رابطه جنسي رابطه جنسي

نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي،

چند بار در هفته رابطه جنسي داشته باشيم؟

چند بار در هفته رابطه جنسي داشته باشيم؟

 

چند بار در هفته رابطه جنسي داشته باشيم؟

 

 

«مردي ۲۹ ساله و متاهل هستم كه ۲ سال است ازدواج كرده ام. آيا برقراري رابطه زناشويي به دفعات زياد براي من و همسرم ضرر دارد؟

قبل از پاسخگويي به پرسش بالا بايد سوال كنم كه اصولا منظورتان از كلمه «زياد» چيست؟ براي برقراري روابط زناشويي در روز يا هفته، عدد و رقم خاصي ذكر نشده است. عده اي سوال مي كنند كه مثلا در دهه چهارم زندگي چند بار روابط زناشويي در هفته لازم است درحالي كه به هيچ وجه در مورد دفعات برقراري رابطه طبيعي در سنين مختلف عدد و رقم وجود ندارد و رابطه زناشويي مانند بيماري قند يا ديابت نيست كه مثلا بگوييم اگر قندخون بالاتر از ۱۰۰ ميلي گرم در ۱۰۰ ميلي ليتر خون باشد، غيرطبيعي است. از آن طرف، ميل جنسي زياد را نبايد با بيش فعالي جنسي كه روان شناسان و روان پزشكان آن را «اختلال رفتاري» محسوب مي كنند، اشتباه گرفت. بيش فعالي جنسي عبارت از تمايل و احساس نياز مرضي به برقراري رابطه زناشويي است، به طوري كه فرد مبتلا مثلا با ۲۰ ۱۵ بار برقراري رابطه در روز هم ارضا نمي شود اما در شرايطي ممكن است مردي در روز ۳ بار رابطه زناشويي داشته باشد ولي اين حالت بيماري به شمار نمي رود.

به علاوه، دفعات روابط زناشويي به نيازهاي طرفين بستگي دارد و ممكن است يك زوج ۳۰ ساله با ۲ بار برقراري رابطه در هفته نيازهايشان برطرف شود ولي زوج ۳۰ ساله ديگر با ماهي يكبار رابطه نيازهايشان برطرف شود. برخلاف تصور عام، رابطه زناشويي هيچ گونه اثر سوئي بر بدن ندارد و اين باور كه هر بار رابطه زناشويي باعث مصرف هزاران كالري انرژي و از بين رفتن مقادير زيادي ويتامين و موادمعدني از بدن مي شود، كاملا نادرست است.

۶۰درصد حجم مني ترشحات پروستات و حدود ۴۰درصد بقيه ترشحات كيسه منوي است كه فاقد هر نوع ويتامين، كلسيم و… است. عده اي حتي پا را از اين فراتر گذاشته و بر اين باورند كه نزديكي باعث پوكي استخوان و كاهش ديد مي شود كه به هيچ وجه صحت ندارد اما با اين حال گاهي دفعات روابط زناشويي و درخواست از طرفين به ميزاني است كه باعث ايجاد مشكل در زندگي روزمره مي شود. در اين موارد است كه تعدد روابط مشكل ساز مي شود، آن هم نه مشكلات جسمي، بلكه مشكل در رابطه با همسر، كارهاي روزمره و شايد هم آثار سوءرواني.

به همين دليل در مواردي كه ميل جنسي زياد است (و مرضي هم نيست) با توجه به تجربه هاي به دست آمده بايد به ۲ نكته مهم توجه داشته باشيد؛ معمولا علاقه يا نياز جنسي زوج ها كاملا با هم منطبق نيست و درمواردي كه اين نداشتن تطابق اندك است، طرفين با تعديل در ميل جنسي به حالت تعادل مي رسند و زن و شوهر بدون مشكل در كنار هم زندگي و نيازهاي جنسي همديگر را برطرف مي كنند ولي مشكل زماني ايجاد مي شود كه اين نداشتن تطابق زياد باشد. مثلا مرد يا زني تمايل داشته باشد ۳ ۲ بار در روز رابطه برقرار كند ولي همسرش حتي تمايل به برقراري يكبار رابطه در ماه هم نداشته باشد. در اين موارد مشكلات پيچيده مي شود و حتي كار به جدايي مي كشد. به همين دليل توصيه مي شود قبل از ازدواج از ميزان نيازهاي جنسي همديگر برآوردي دقيق داشته باشيد.

نكته مهم ديگر، منجر شدن ميل جنسي زياد به اختلال در كار روزانه و روزمره زندگي است. مثلا اخيرا زوجي به كلينيك مراجعه كرده بودند كه رابطه زناشويي كاملا طبيعي داشتند و نيازهاي آنها نيز تطابق خيلي زيادي با همديگر داشت و زندگي مشترك ايده آلي داشتند ولي خانم به شدت مضطرب و ناراحت بود و مي گفت در برقراري رابطه زناشويي هيچ مشكلي ندارد و ميل جنسي اش به همان اندازه شوهرش است ولي كار به جايي رسيده كه مي خواهد تقاضاي طلاق بدهد چراكه ۷ سال است ازدواج كرده اند و در اين مدت تقريبا از ۷ روز هفته حتما ۵ روز شوهرش او را براي برقراري رابطه زناشويي ساعت ۳، ۴ يا ۵ صبح بيدار مي كند. علاوه بر اين، حتي در بيشتر زمان هايي هم كه خسته هستند، شوهرش اجازه ۱۵ دقيقه استراحت هم به وي نمي دهد و درخواست فوري و فوتي براي برقراري رابطه دارد. اينگونه مسائل به تدريج باعث تنفر فرد از رابطه زناشويي مي شود و حتي ممكن است مثل اين زوج، باعث شود همسر از فرط استيصال تقاضاي جدايي كند.

