعايت نكات پزشكي باعث تحريك شديد وي در رابطه جنسي مي شود. جدا از ديدگاه اسلامي، از نظر پزشكي به دليل وجود عفونت هاي قارچي در واژن برخي از زنان كه در بيشتر موارد در ابتدا بيماري بدون علائم در آنان است، خوردن و ليسيدن واژن زن توصيه نمي شود و بيشتر سعي مي شود تا مردان را به خوردن نقاط حساس ديگر بدن زن مانند لاله گوش، گردن و سينه ها جهت افزايش تحريك و كاهش زمان ارگاسم در بانوان تشويق كرد.

همچنين در صورتي كه از سلامت جسمي شريك جنسي خود مطمئن هستيد مي توانيد با رعايت نكات اوليه پزشكي مانند حمام رفتن و شستشوي واژن با صابون و يا شامپوي بدن قبل از نزديكي و يا استفاده از ژل آنتي باكتريال اقدام به خوردن و ليسيدن واژن نمائيد.

رابطه جنسي دهاني

آيا مكيدن دستگاه تناسلي زن براي مرد ضرري به لحاظ بهداشتي دارد؟ يعني ترشحاتي كه خارج مي شود و ناخودآگاه به درون دهان فرد هم مي رود، آيا ضرري براي مرد دارد و راه حل صحيح براي اينكه هم مقاربت دهاني انجام بشود و هم همسر را به اوج حالت رضايت بخش برساند و هم ضرري براي مرد نداشته باشد چيست؟


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/16 ساعت: ۰۰ توسط:btab74 :

مردان از چه راه هاي تحريك ميشن؟

سلام

تحريك مردان فقط در آلتشونه؟؟ يعني با لمس و اينا تحريك نميشن؟ بازي با موهاي سر يا سينشون، تحريكشون نميكنه؟ حرفاي عاشقونه تحريكشون نميكنه؟

يه سواله ديگه هم كه هميشه داشتم اينه كه، آقايون معاشقه ي قبل از رابطه رو فقط بخاطر تحريك خانمشون انجام ميدن؟؟؟ يعني خودشون هيچ لذتي نميبرن؟ فقط واسه اينكه خانم تحريك بشه انجام ميدن؟؟؟ يعني از خداشونه كه خانم معاشقه نخواد و زودتر برن سر اصل كاري؟ يا شما آقايون هم از لمس بدن زن و ... لذت ميبريد؟ يا فقط دخول رو ميخواييد. و فقط از دخول لذت ميبريد؟؟؟ ممنون ميشم پاسخم رو بديد.


پ


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/10 ساعت: ۱۵ توسط:btab74 :

روش دخول با همسر عكس + عكس و فيلم

روش دخول با همسر عكس + عكس و فيلم

آموزش هاي نزديكي قبل از آميزش با همسر

ليسيدن و بوسيدن قبل از آميزش با همسر

در هيچ كتاب زناشويي، در هيچ سخنراني ،….. شما پيدا نمي كنيد كه براي افزايش لذت رابطه جنسي با همسر ، مارا از مراحل قبل از سكس منع كرده باشند بلكه بر عكس براي اين كار مراحلي را طي كردند كه دخول جزو آخرين مراحل هم آغوشي با همسر است…

در شرح اهميت معاشقه و ملاعبه و ليسيدن قبل از برقراري رابطه جنسي همين بس كه از پيامبر اكرم (ص) نقل شده است كه”همانند گنجشك آميزش نكنيد و همسر خود را آماده و راضي سازيد”
در مقدمه هر آميزشي جهت آماده كردن زن مي توان از نقاط تحريك پذيري زن استفاده نمود و در صورتي كه در شب زفاف نيز چنين استفاده اي شود استحكام مودت بيشتري حاصل مي شود از لحاظ رواني ملاعبه اي كه در فاصله قصد و اجرا اعمال مي گردد رضايت بخش و آرامش دهنده بوده وعمل دخول هرگز نمي تواند نام تجاوز را به خود بگيرد و درك لذت جنسي را با تني محو در آرامش كه فقط جاي لذت را باقي گذارده بهمراه خواهد ساخت . از نظر جسمي نيز مرد نعوظي پيدا كرده كه ناشي از پرخون شدن نسج و اسفنجي سراسر آلت اوست و زن نيز پر خوني شعريه هاي سراسر دستگاه تناسلي را دارد مرد بدون دخالت ملاعبه و معاشقه دخولي انجام داده و انزالي صورت گرفته و در پي آن همه پرخوني ها مرد فرو كش كرده است ولي زن هيچ نفهميده و اين شعريه اي پر خون لگن و نعوظ زن برگشت نكرده و زن را به درد كمر بي ارزش اما پر دردي مبتلا مي كند

