تحريك مرد تحريك مرد

نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي،

قسمت هاي تحريك شونده بدن زنان

قسمت هاي تحريك شونده بدن زنان

 jensi 27 azar (3)

 

11 قسمت محرك از بدن زنان كه تمايل دارند نوازش شود( ويژه زوجين)

در اين پست سعي شده مطلب به گونه اي نگارش شود كه صرفا جهت ارتقاء سطح آگاهي زوجين و لذت بيشتر از يكديگر باشد.
مطمئنا هر مردي ازمشاهده لذت همسر خود توسط وي خرسند شده و احساس خوشايندي بر وي حاكم ميشود، بر خلاف تصور اكثر خانم ها مردها تنها به لذت خود فكر نميكنند بلكه به علت عدم آگاهي از آناتومي بدن زنان و عدم شناخت جامع از دنياي جنسي زنان با تصور اينكه آنها نيز همچون مردها ارضا ميشوند رفتار ميكنند  و بر اين باورند كه لذت جنسي زنها همچون مردها به يكي دو نقطه بيشتر از بدن معطوف نميشود.
مردها براي برقراري ارتباط جنسي به عناصر احساس ، پيشنوازي و معاشقه همچون زنان نياز ندارند بلكه در صورت مساعد بودن شرايط روحي تنها يك جرقه ذهني درمغز آنها كافيست كه تحريك شده و براي رابطه جنسي كاملا آماده شوند  ، حال آنكه زنان نياز به پيشنوازي و آماده سازي دارند كه دانستن مطالب ذيل جهت پيشنوازي توصيه ميشود.
نواحى كه بايد نوازش كنيد:
1- سر
نه، منظور سر شما يا مال او نيست. از سرانگشتان اشاره و انگشت وسطى براى گرفتن شقيقه هايش استفاده كنيد. بعد، با يك دست شروع به بازى كردن با موهايش كنيد و سپس از كليه سر انگشتانتان براى ماساژ دادن سرش استفاده كنيد. خيلى با ملايمت اينكار را بكنيد.
نكته: در هنگام نوازش، سرش را روى دامنتان بگذاريد تا هم او راحت باشد و هم بتواند واكنشهاى متقابل انجام دهد.
2- گردن
چه از دستهايتان استفاده كنيد يا از دهانتان، اغلب زنها وقتى مويشان را از روى گردنشان پس ميزنيد و به نرمى آنرا نوازش ميكنيد، ميبوسيد، ميلسيد، و يواش گاز ميگيريد بسيار لذت ميبرند.
نكته: وقتى به نزديكى استخوان ترقوه ميرسيد اين نواحى را ببوسيد و ليس بزنيد.
3- پشت
من نميتوانم به شما بگويم چه ميگذرد وقتى او را به پهلو مي خوابانيد در حاليكه پشتش به طرف شما است ، و به نرمى بدنش را از بالا به پائين ميبوسيد و نوازش ميكنيد.
4- رانها
چه او عريان باشد يا لباسي براي رابطه جنسى پوشيده باشد، پاهايش را از هم باز كنيد و چند دقيقه با دست به نوازش داخل و خارج رانهايش بپردازيد.

5- پشت زانوها
در حاليكه او به پشت دراز كشيده است و يك پايش را بالا برده، آنرا در امتداد بدنتان قرار داده و به سراغ قسمت پشت زانوها برويد. ببوسيد و به آرامى اين نواحى و اطرافش را بليسيد. اگر روى شكم خوابيده است، كار شما راحتتر ميشود.
نكته: گاز نگيريد يا خيلى محكم نبوسيد؛ اين نواحى حساس هستند و صرفا در چنين قسمتهائى فقط نوازش كنيد.
6- دستها
دستش را بگيريد، طورى كه كف دستها به طرف بالا باشد، و با هر دو شست به ملايمت كف دستش را نوازش كنيد ضمن اينكه بقيه انگشتانتان همزمان سمت ديگر دستش را نوازش ميكند. كم كم به سمت پائين پيشروى كنيد تا كل دستش را نوازش كنيد.
7- مچها
دستش را طورى بگيريد كه كف دست به سمت بالا باشد ، در حاليكه از وقايع روزانه اش ميپرسيد سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حركت دهيد. پس از چند دقيقه نوازش كردن، با لبها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچش را بليسيد و به نرمى گاز بگيريد.
– وقتى كه مچش را ميبوسيد، با دستتان دست او را مقابل صورتتان بگيريد.
8- گوشها
به سراغ گوشش برويد و جمله اى نظير ”امشب شب توست،“ زمزمه كنيد و سپس نرمه گوشش را داخل دهانتان بگيريد و حسابى خيسش كنيد. سپس سراغ قسمت بالائى گوشش رفته و يواش با دندان گازش بگيريد.
-قبل از انجام هر كارى، با انگشتانتان به آرامى موهايش را از روى گوشش كنار بزنيد؛ سپس روى گردنش بسمت بالا نفس بكشيد تا به محل مذكور برسيد.