دكتر محمدرضا صفري‌نژاد


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/22 ساعت: ۲۱ توسط:btab74 :

آموزش درخواست رابطه جنسي از همسر

آموزش درخواست رابطه جنسي از همسر

 

se-x-anxiety-art

 

 

 

يك روان‌پزشك جنسي در پاسخ به اين سؤال كه چگونه انتقادات جنسي خود را براي شريك زندگي مطرح كنيم گفت: «استفاده از واژه انتقادات جنسي، در روابط عاطفي و زناشويي چندان مناسب نيست زيرا فاكتورهاي مهمي در شكل دادن به يك سكس موفقيت‌آميز دخيل هستند.»

دكتر غلامحسين قائدي  اظهار داشت:‌ «زوجين بايد بدانند رضايت از رابطه جنسي مفهومي كلي و چندبعدي بوده و شامل احساس كلي ما نسبت به روابط جنسي‌مان است كه مي‌تواند طيفي از احساسات مثبت و منفي را شامل شود و نه تنها شامل لذت فيزيكي مي‌شود بلكه شامل فقدان حضور مشكلات جنسي، آرامش و آسايش ذهني و رواني نيز است.»

به گفته دانشيار دانشگاه شاهد هر كدام از زوجين ويژگي‌هاي منحصر به فرد خود را دارند و انتظارات و خواسته‌هاي خاص خود را كه ممكن است منطقي يا غيرمنطقي باشد، بنابراين انتقاد از همسر براي عدم توجه به يك نياز يا خواسته غيرمنطقي، بي‌معني است و خود نوعي بي‌منطقي محسوب مي‌شود.

وي در ادامه با اشاره به اينكه لازم است زوجين مهارت‌هاي ارتباطي و بيان كلامي خود را افزايش دهند تا بتوانند خواسته‌ها و نيازهاي جنسي خود را از طريق گفت‌وگوي جنسي انجام دهند، گفت: «در يك گفت‌وگوي جنسي است كه زوجين مي‌توانند با يكديگر درباره خواسته‌ها و نيازهايشان صحبت كنند، در مورد آنچه مي‌خواهند در روابط زناشويي خود انجام دهند به توافق برسند و در مورد مسائل مورد توافق به گفت‌وگو بنشينند. بنابراين هر مسئله‌اي در ارتباط با روابط جنسي بايد از طريق گفت‌وگو باشد كه لازمه آن افزايش مهارت‌هاي ارتباطي و عاطفي است.»


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/22 ساعت: ۲۱ توسط:btab74 :

قسمت هاي تحريك شونده بدن زنان

قسمت هاي تحريك شونده بدن زنان

 jensi 27 azar (3)

 

11 قسمت محرك از بدن زنان كه تمايل دارند نوازش شود( ويژه زوجين)

در اين پست سعي شده مطلب به گونه اي نگارش شود كه صرفا جهت ارتقاء سطح آگاهي زوجين و لذت بيشتر از يكديگر باشد.
مطمئنا هر مردي ازمشاهده لذت همسر خود توسط وي خرسند شده و احساس خوشايندي بر وي حاكم ميشود، بر خلاف تصور اكثر خانم ها مردها تنها به لذت خود فكر نميكنند بلكه به علت عدم آگاهي از آناتومي بدن زنان و عدم شناخت جامع از دنياي جنسي زنان با تصور اينكه آنها نيز همچون مردها ارضا ميشوند رفتار ميكنند  و بر اين باورند كه لذت جنسي زنها همچون مردها به يكي دو نقطه بيشتر از بدن معطوف نميشود.
مردها براي برقراري ارتباط جنسي به عناصر احساس ، پيشنوازي و معاشقه همچون زنان نياز ندارند بلكه در صورت مساعد بودن شرايط روحي تنها يك جرقه ذهني درمغز آنها كافيست كه تحريك شده و براي رابطه جنسي كاملا آماده شوند  ، حال آنكه زنان نياز به پيشنوازي و آماده سازي دارند كه دانستن مطالب ذيل جهت پيشنوازي توصيه ميشود.
نواحى كه بايد نوازش كنيد:
1- سر
نه، منظور سر شما يا مال او نيست. از سرانگشتان اشاره و انگشت وسطى براى گرفتن شقيقه هايش استفاده كنيد. بعد، با يك دست شروع به بازى كردن با موهايش كنيد و سپس از كليه سر انگشتانتان براى ماساژ دادن سرش استفاده كنيد. خيلى با ملايمت اينكار را بكنيد.
نكته: در هنگام نوازش، سرش را روى دامنتان بگذاريد تا هم او راحت باشد و هم بتواند واكنشهاى متقابل انجام دهد.
2- گردن
چه از دستهايتان استفاده كنيد يا از دهانتان، اغلب زنها وقتى مويشان را از روى گردنشان پس ميزنيد و به نرمى آنرا نوازش ميكنيد، ميبوسيد، ميلسيد، و يواش گاز ميگيريد بسيار لذت ميبرند.
نكته: وقتى به نزديكى استخوان ترقوه ميرسيد اين نواحى را ببوسيد و ليس بزنيد.
3- پشت
من نميتوانم به شما بگويم چه ميگذرد وقتى او را به پهلو مي خوابانيد در حاليكه پشتش به طرف شما است ، و به نرمى بدنش را از بالا به پائين ميبوسيد و نوازش ميكنيد.
4- رانها
چه او عريان باشد يا لباسي براي رابطه جنسى پوشيده باشد، پاهايش را از هم باز كنيد و چند دقيقه با دست به نوازش داخل و خارج رانهايش بپردازيد.