 

.

نقاط تحريك پذيري
.

سلول هاي واقع در هاله پستان :

ليسيدن و مالش پستان ها كه هر چه به نوك آن نزديكتر شود حساسيت بيشتر است البته بهتر است همه پستان و بعد قسمتي و بعد كمتر و بالاخره نوك آن را دريافت و مكيدن و ليسيدن پستانها كه بسيار لذت بخش است

.
كليتوريس :

در زن حكم آلت مرد را دارد و حتي ليسيدن مختصرآن تحريك شديدي به زن مي دهد آلت مرد نيز با ليسيدن زن تحريك مي شود و هر چه به حشفه نزديكتر حساس تر است تا به حدي كه سلول هاي نوك آلت حتي گرمي و سردي را حس نكرده و فقط براي لذت درك كردنند
·

– سطح داخلي ران و لب هاي فرج نيز پاسخ مي دهد و چنانچه انگشت را بر وتر هاي عضلاني كه از هر دو طرف به استخوان مي چسبند گذاشته و همانند به لرزه در آوردن تار هاي سيم عمل شود بهتر جواب مي دهد ملامسه مي تواند با دست ، دهان ، سر ، آلت و حتي لاشه پاصورت گيرد چه بسا ماليدن كف پا به پشت پاي زن يا ماليدن پشت پا به كف پاي زن بهترين تحريك باشد و يا زني پيدا شود كه با مالش سطح داخلي بازوهايش به سرعت به اوج لذت جنسي برسد
– بوسه قديمي ترين نقطه شناخته شده براي تحريك است كه شامل بوسيدن لب ها ، صورت ، لاله گوش ، گردن و يا هر قسمتي از بدن زن باشد كه پيدا كردن نقطه هاي حساس تر مدتي طول مي كشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسي مرد و زن نقاط مربوطه شناخته مي شود

.
مكيدن زبان زن يا مكيدن زبان مرد توسط زن براي هر دو طرف تحريك كننده است

.
عطر و بوي خوش :

به محض آن كه مرد با زن تماس پيدا كرد سوراخ هاي بيني او باز مي شود و در مراكز هيجاني سمپاتيكي وي فعال شده ترشح اورناليز شروع و در نتيجه فشار خون بالا رفته و بالاخره ترشحات دستگاه تناسلي شروع مي شود . زن و مرد هر دو بوهاي مخصوص خود را دارند كه از لحاظ كيفي اثر عميق بر يكديگر دارند مثلا زن بوي دستان مرد را دوست دارد و دوست دارد همسرش به نام نوازش دستي به گونه ها و صورتش بكشد كه بوي دستان او را حس كند . آنچه كه در هر دو حنس محرك است بوي مناطق جنسي زن و پوست بيضه هاي مرد است گرچه بوي طبيعي بدن زن و مرد براي يكديگر فوق العاده است اما استفاده از عطر ي كه خوشايند همسر باشد نيز توصيه مي شود نكته مهم در اين مورد رعايت بهداشت و زدودن موهاي زائد و برطرف كردن هر گونه عفونت و بوي بد است كه براي هر دو طرف مخصوصا زن لازم و ضروري است.

.