9- شكم
دور كمرش را با هر دو دست بگيريد و وقتى به اندازه كافى به شكمش نزديك شديد بوى عطرش را استنشاق كنيد. بعد شكمش را از يك سمت تا سمت ديگر ببوسيد و گهگاه با زبانتان آنرا بليسيد.
10 – زانوها
چه در حال معاشقه باشيد يا فقط شروع به نوازش كرده باشيد، قرار دادن زانوهايش روى شانه هايتان و مالش آنها راه خوبى براى تحريك احساسات اوست. هر كدام از زانوها را با دستانتان نوازش كرده و سپس آنها را از سمتى به سمت ديگر ببوسيد.
-هنگام بوسيدن زانوها با دست ساق پايش را بالا و پائين ببريد. و مجددا، به هيچ وجه از دندانهايتان استفاده نكنيد.
11 – پاها
چه بعنوان بخشى از عادات معاشقه يا آرامش بخشيدن به او پس از يك روز سخت، مالش پاهاى يك زن به طرز باور نكردنى شما را به اهدافتان خواهد رساند. كمى روغن ماساژ يا كرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بماليد تا گرم شود و با مالش وسط كف پاهايش شروع كنيد. به آرامى به سمت پنجه ها و سپس به سمت پاشنه برويد.
-مدت زمانى را به مالش اطراف پاهايش اختصاص دهيد و مواظب باشيد قلقلكش ندهيد.
حالا برويم سراغ اصل مطلب خواه براى عشقبازى باشد يا فقط بخواهيد پيشاپيش او را آماده كرده باشيد بدين ترتيب او با جلب توجه شما روى قسمتهائى از بدنش غير از آلت و سينه هايش، شما را متوجه خواهد كرد كه اين قسمتها نيز باعث تحريك وى ميشود. علاوه بر اين، او انگيزه پيدا مي كند تا وقتى را براى قسمتهائى از بدنتان غير از جهاز تناسلي، صرف كند … با اينكه شايد شما با همان قسمتها نيز ارضا شويد.


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/22 ساعت: ۲۱ توسط:btab74 :

مردان از چه راه هاي تحريك ميشن؟

سلام

تحريك مردان فقط در آلتشونه؟؟ يعني با لمس و اينا تحريك نميشن؟ بازي با موهاي سر يا سينشون، تحريكشون نميكنه؟ حرفاي عاشقونه تحريكشون نميكنه؟

يه سواله ديگه هم كه هميشه داشتم اينه كه، آقايون معاشقه ي قبل از رابطه رو فقط بخاطر تحريك خانمشون انجام ميدن؟؟؟ يعني خودشون هيچ لذتي نميبرن؟ فقط واسه اينكه خانم تحريك بشه انجام ميدن؟؟؟ يعني از خداشونه كه خانم معاشقه نخواد و زودتر برن سر اصل كاري؟ يا شما آقايون هم از لمس بدن زن و ... لذت ميبريد؟ يا فقط دخول رو ميخواييد. و فقط از دخول لذت ميبريد؟؟؟ ممنون ميشم پاسخم رو بديد.