5- پشت زانوها
در حاليكه او به پشت دراز كشيده است و يك پايش را بالا برده، آنرا در امتداد بدنتان قرار داده و به سراغ قسمت پشت زانوها برويد. ببوسيد و به آرامى اين نواحى و اطرافش را بليسيد. اگر روى شكم خوابيده است، كار شما راحتتر ميشود.
نكته: گاز نگيريد يا خيلى محكم نبوسيد؛ اين نواحى حساس هستند و صرفا در چنين قسمتهائى فقط نوازش كنيد.
6- دستها
دستش را بگيريد، طورى كه كف دستها به طرف بالا باشد، و با هر دو شست به ملايمت كف دستش را نوازش كنيد ضمن اينكه بقيه انگشتانتان همزمان سمت ديگر دستش را نوازش ميكند. كم كم به سمت پائين پيشروى كنيد تا كل دستش را نوازش كنيد.
7- مچها
دستش را طورى بگيريد كه كف دست به سمت بالا باشد ، در حاليكه از وقايع روزانه اش ميپرسيد سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حركت دهيد. پس از چند دقيقه نوازش كردن، با لبها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچش را بليسيد و به نرمى گاز بگيريد.
– وقتى كه مچش را ميبوسيد، با دستتان دست او را مقابل صورتتان بگيريد.
8- گوشها
به سراغ گوشش برويد و جمله اى نظير ”امشب شب توست،“ زمزمه كنيد و سپس نرمه گوشش را داخل دهانتان بگيريد و حسابى خيسش كنيد. سپس سراغ قسمت بالائى گوشش رفته و يواش با دندان گازش بگيريد.
-قبل از انجام هر كارى، با انگشتانتان به آرامى موهايش را از روى گوشش كنار بزنيد؛ سپس روى گردنش بسمت بالا نفس بكشيد تا به محل مذكور برسيد.

9- شكم
دور كمرش را با هر دو دست بگيريد و وقتى به اندازه كافى به شكمش نزديك شديد بوى عطرش را استنشاق كنيد. بعد شكمش را از يك سمت تا سمت ديگر ببوسيد و گهگاه با زبانتان آنرا بليسيد.
10 – زانوها
چه در حال معاشقه باشيد يا فقط شروع به نوازش كرده باشيد، قرار دادن زانوهايش روى شانه هايتان و مالش آنها راه خوبى براى تحريك احساسات اوست. هر كدام از زانوها را با دستانتان نوازش كرده و سپس آنها را از سمتى به سمت ديگر ببوسيد.
-هنگام بوسيدن زانوها با دست ساق پايش را بالا و پائين ببريد. و مجددا، به هيچ وجه از دندانهايتان استفاده نكنيد.
11 – پاها
چه بعنوان بخشى از عادات معاشقه يا آرامش بخشيدن به او پس از يك روز سخت، مالش پاهاى يك زن به طرز باور نكردنى شما را به اهدافتان خواهد رساند. كمى روغن ماساژ يا كرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بماليد تا گرم شود و با مالش وسط كف پاهايش شروع كنيد. به آرامى به سمت پنجه ها و سپس به سمت پاشنه برويد.
-مدت زمانى را به مالش اطراف پاهايش اختصاص دهيد و مواظب باشيد قلقلكش ندهيد.
حالا برويم سراغ اصل مطلب خواه براى عشقبازى باشد يا فقط بخواهيد پيشاپيش او را آماده كرده باشيد بدين ترتيب او با جلب توجه شما روى قسمتهائى از بدنش غير از آلت و سينه هايش، شما را متوجه خواهد كرد كه اين قسمتها نيز باعث تحريك وى ميشود. علاوه بر اين، او انگيزه پيدا مي كند تا وقتى را براى قسمتهائى از بدنتان غير از جهاز تناسلي، صرف كند … با اينكه شايد شما با همان قسمتها نيز ارضا شويد.


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/22 ساعت: ۲۱ توسط:btab74 :

غذاهايي كه قبل از رابطه جنسي نبايد خورده شود

غذاهايي كه قبل از رابطه جنسي نبايد خورده شود

غذاهايي كه قبل از رابطه جنسي نبايد خورده شود

آنچه قبل از رابطه جنسي نبايد خورده شود
احتمالا در مورد مواد غذايي است كه به بالا رفتن قواي جنسي كمك مي كند شنيده ايد. اما آيا مي دانيد كه مواد غذايي وجود دارد، كه مي تواند  باعث از دست رفتن قدرت جنسي شود. در اينجا غذاهايي را معرفي ميكنيم كه باعث مي شود كه نتوانيد رابطه زناشويي خوبي داشته باشيد پس, از اين غذاها بايد قبل از رابطه جنسي اجتناب كرد.