گفتار هاي عاشقانه :

تحريك فقط به نوع فيزيكي محدود نمي شود و نوع رواني نيز دارد كه بايد به صورت همزمان استفاده شود صحبت هاي عاشقانه كه هنگام رسيدن دو دلداده به هم بينشان رد و بدل مي شود بسيار پر اهميت است
نكته آخر اين كه مرد با فكر و يا در نظر آوردن نقاط شهوت انگيز و يا عوامل رواني نعوظ به او دست داده و اغلب در اين حالت تحريك شده به حساب مي آيد آنچه بر زن لازم است تحريك موضعي نيست بلكه تحريك موقعي است و آن زماني است كه مرد در حاليكه دخول انجام مي دهد زود نعوظ وي پايان مي يابد و دخالت زن با تحريك مرد در حالي كه عضلات مهبل را بر روي آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزديك مي كند و امكانا با دست ماليدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وي ، نعوظ مرد برگشته و مرد را راضي مي سازد

پيامبر اعظم (صلي الله عليه و آله و سلم): هيچ كس دراسلام ايمانش زياد نمي شود مگر آن كه محبت او به زنان بيشترباشد.

پيامبر اعظم (صلي الله عليه و آله و سلم): هر مومني كه با همسرش آميزش نمايد، هفتاد هزار فرشته بال هايشان را براي آنها مي گسترانند و رحمت خدا بر آنان نازل مي گردد. ( مستدرك الوسائل ج ۱۴ ص ۱۵۴)

امام صادق (عليه السلام): هيچ مباح و حلالي نزد خداوند، دوست داشتني تر از آميزش با هم نيست. پس زماني كه مومن با همسرش نزديكي و غسل جنابت مي كند، شيطان به گريه مي‌افتد و مي‌گويد: اي واي! اين بنده از پروردگارش اطاعت نموده و گناهانش بخشيده شده است. (وسائل الشيعه ج۲ ص ۱۷۹)

پيامبر اعظم (صلي الله عليه و آله و سلم) در خطاب به مردان فرمودند: چنانچه حيوانات بر جفت هاي خويش مي‌جهند بر همسرانتان نجهيد، بلكه پيش از آن با بوسه و سخن گفتن وي را براي عمل آماده سازيد.

امام صادق (عليه السلام) در خطاب به مردان فرمودند: اگر يكي از شما به همسرش نزديك شود و سپس برخيزد و او را ارضا نكند همسر او اگر به يك سياه زنگي دست يابد به او متوسل مي شود، پس به هنگام نزديكي شوخي و ملاعبه كنيد كه لذت بخش و بهتر است و زن بهتر ارضا مي شود. (مكارم اخلاق )

امام علي (عليه السلام): چون يكي از شما خواست با همسرش آميزش كند، از شتاب كردن در اين كار پرهيز نمايد كه زنان نيز نيازهايي (جنسي) دارند. (خصال صدوق)

از امام صادق (عليه السلام) درباره آميزش از مقعد پرسيدند حضرت فرمود: همسرت عروسك و عشق زندگي توست پس او را با اين كار اذيت مكن. ( وسائل الشيعه ج۲۰ ص۱۴۳)

چه در مورد آميزش جنسي واجب است :
غسل كردن بعد از آميزش تا قبل از خواندن نماز

.

آنچه در مورد آميزش جنسي خيلي مستحب است :
بازي كردن و تحريك كردن زن در ابتداي آميزش مانند نوازش و ماليدن و بازي كردن با پستان و آلت تناسلي زن و ساير نقاط تحريك پذير زن)

.

آنچه در مورد آميزش جنسي مستحب است :
گفتن بسم الله الرحمن الرحيم و اعوذ بالله من الشيطان الرجيم قبل از آميزش
كوتاه كردن موهاي زائد بدن قبل از آميزش (كوتاه كردن موهاي زائد بدن ( زير بغل ، بالاي عورت ، شكم ) در هر هفته يا در هر دو هفته يك مرتبه)
وضو گرفتن قبل از آميزش
شوخي كردن مرد با زن قبل از آميزش
استفاده از عطر توسط مرد و زن قبل از آميزش
آرايش زن قبل از آميزش
استفاده از زيور آلات مانند طلا توسط زن در حين آميزش
بوسيدن زن
آميزش در شب اول ماه رمضان
آميزش در شبهاي دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه، جمعه و ظهر روز پنجشنبه و عصر روز جمعه
خوردن عسل با موم بعد از آميزش
ادرار كردن بعد از نزديكي و خارج شدن مني و پيش از غسل
از خداوند فرزندى پاك و مبارك و سالم درخواست كنند
در زمانى باشد كه زن ميل به آميزش دارد
در مكان پوشيده و پنهان باشند

.