پ


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/10 ساعت: ۱۵ توسط:btab74 :

روش دخول با همسر عكس + عكس و فيلم

روش دخول با همسر عكس + عكس و فيلم

آموزش هاي نزديكي قبل از آميزش با همسر

ليسيدن و بوسيدن قبل از آميزش با همسر

در هيچ كتاب زناشويي، در هيچ سخنراني ،….. شما پيدا نمي كنيد كه براي افزايش لذت رابطه جنسي با همسر ، مارا از مراحل قبل از سكس منع كرده باشند بلكه بر عكس براي اين كار مراحلي را طي كردند كه دخول جزو آخرين مراحل هم آغوشي با همسر است…

در شرح اهميت معاشقه و ملاعبه و ليسيدن قبل از برقراري رابطه جنسي همين بس كه از پيامبر اكرم (ص) نقل شده است كه”همانند گنجشك آميزش نكنيد و همسر خود را آماده و راضي سازيد”
در مقدمه هر آميزشي جهت آماده كردن زن مي توان از نقاط تحريك پذيري زن استفاده نمود و در صورتي كه در شب زفاف نيز چنين استفاده اي شود استحكام مودت بيشتري حاصل مي شود از لحاظ رواني ملاعبه اي كه در فاصله قصد و اجرا اعمال مي گردد رضايت بخش و آرامش دهنده بوده وعمل دخول هرگز نمي تواند نام تجاوز را به خود بگيرد و درك لذت جنسي را با تني محو در آرامش كه فقط جاي لذت را باقي گذارده بهمراه خواهد ساخت . از نظر جسمي نيز مرد نعوظي پيدا كرده كه ناشي از پرخون شدن نسج و اسفنجي سراسر آلت اوست و زن نيز پر خوني شعريه هاي سراسر دستگاه تناسلي را دارد مرد بدون دخالت ملاعبه و معاشقه دخولي انجام داده و انزالي صورت گرفته و در پي آن همه پرخوني ها مرد فرو كش كرده است ولي زن هيچ نفهميده و اين شعريه اي پر خون لگن و نعوظ زن برگشت نكرده و زن را به درد كمر بي ارزش اما پر دردي مبتلا مي كند

 

.

نقاط تحريك پذيري
.

سلول هاي واقع در هاله پستان :

ليسيدن و مالش پستان ها كه هر چه به نوك آن نزديكتر شود حساسيت بيشتر است البته بهتر است همه پستان و بعد قسمتي و بعد كمتر و بالاخره نوك آن را دريافت و مكيدن و ليسيدن پستانها كه بسيار لذت بخش است

.
كليتوريس :

در زن حكم آلت مرد را دارد و حتي ليسيدن مختصرآن تحريك شديدي به زن مي دهد آلت مرد نيز با ليسيدن زن تحريك مي شود و هر چه به حشفه نزديكتر حساس تر است تا به حدي كه سلول هاي نوك آلت حتي گرمي و سردي را حس نكرده و فقط براي لذت درك كردنند
·

– سطح داخلي ران و لب هاي فرج نيز پاسخ مي دهد و چنانچه انگشت را بر وتر هاي عضلاني كه از هر دو طرف به استخوان مي چسبند گذاشته و همانند به لرزه در آوردن تار هاي سيم عمل شود بهتر جواب مي دهد ملامسه مي تواند با دست ، دهان ، سر ، آلت و حتي لاشه پاصورت گيرد چه بسا ماليدن كف پا به پشت پاي زن يا ماليدن پشت پا به كف پاي زن بهترين تحريك باشد و يا زني پيدا شود كه با مالش سطح داخلي بازوهايش به سرعت به اوج لذت جنسي برسد
– بوسه قديمي ترين نقطه شناخته شده براي تحريك است كه شامل بوسيدن لب ها ، صورت ، لاله گوش ، گردن و يا هر قسمتي از بدن زن باشد كه پيدا كردن نقطه هاي حساس تر مدتي طول مي كشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسي مرد و زن نقاط مربوطه شناخته مي شود

.
مكيدن زبان زن يا مكيدن زبان مرد توسط زن براي هر دو طرف تحريك كننده است

.
عطر و بوي خوش :

به محض آن كه مرد با زن تماس پيدا كرد سوراخ هاي بيني او باز مي شود و در مراكز هيجاني سمپاتيكي وي فعال شده ترشح اورناليز شروع و در نتيجه فشار خون بالا رفته و بالاخره ترشحات دستگاه تناسلي شروع مي شود . زن و مرد هر دو بوهاي مخصوص خود را دارند كه از لحاظ كيفي اثر عميق بر يكديگر دارند مثلا زن بوي دستان مرد را دوست دارد و دوست دارد همسرش به نام نوازش دستي به گونه ها و صورتش بكشد كه بوي دستان او را حس كند . آنچه كه در هر دو حنس محرك است بوي مناطق جنسي زن و پوست بيضه هاي مرد است گرچه بوي طبيعي بدن زن و مرد براي يكديگر فوق العاده است اما استفاده از عطر ي كه خوشايند همسر باشد نيز توصيه مي شود نكته مهم در اين مورد رعايت بهداشت و زدودن موهاي زائد و برطرف كردن هر گونه عفونت و بوي بد است كه براي هر دو طرف مخصوصا زن لازم و ضروري است.