 

لوبيا
حبوبات منبع خوبي از فيبر و پروتئين ها براي بدن است. اما آنها  حاوي يك نوع قند هستند كه  هضم  را كند كرده  و باعث نفخ و گاز مي شود. هيچ كس دوست ندارد  شكم نفخ آلود داشته باشد چون  ايده آل براي رابطه جنسي نيست.

سير
سير  عطر و طعم  مواد غذايي  را تغيير مي دهد  براي سلامتي خوب است ولي هرگز قبل از رابطه زناشويي از اين ماده  استفاده نكنيد چون نه تنها داراي عطر و بوي قوي است بلكه  داراي نشاسته است كه مي تواند نفخ  ايجاد كند.

پنير
زمانيكه پنير مي خوريم بوي بد در ما بوجود مي آيد  پس از اين ماده غذايي  قبل از رابطه جنسي اجتناب كنيد.

گوشت قرمز
گوشت قرمز سنگين است و مي تواند هضم  آن طول بكشد  همچنين  احساس تنبلي و خواب آلودگي به شما دست ميدهد.

سيب زميني سرخ كرده
سيب زميني سرخ كرده  داراي چربي هايي است كه  مي تواند سطح تستوسترون را كاهش  دهد و باعث كاهش گردش خون شود. همچنين حاوي مقدار زيادي  نمك است ، كه  براي مردان فشار خون را بالا نگه دارد.

قرص نعناع
در حالي كه شما ممكن است فكر مي كنم كه  جويدن  قرص نعناع براي  تازه كردن نفس  قبل از رابطه جنسي خوب است، مطالعات نشان مي دهد كه مواد موجود در نعناع مي تواند سطح تستوسترون را كاهش دهد و اين مي تواند ميل جنسي شما تاثير گذارد.
منبع :دلگرم


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/6 ساعت: ۱۹ توسط:btab74 :

آسيب ديدگي پرده بكارت

آسيب ديدگي پرده بكارت

آسيب ديدگي پرده بكارت

آسيب و پارگي پرده بكارت

برخي فعاليت ها مي تواند سبب آسيب و پارگي برگشت ناپذير پرده بكارت شود.برخلاف تصور برخي كه مي پندارند پرده بكارت دختران در داخل واژن قرار دارد،پرده بكارت كه از جنس ديواره واژن مي باشد در بخش خارجي دستگاه تناسلي زنان قرار دارد و در دهانه واژن واقع شده است.پرده بكارت از نظر فرم در چند نوع مي باشد كه قبلا به آن اشاره شده است.

  

برخي فعاليت ها مي تواند سبب آسيب و پارگي برگشت ناپذير پرده بكارت شود از جمله :

-ورزش هاي سنگين از جمله ژيمناستيك

-انجام نزديكي و فعاليت جنسي با مرد – دخول آلت تناسلي

-عمل خودارضايي اگر همراه با داخل كردن يك شئي به داخل واژن باشد ميتواند سبب پارگي و آسيب پرده بكارت شود.

-برخي نيز بطور مادر زادي با مشكل آسيب يا حتي نبود پرده بكارت مواجه هستند.

-تصادف نيز ميتواند سبب آسيب و پارگي پرده بكارت شود.

-عملهاي لگني وخيم

 

قابل توجه اينكه تمامي مسائل ذكر شده بالا در مورد آسيب و پارگي پرده بكارت توسط پزشك قابل معاينه و تشخيص صد در صد مي باشد.

پرده بكارت بافتي بسيار حساس و نازك دارد و با كوچكترين تحريك آسيب پذير مي باشد. گرچه تحريكات كوچك و مختصر آسيب كامل به پرده بكارت نمي رساند ولي همين آسيب جزئي برگشت ناپذير و قابل تشخيص است و سبب حساس شدن آن و احتمال پارگي پرده بكارت وجود دارد.

منبع:پزشكان


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/6 ساعت: ۱۹ توسط:btab74 :

ماساژ جنسي بدن و تاثيرآن در رابطه جنسي

ماساژ جنسي بدن و تاثيرآن در رابطه جنسي

hhw106 (1) 

 

ماساژ جنسي بدن

ماساژ جنسي بدن زن چه تاثيري بر رابطه جنسي دارد؟

ماساژ جنسي علاوه بر تاثيرات مفيدي كه روي بدن دارد، ميتواند نقش تحريك كنندگي نيز داشته و لذت رابطه جنسي را دو چندان نمايد.

ماساژ جنسي ارتباط جسمي زن و مرد را بيشتر كرده، ضمن برانگيختگي جنسي موجب ميشود تا آنها لذت بيشتري از رابطه جنسي با يكديگر ببرند. در خانمهايي كه مشكل ارگاسم دارند يا اينكه دير به ارگاسم ميرسند، ماساژ جنسي بدن نقش مهمي در تسهيل ارگاسم دارد و در اين امر بسيار كمك كننده است.

 

در اينجا مراحل مختلف ماساژ جنسي بدن زن را بطور ساده مرور ميكنيم:

۱-ماساژ پشت بدن:

براي شروع ماساژ جنسي و شل كردن عضلات بدن زن، بهتر است ابتدا از پشت او شروع كنيد.اول نوك انگشتان خود را به پوست او بكشيد بعد ناحيه پشت را از بالا تا پايين به آرامي نوازش كنيد.سپس بطور متناوب با حركات كششي، لرزشي (vibration) و دايره وار، آنرا ماساژ دهيد. گاهي ميتوانيد گوشت بدن او را درست مثل خمير با دستتان بگيريد و آرام فشار دهيد.پوست سر را ماساژ داده و گاهي موهاي او را بين انگشتان خود بگيريد. سپس سراغ پاهاي او رفته و انگشتان پايش را با دست فشار دهيد.