آنچه در مورد آميزش جنسي جايز و مباح است :
لب گرفتن
بوسيدن و ليسيدن پستان
بوسيدن آلت زن، ليسيدن آلت زن (چوچوله)، ليسيدن آلت مرد، خوردن آلت زن، خوردن آلت مرد (اشكالي ندارد اما دون شان انساني است) رضايت طرفين شرط است
خوردن مايعات بدن هم (مايعات پاك اشكالي ندارد اما دون شان انساني است. ادرار و مني نجس است. مايعي كه در هنگام ارگاسم از زن خارج مي‌شود حكم مني را دارد. بعضي از مراجع بلعيدن عمدي مايعات را حرام مي‌دانند) رضايت طرفين شرط است
استفاده از كاندوم
نگاه كردن به آلت زن
خوردن شير همسر
استمنا شوهر با بدن همسر خود

.

آنچه در مورد آميزش جنسي خيلي مكروه است :
آميزش بدون مقدمه
آميزش از مقعد در حالت حيض زن، اگر زن راضي باشد
ايستاده آميزش كردن
استفاده از انواع داروها و وسائل آميزشي توسط مرد در صورتي كه باعث آزار زن شود

.

آنچه در مورد آميزش جنسي مكروه است :
آميزش از مقعد اگر زن راضي باشد
آميزش بين اذان صبح تا طلوع آفتاب
اول ظهر
آميزش بين غروب آفتاب تا اذان مغرب
آميزش در ساعات اوليه شب
آميزش در زمان كسوف و خسوف (گرفتگي ماه و خورشيد)
آميزش در اول، وسط و آخر هر ماه (قمري) به استثناء شب اول ماه رمضان
آميزش در شب نيمه شعبان، شب عيد فطر، شب عيد قربان، شب اول صفر
آميزش درشب قبل از سفر
رو به قبله و يا پشت به قبله بودن
آميزش زير درخت ميوه دار
در زير آسمان
آميزش در برابر خورشيد
آميزش در حالت جنابت مرد
در حال احتلام پيش از غسل يا وضو (البته اگر بدون فاصله چند بار آميزش انجام گيرد مكروه نيست.)
حرف زدن در حين آميزش (دخول)
نگاه كردن درون آلت زن
نگاه كردن به بطن عورت زن در حين آميزش (دخول)
آميزش با زن حامله بدون گرفتن وضو
در حال ايستاده
بعد از غذا و با شكم پر
در حالى كه بچه ناظر آنها باشد
در حالى كه هردو كاملاً عريان باشند و رو اندازي (مثلا يك ملحفه) روي آنها نباشد اين مورد فقط در هنگام نزديكي مكروه است و در هنگام بازي كردن كراهت ندارد)
آميزش همزمان با دو همسر (البته ديدن عورت همسران توسط همديگر حرام است)
اينكه به ياد مناظر شهوت انگيزي كه از غير همسر خود ديده بيافتد و با ياد آن به ارگاسم برسد

.

آنچه در مورد آميزش جنسي حرام است :
دخول به آلت زن در حالت حيض
آميزش از معقد اگر زن راضي نباشد
خوردن مني و ادرار

دندان گرفتن و ضربه زدن كه باعث كبودي و قرمزي شود (گناه است و ديه دارد)

.

زمان‌هايي كه نزديكي حرام است :
در حال احرام
زمان نفاس
در حال اعتكاف
دوران قاعدگى
در حال روزه واجب
زمانى كه زن كمتر از نه سال داشته باشد
جايى كه طواف و نماز نساء در حج را به جا نياورده باشد.