.

گفتار هاي عاشقانه :

تحريك فقط به نوع فيزيكي محدود نمي شود و نوع رواني نيز دارد كه بايد به صورت همزمان استفاده شود صحبت هاي عاشقانه كه هنگام رسيدن دو دلداده به هم بينشان رد و بدل مي شود بسيار پر اهميت است
نكته آخر اين كه مرد با فكر و يا در نظر آوردن نقاط شهوت انگيز و يا عوامل رواني نعوظ به او دست داده و اغلب در اين حالت تحريك شده به حساب مي آيد آنچه بر زن لازم است تحريك موضعي نيست بلكه تحريك موقعي است و آن زماني است كه مرد در حاليكه دخول انجام مي دهد زود نعوظ وي پايان مي يابد و دخالت زن با تحريك مرد در حالي كه عضلات مهبل را بر روي آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزديك مي كند و امكانا با دست ماليدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وي ، نعوظ مرد برگشته و مرد را راضي مي سازد

پيامبر اعظم (صلي الله عليه و آله و سلم): هيچ كس دراسلام ايمانش زياد نمي شود مگر آن كه محبت او به زنان بيشترباشد.

پيامبر اعظم (صلي الله عليه و آله و سلم): هر مومني كه با همسرش آميزش نمايد، هفتاد هزار فرشته بال هايشان را براي آنها مي گسترانند و رحمت خدا بر آنان نازل مي گردد. ( مستدرك الوسائل ج ۱۴ ص ۱۵۴)

امام صادق (عليه السلام): هيچ مباح و حلالي نزد خداوند، دوست داشتني تر از آميزش با هم نيست. پس زماني كه مومن با همسرش نزديكي و غسل جنابت مي كند، شيطان به گريه مي‌افتد و مي‌گويد: اي واي! اين بنده از پروردگارش اطاعت نموده و گناهانش بخشيده شده است. (وسائل الشيعه ج۲ ص ۱۷۹)

پيامبر اعظم (صلي الله عليه و آله و سلم) در خطاب به مردان فرمودند: چنانچه حيوانات بر جفت هاي خويش مي‌جهند بر همسرانتان نجهيد، بلكه پيش از آن با بوسه و سخن گفتن وي را براي عمل آماده سازيد.

امام صادق (عليه السلام) در خطاب به مردان فرمودند: اگر يكي از شما به همسرش نزديك شود و سپس برخيزد و او را ارضا نكند همسر او اگر به يك سياه زنگي دست يابد به او متوسل مي شود، پس به هنگام نزديكي شوخي و ملاعبه كنيد كه لذت بخش و بهتر است و زن بهتر ارضا مي شود. (مكارم اخلاق )

امام علي (عليه السلام): چون يكي از شما خواست با همسرش آميزش كند، از شتاب كردن در اين كار پرهيز نمايد كه زنان نيز نيازهايي (جنسي) دارند. (خصال صدوق)

از امام صادق (عليه السلام) درباره آميزش از مقعد پرسيدند حضرت فرمود: همسرت عروسك و عشق زندگي توست پس او را با اين كار اذيت مكن. ( وسائل الشيعه ج۲۰ ص۱۴۳)

چه در مورد آميزش جنسي واجب است :
غسل كردن بعد از آميزش تا قبل از خواندن نماز

.

آنچه در مورد آميزش جنسي خيلي مستحب است :
بازي كردن و تحريك كردن زن در ابتداي آميزش مانند نوازش و ماليدن و بازي كردن با پستان و آلت تناسلي زن و ساير نقاط تحريك پذير زن)

.