 

۲- ماساژ جلوي بدن:

سينه و پستانها را از داخل به خارج بماليد. نوك سينه ها را به آرامي ماساژ تحريك كنيد. موهاي ناحيه شرمگاهي را نوازش كرده و به نرمي بكشيد. با كف دستتان قسمت پايين شكم بماليد.كف دودست خود را بهم ماليده و وقتي گرم شد آنرا روي تخمدانهاي زن بگذاريد. عده اي معتقدند كه انجام اينكار انرژي زن براي *** را بيشتر ميكند.

سعي كنيد ناحيه مثانه و رحم را فشار دهيد. در اين هنگام بهتر است زن تمرينات kegel را انجام داده و ماهيچه هاي كف لگن خود را مانند حالت متوقف كردن ادرار، سفت كند.

 

۳- ماساژ واژن:

بهتر است در اين مرحله دستكش لاتكس بپوشيد. ميدانيد كه زنها به دو طريق به ارگاسم ميرسند: از راه تحريك نقطه جي و از راه تحريك كليتوريس.

 

 

 

 

 

 

بسياري از خانمها ارگاسم از طريق نقطه جي را عميق تر ميدانند. گاهي اگر تحريكات بطور مناسب ادامه پيدا كند زن ميتواند چند ارگاسم پشت سرهم داشته باشد. اين ارگاسمهاي متوالي و پشت سرهم تاثير بسيار خوبي در روحيه زن دارد.

 

دست خود را به يك ماده ليز كننده مناسب آغشته نموده و لبهاي واژن را به انگشتتان ازهم باز كنيد. نوك انگشتان را به سمت بالا ( بطرف ناف) بگيريد. لبهاي داخلي و خارجي (كوچك و بزرگ) را با انگشتتان از هم جدا كرده و آنها را تك تك به آرامي با دو انگشت بماليد.

 

حالا يك انگشت خود را وارد واژن كرده بدنبال آن انگشت دوم را نيز وارد كنيد. انگشت شست خود را بالا نگه داشته و آنرا مقابل كليتوريس قرار دهيد. ميتوانيد دست خود را فشار دهيد يا اينكه بلرزانيد طوريكه دو انگشت شما با ديواره واژن و شست شما با كليتوريس تماس داشته باشد.

 

كف دست خود را روي استخوان عانه و انگشتانتان را روي لبهاي واژن قرار دهيد، حالا دست خود را به آرامي به سمت پايين فشار داده و يك حركت چرخشي به آن بدهيد. با حركت دست حدود ۱۰ دايره فرضي بكشيد، سپس كف دست خود را بلند كرده و با انگشت چند ضربه ملايم به لبهاي واژن بزنيد. چند ثانيه مكث نموده و دوباره همين حركت را براي چند بار انجام دهيد.

شما ميتوانيد گردن رحم را در قسمت پشتي و فوقاني واژن بصورت يك بافت گنبدي شكل با شكافي در وسط آن (مانند چانه) لمس نماييد. با احتياط بافت اطراف آنرا تحريك كنيد. عده اي از خانمها از اين كار لذت زيادي برده و از شما ميخواهند اينكار را برايشان تكرار كنيد.

 

بياد داشته باشيد كه كليتوريس از آلت تناسلي شما بسيار حساستر است. بنابراين هرگز انگشت خود را بصورت خشك و خشن روي آن نكشيد. ابتدا كه اندام تناسلي زن را لمس ميكنيد، كليتوريس را فقط به نرمي فشار دهيد. براي كاهش درد ناشي از اصطكاك ميتوانيد كليتوريس را با لبهاي واژن گرفته و با آن تحريك كنيد.

 

انگشت خود را وارد واژن كرده سپس دست ديگر خود را كه آزاد است روي قسمت پايين شكم بگذاريد و به طرف يكديگر فشار دهيد.اگر با قسمتهاي حساس و لذتبخش اندام تناسلي زن آشنا نيستيد از او بخواهيد تا دست شما را گرفته و با دست شما خودش را تحريك و استمناءكند. بعد از آن خودتان به تحريك اين قسمتها بپردازيد.

 

يك روش ديگر براي ماساژ جنسي زن اين است كه مقداري ماده ليزكننده روي لب واژن ريخته سپس آنرا با انگشت شست و اشاره خود بگيريد و ضمن فشار به آهستگي بكشيد. اين عمل را چندين بار پشت سرهم انجام دهيد.

 

تخمدانها در دو طرف واژن قرار دارند. گروهي از خانمها از ماساژ آنها لذت زيادي ميبرند و گروهي ديگر آنرا دردناك ميدانند. در صورت تمايل ميتوانيد آنها را ماساژ دهيد.

قسمت داخلي رانها و موهاي عانه را به نرمي نوازش كنيد. بتدريج كه زن لگن خود را بالا ميبرد،اين منطقه را بيشتر ماساژ دهيد. بعد از مدتي ميتوانيد انگشت خود را به سمت لبهاي واژن ببريد. به كمك يك ماده مناسب آنها را ليز نموده يكي يكي با دست بگيريد. محل اتصال لب بيروني واژن به بدن را با دوانگشت گرفته از پايين به سمت بالا بكشيد. نظير همين عمل را با لبهاي ديگر هم چند بار انجام دهيد.