.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/10/10 ساعت: ۱۷ توسط:btab74 :

تصاوير لو رفته جديد دختران ايراني

عكس هاي لو رفته جديد دختران ايراني

عكس هاي لور رفته ***ي جديد دختران ايراني

عكس هاي خفن ***ي دختران خارجي عكس هاي لو رفته ***ي جديد عكس هاي خفن ***ي دختران تهراني عكس ***ي دختران خارجي لو رفته عكس ***ي عكس هاي خفن ***ي دختران عكس ***ي لورفته عكس ***ي دختران ايراني عكس ***ي دختران خوشگل ايراني عكس هاي لو رفته ***ي دختران ايراني عكس هاي خفن ***ي لخت دختران ايراني عكس هاي ***ي دختران داف فيس بوك عكس هاي خفن ***ي دختران ايراني عكس ***ي لورفته دختران ايراني عكس هاي خفن ***ي دختران جنده عكس ***ي دختر عكس ***ي دختران عكس هاي لو رفته ***ي جديد دختران ايراني عكس هاي ***ي عكس ***ي جديد عكس هاي لو رفته ***ي عكس ***ي دختر ايراني تصاوير و عكس هاي لو رفته ***ي عكس ***ي ايراني زن *** ***ي دختران ايراني (18+)  كس زن فركانس هاي ***ي هاتبرد دانلود فيلم جديد رقص ***ي و شهواني دخترهاي ايراني با لباس زير نارنجي تيوب عكسهاي ***ي لو رفته از دختران در فيس بوك Private Facebook Nude دانلود عكس دختر خوشگل ايراني جديد لورفته 93 جديد دانلود 93 عكس ***ي دختران ايراني (18+) @ GS Thumbs رقص ***ي دختر ايراني video hd الناز كليپ هاي لو رفته ايراني فيلم ***ي از بازيگر ايراني بهنوش بختياري Wclt آزادگي : دانلود جديد ترين تيتراژهاي سريال هاي ايراني و خارجي فيلم هاي *** لو رفته ايراني  ***ي ترين عكس هاي بازيگران زن ايران Amoral Videos زنان ***ي جنده كون گنده ايراني mp3 download اس ام اس جديد 94 كليپ لو رفته يكي از كاركنان زن شبكه من و تو زن همسايه 57 ساله مان را راضي به *** كردم ولي… زيبا ناوك Ziba دانلود رايگان فيلم خارجي زندان زنان دانلود فيلم جديد با لينك مستقيم معرفي دخترهاي ***ي ايراني ارميا يا اورينب مشايخي عضو سازمان منافقين خلق ايران حال و هول داستان كوتاه صحنه هاي ديدني و 

عكس هاي لورفته خفن دختران ايراني جديد 93

 

جالب در ايران (58 عكس) عكس لو رفته از خواهران معروف ترين فوتباليست ها BBC فارسي عكس هاي لورفته بازيگران سايت تفريحي و سرگرمي بدو آهنگ عكس دختر خوشگل Tamugaia رقص زنان و دختران ***ي ايراني در آنتاليا عكسهاي لو رفته از باشگاه بدنسازي زنانه در ايران Download رقص زنان و دختران ***ي ايراني در آنتاليا زن عكس Iran’s women football fans عكس هاي لو رفته پريسا ساوجي مجري شبكه من و تو داستان ***ي: رقص زنان و دختران ***ي ايراني در آنتالياجديد Tumblr عكس ***ي لو رفته جديد – عكس هاي ***ي خارجي و ايراني جديد *** Page 1085 مسابقه ارسال تصاوير ***ي دختران ايراني! +عكس تاسف بار سري اول Tech2 عكس هاي خفن كليپ *** لورفته Movsat تفريحي دانلود سايت عكس ***ي زنان ايراني XPF to HUF ﻋﮑﺲ ﮐﺲ ليلافروهر WikiBitme عالي كس ويديو هاي عكس دختر خوشگل ايراني ايراني ***ي pictures download and share دانلود فيلم دراوردن لامپ از واژن دختر ايراني *** > عكس ***ي دانلود ***y photos of 30 Persian models سايت ***ي بسيجي عكس خنده Video ويدعو لو رفته سوپر دختر ايراني فيديو واغاني وزي وزي ويديوي صفحه 1 Amoral Videos

رگ آپارات داف لورفته ***ي ايراني
ادامه مظلب مراجعه كنيد

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/6/25 ساعت: ۱۶ توسط:btab74 :