آنچه در مورد آميزش جنسي مستحب است :
گفتن بسم الله الرحمن الرحيم و اعوذ بالله من الشيطان الرجيم قبل از آميزش
كوتاه كردن موهاي زائد بدن قبل از آميزش (كوتاه كردن موهاي زائد بدن ( زير بغل ، بالاي عورت ، شكم ) در هر هفته يا در هر دو هفته يك مرتبه)
وضو گرفتن قبل از آميزش
شوخي كردن مرد با زن قبل از آميزش
استفاده از عطر توسط مرد و زن قبل از آميزش
آرايش زن قبل از آميزش
استفاده از زيور آلات مانند طلا توسط زن در حين آميزش
بوسيدن زن
آميزش در شب اول ماه رمضان
آميزش در شبهاي دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه، جمعه و ظهر روز پنجشنبه و عصر روز جمعه
خوردن عسل با موم بعد از آميزش
ادرار كردن بعد از نزديكي و خارج شدن مني و پيش از غسل
از خداوند فرزندى پاك و مبارك و سالم درخواست كنند
در زمانى باشد كه زن ميل به آميزش دارد
در مكان پوشيده و پنهان باشند

.

آنچه در مورد آميزش جنسي جايز و مباح است :
لب گرفتن
بوسيدن و ليسيدن پستان
بوسيدن آلت زن، ليسيدن آلت زن (چوچوله)، ليسيدن آلت مرد، خوردن آلت زن، خوردن آلت مرد (اشكالي ندارد اما دون شان انساني است) رضايت طرفين شرط است
خوردن مايعات بدن هم (مايعات پاك اشكالي ندارد اما دون شان انساني است. ادرار و مني نجس است. مايعي كه در هنگام ارگاسم از زن خارج مي‌شود حكم مني را دارد. بعضي از مراجع بلعيدن عمدي مايعات را حرام مي‌دانند) رضايت طرفين شرط است
استفاده از كاندوم
نگاه كردن به آلت زن
خوردن شير همسر
استمنا شوهر با بدن همسر خود

.

آنچه در مورد آميزش جنسي خيلي مكروه است :
آميزش بدون مقدمه
آميزش از مقعد در حالت حيض زن، اگر زن راضي باشد
ايستاده آميزش كردن
استفاده از انواع داروها و وسائل آميزشي توسط مرد در صورتي كه باعث آزار زن شود

.

آنچه در مورد آميزش جنسي مكروه است :
آميزش از مقعد اگر زن راضي باشد
آميزش بين اذان صبح تا طلوع آفتاب
اول ظهر
آميزش بين غروب آفتاب تا اذان مغرب
آميزش در ساعات اوليه شب
آميزش در زمان كسوف و خسوف (گرفتگي ماه و خورشيد)
آميزش در اول، وسط و آخر هر ماه (قمري) به استثناء شب اول ماه رمضان
آميزش در شب نيمه شعبان، شب عيد فطر، شب عيد قربان، شب اول صفر
آميزش درشب قبل از سفر
رو به قبله و يا پشت به قبله بودن
آميزش زير درخت ميوه دار
در زير آسمان
آميزش در برابر خورشيد
آميزش در حالت جنابت مرد
در حال احتلام پيش از غسل يا وضو (البته اگر بدون فاصله چند بار آميزش انجام گيرد مكروه نيست.)
حرف زدن در حين آميزش (دخول)
نگاه كردن درون آلت زن
نگاه كردن به بطن عورت زن در حين آميزش (دخول)
آميزش با زن حامله بدون گرفتن وضو
در حال ايستاده
بعد از غذا و با شكم پر
در حالى كه بچه ناظر آنها باشد
در حالى كه هردو كاملاً عريان باشند و رو اندازي (مثلا يك ملحفه) روي آنها نباشد اين مورد فقط در هنگام نزديكي مكروه است و در هنگام بازي كردن كراهت ندارد)
آميزش همزمان با دو همسر (البته ديدن عورت همسران توسط همديگر حرام است)
اينكه به ياد مناظر شهوت انگيزي كه از غير همسر خود ديده بيافتد و با ياد آن به ارگاسم برسد

.

آنچه در مورد آميزش جنسي حرام است :
دخول به آلت زن در حالت حيض
آميزش از معقد اگر زن راضي نباشد
خوردن مني و ادرار

دندان گرفتن و ضربه زدن كه باعث كبودي و قرمزي شود (گناه است و ديه دارد)

.

زمان‌هايي كه نزديكي حرام است :
در حال احرام
زمان نفاس
در حال اعتكاف
دوران قاعدگى
در حال روزه واجب
زمانى كه زن كمتر از نه سال داشته باشد
جايى كه طواف و نماز نساء در حج را به جا نياورده باشد.

.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/10/10 ساعت: ۱۷ توسط:btab74 :