به آرامي انگشت خود را وارد واژن كنيد. چند لحظه ثابت نگه داشته سپس آنرا وارد و خارج كنيد. اگر لازم شد ميتوانيد از انگشت ديگرتان هم استفاده كنيد.انگشت شست را وارد واژن كرده كف دست خود را دور كليتوريس بچرخانيد و ضمن آن با ساير انگشتان، استخوان لگن را فشار دهيد. به اين ترتيب شما ميتوانيد سقف واژن (نقطه جي داخلي) و مثانه(نقطه جي خارجي) را تواما” تحريك نماييد.

 

با انگشت خود نقطه جي را داخل واژن تحريك كنيد. براي اينكار انگشت خود را روي ديواره قدامي واژن گذاشته و آنرا مثل دكمه زنگ فشار دهيد و دوباره برداريد. همزمان بااينكار كليتوريس را هم كمي غلغلك بدهيد. با دوانگشت خود ديواره واژن را در جهت بالا و پايين هشت بار باهم فشار دهيد و همراه آن كليتوريس را نيز تحريك كنيد. سپس كليتوريس را به نرمي با انگشت گرفته ضمن فشار به آرامي آنرا بكشيد.

انگشت خود را داخل واژن بشكل دايره بچرخانيد و در محل ساعت ۱۲ كمي مكث كنيد. بعد از مدتي ورودي واژن را با انگشت غلغلك دهيد. انجام اين عمل زن را بشدت حشري ميكند. حالا انگشت خود را بين لبهاي داخلي و خارجي واژن برده از پايين تا بالا به سمت كليتوريس بچرخانيد. در اينجا و بعد از انجام همه اينكارها او ديگر منتظر ورود آلت شماست و مطمئنا” لذت زيادي از آن خواهد برد!!


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/6 ساعت: ۱۸ توسط:btab74 :

فوايد رابطه جنسي

فوايد رابطه جنسي

فوايد رابطه جنسي

 فوايد رابطه جنسي روي بدن
با برقراري رابطه جنسي مناسب مي توان با بيماري ها مبارزه كرد، دردها را تسكين داد و چهره اي جوان و جذاب داشت. در ادامه مي توانيد با 7 فايده ارتباط جنسي روي بدن آشنا شويد.

 

1- تنفس راحت تر
رابطه زناشويي آنتي هيستاميني طبيعي است و نقش بسيار زيادي در مقابله با تب يونجه و آسم ايفا مي كند.

2- چهره جذاب و جوان
دانشمندان بيمارستان سلطنتي اسكاتلند در ادينبورو پس از مطالعه بر روي بيش از سه هزار و پانصد فرد 18 تا 102 ساله كه جوان به نظر مي رسيدند، پي بردند، زندگي جنسي خوب عامل مهمي در ايجاد چهره جذاب و جوان است. محققان معتقدند، ارتباط جنسي سبب كاهش استرس، رضايت بيشتر و خواب بهتر مي شود.

3- كمك كردن به بدن در مقابله با بيماري ها
پس از دو بار برقراري ارتباط جنسي در هفته، ميزان توليد ايمونوگلوبولين( دسته‌اي از مولكول‌هاي زيستي كه در سيستم ايمني فعال هستند) 30 درصد افزايش مي يابد كه نتيجه اش تقويت سيستم ايمني بدن است. پژوهشگران دريافتند، داشتن زندگي جنسي مناسب مي تواند خطر ابتلا به سرطان، بيماري قلبي، سكته مغزي و سرماخوردگي را كاهش دهد.

4- سوزاندن كالري
برقراري رابطه جنسي ،ورزشي ايده آل است و سبب سوزاندن كالري و چربي هاي بدن مي شود. كارشناسان معتقدند در طول 20 دقيقه برقراري رابطه جنسي 96 كالري سوزانده مي شود.

5- كاهش درد
نتيجه مطالعات متعدد متخصصان بخش زنان مايو كلينيك نشان مي دهد، تحريك واژن در طول رابطه زناشويي سبب افزايش لذت، تحمل درد قاعدگي، ورم مفاصل، سردرد ميگرني و … مي شود.

6- افزايش طول عمر
دكتر جيمز ويلز، استاد بهداشت جنسي دانشگاه هاروارد و نويسنده كتاب ” معناي زندگي جنسي ” گفت:” مرداني كه دو يا سه بار در هفته ارتباط جنسي برقرار مي كنند 50 درصد كمتر از افرادي كه چنين نمي كنند در معرض مرگ قرار دارند.

7- احساس رفاه
نتيجه يك مطالعه بر روي هزار و هشتصد فردي كه فعاليت جنسي مناسبي داشتند نشان داد، ترشح هورمون هاي اندورفين و اكسي توسين در اوج لذت جنسي سبب بروز احساس رفاه در افراد مي شود.


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/6 ساعت: ۱۸ توسط:btab74 :

تحريك كردن زن ها توسط مردان

اصول تحريك كردن زن ها توسط مردان

اصول تحريك كردن زن ها توسط مردان

 

 بسياري از مردان نمي دانند كه چگونه بايد همسرشان را تحريك كنند! نقاط حساس جنسي زن كجاست؟ چگونه مي توان زن را به اوج ارگاسم رساند؟ معاشقه صحيح به چه شكل است؟ چه پيش نوازي هاي براي زن خوشايند است؟ و…
اگر مردان همان طور كه از فوت و فن بازي فوتبال مطلع هستند، به همان قدر از اهميت عملكردهاي خود در پيش، حين و بعد از رابطه جنسي آگاهي داشتند، بي شك بسياري از مشكلات اين رابطه بنيادين بين زن و شوهر ها حل مي شد. اگر چه شايد اين جمله باب ميل بسياري از مردان نباشد اما اين حقيقتي مهم است كه متاسفانه مورد بي توجهي عده كثيري از مردان قرار گرفته است.
در اين يادداشت، به منظور بيان و درك بيشتر چيزهايي كه باعث تحريك زنان در رابطه جنسي مي شوند مجبور به استفاده از تمثيل مقايسه رابطه جنسي با بازي “فوتبال ” شده ايم.
مردان به هنگام تماشاي بازي مهيج فوتبال، به راحتي مي توانند با پيش بيني كردن اتفاقاتي كه ممكن است رخ دهند، هيجان زيادي را ايجاد مي كنند. بازيكنان چه كساني خواهند بود؟ چه كسي توپ را به بازيكن فوروارد خواهد رساند؟ چه كسي توپ را گل خواهد كرد؟ چه كسي از بازي بيرون خواهد رفت و يا چه كسي به بازي خواهد آمد؟ چه تيمي پيروز ميدان خواهد بود؟ و… مردان تا زماني كه در حال تماشاي بازي هستند، مدام در حال تجربه حالت تنش و رهايي اند، هر بار كه بازيكن تيم رقيب، توپ را به دست مي گيرد، احساس تنش و برانگيختگي افزايش مي يابد، اما درست آن هنگام كه بازي در دست تيم منتخب اوست، اين تنش ها به وسيله دست زدن، هورا كشيدن، سروصدا كردن، تشويق كردن و… تخليه مي شوند.
بي ترديد تهييج و هيجان تماشاي بازي براي اولين بار بسيار بالا خواهد بود اما اگر شما به كرات تماشاگر يك بازي تكراري باشيد، رفته رفته براي شما قابل پيش بيني ، خسته كننده و يكنواخت خواهد شد. دقيقا مشابه همين حالت، در رابطه زناشويي امكان پذير است، وقتي مردي يك روش يكسان را در رابطه جنسي اش پيش بگيرد، آن نيز براي همسرش قابل پيش بيني و ملال آور خواهد شد. از سوي ديگر، برخي از مردان گمان مي كنند اگر پيش نوازي و معاشقه را به قصد برقراري رابطه جنسي سانسور كنند و به يكباره سراغ آميزش جنسي بروند، كارآمدي رابطه شان افزون تر مي شود و براي زن نيز پسنديده تر است، اما بايد بگوئيم اين دقيقا درست مشابه چنين وضعيتي در تماشاي بازي فوتبال است كه تماشاگر بدون ديدن مراحل بازي، ناگهان گزارشگر ورزشي را مشاهد كند كه براي اعلام نتيجه بازي در صفحه نمايشگر تلويزيون ظاهر مي شود.
همان طور كه تماشاي كل بازي باعث شادي و برانگيختن هيجان بيشتر مي شود، به طريقي مشابه، معاشقه و پيش نوازي در رابطه جنسي نيز براي زنان اهميت دارد و باعث رضايت و خشنودي بسيار آنان شده و به همان اندازه نيز در تحريك شان موثر خواهد بود.
با توجه به مثال بازي فوتبال، به راحتي مي توان فهميد كه چرا پيش نوازي و معاشقه قبل از رابطه جنسي داراي اهميت است، به همين دليل توصيه بسياري از متخصصان جنسي بر مردان اين است كه پيش نوازي را از بُعد كاملا جديدي نگاه كنند ، حتي اين مولفه مهم را به عنوان پيش شرط اصلي داشتن رابطه جنسي گرم و موفق قلمداد نمايند.

 

چگونگي تحريك زنان با پيش نوازي
متخصصان امور جنسي مي گويند: “زنان ده برابر بيشتر از مردان به پيش نوازي نيازمند” و اين اصلي است كه مردان هرگز نبايد آن را فراموش كنند. مردان يك ناحيه حساس جنسي دارند اين درحالي است كه زنان سه ناحيه حساس نسبت به تحريك جنسي دارند. وجود اين سه ناحيه اصلي در بدن زن، يادآور اين نكته به مردان است كه براي تحريك هر چه بيشتر زنان بايستي بسيار فعال باشند و از اندام مختلف بدن براي انجام تحريك استفاده كنند.
مردان مي توانند از هر دو دست و دهانشان براي تحريك كردن همسرشان استفاده نمايند. به هنگام استفاده از دست ها، مرد مي تواند از يك انگشت و يا سه انگشت خود مدد جويد. حتي گاهي اوقات لازم است يك روند و مسير مستقيم را در بدن زن دنبال كند و گاهي نيز مي تواند يك روند متناوب را در پيش گيرد. هم چنين گاهي مي تواند انگشتان را به آرامي و ملايمت در بدن زن حركت دهد و گاهي نيز سفت و محكم و همراه با قدري فشار همسرش را لمس كند. مرد مي تواند با چرخش دستانش به سمت راست و بعد چپ يا بالعكس و يا با حركت دادن آنها به سمت بالا و پايين و يا با هر تغيير كوچك ديگري در حركت دستان و انگشت و لمس كردن بدن ، باعث تحريك زن شود و حس او را به ارضاء شدن و تنوع مرتفع سازد.
مردان بايستي بخاطر داشته باشند كه علاوه بر كيفيت لمس و تحريك همسر، مقدار زماني را هم، كه صرف اين كار مي كنند، تضمين كننده ارضاء همسرشان است. هر چه شما زمان بيشتري را براي پيش نوازي همسرتان صرف كنيد، به همان ميزان لذت و خوشي بيشتري را به همسرتان ارزاني مي كنيد و رضايت زناشويي او را افزايش مي دهيد. اگر مرد پيش نوازي را حدود سي دقيقه ادامه دهد بي شك زن به ارگاسم نزديك مي شود اما اگر در طول اين مدت زن به ارگاسم نرسد بايد بدانيد يا ارگاسمي در كار نخواهد بود يا اين كه قدري ديگر لازم است كه به پيش نوازي ادامه دهيد تا زن به ارگاسم برسد.

 

مردان نيازمند بازخوردهاي مثبت همسرشان هستند
در طي مراحل پيش نوازي براي آن كه مرد بداند چه كار بايد بكند، لازم است زن نيز مردش را كمك كند. زن با دادن بازخوردهاي روشن و واضح، مي تواند مرد را از وضعيت فعلي حالت روحي و جسمي اش آگاه سازد و در بهينه و سودمند كردن پيش نوازي كمك رساند. بازخورد هاي روشن و واضح زن، پلي براي تحريك شدن بيشتر توسط مرد است. در حين پيش نوازي، زنان با گفتن جملات دلگرم كننده به همسرشان، مي توانند اين اطمينان را به آنان بدهند كه بدون نگراني و استرس از اين كه آيا تحريك شده است يا نه؟ آيا درست انجام مي دهم يا نه؟ آيا از اين نوع حركت خوشش مي آيد يا نه؟ و… به كارشان ادامه دهند.
مثلا، اگر عليرغم مدت زمان طولاني تحريك، زن هنوز به ارگاسم نرسيده و خواهان ادامه تحريك از جانب مرد نيز است مي تواند اين چنين به همسرش بازخورد دهد كه:
– “متمايلم مرا بدين صورتي كه الان لمس مي كني، لمسم كني، من آن را خيلي دوست دارم”.
– “مي دانم اين كار وقت زيادي از تو مي گيرد ولي اين كار واقعا احساس خوشايندي به من مي دهد”.
– ” خيلي لذت بخش است ، من نمي خواهم اين كار راقطع كني”.
اگر مرد در حال لمس نقطه اي از بدن زن است كه زن از تحريك آن بخش، آرامش مي گيرد و در عين حال تحريك بيشتر و دقيق تر آن نقطه، دقيقا همان چيزي است كه زن به آن نياز دارد و خواهان آن است بهتر است زن بازخوردي به همسرش بدهد چرا كه ممكن است مرد متوجه حس دروني همسرش نشود و از ادامه كارش هراسان باشد (مثلااحساس كند اتفاقي نيفتاده و زن به ارگاسم نرسيده و تغييري ايجاد نشده است) .
در چنين حالتي، زن مي تواند با اظهار نظرهايي اين چنين همسرش را كمك كند:
– “اين حركت تو را دوست دارم، چقدر آرام بخش است “!
-“اين حركت را ادامه بده، دوستش دارم، دقيقا هماني است كه من به آن احتياج دارم”.
– “اين كار تو مرا ساكت و آرام مي كند، با اين كار من احساس آرامش و رهايي بيشتري مي كنم”.
با استفاده از اين دو تكنيك ساده ” پيش نوازي توسط مرد” و ارائه ” بازخوردهاي مثبت و روشن توسط زن به پيش نوازي هاي مرد” ، لذت رابطه جنسي تان را دو چندان كنيد و از تنوع آن نهايت استفاده را ببريد.


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/5 ساعت: ۲۰ توسط:btab74 :

سريعترين راه هاي تحريك همسران

سريعترين راه هاي تحريك همسران

hhw106

 

در اين بخش ،درباره روابط جنسي  بين زن و شوهر براي شما صحبت ميكنيم، چون يكي از  بحثهايي كه اگر خوب رعايت نشود موجب متلاشي شدن خانواده ها مي شود ،وبايد زوجين دراين باره بيشتر بدانند. 

مناطق لذتبخش قسمتهايي از بدن است كه لمس آنها نقش مهمي در تحريك جنسي همسر شما و لذت بيشتر دارد. در بيشتر مردها و زنها توجه همسر به قسمتهاي ديگري از بدن غير از اندام هاي جنسي موجب بوجود آمدن لذت و ميل جنسي ميشود. تحريك خوب و مناسب اين نقاط ميتواند لذت رابطه جنسي را چند برابر كند. بايد توجه داشت كه مناطق لذت بخش بدن در افراد متفاوت است و شما بايد بتدريج مناطق حساس بدن خود و همسرتان را كشف كنيد.

 

صحبت كردن راجع به تمايلات جنسي در دوران عقد ميتواند به اين شناخت زوجين از يكديگر كمك كند.

خانم هايي كه بر اين باورند كه تنها نقطه تحريك آميز بدن مرد اندام جنسي اوست هرگز زحمت جستجو براي يافتن مناطق حساس ديگر را به خود نداده اند. اگر شما به بدن همسرتان بيشتر توجه كنيد قسمتهايي را كشف خواهيد نمود كه به كمك آنها خيلي سريع و راحت ميتوانيد همسرتان را تحريك كنيد.

توجه داشته باشيد در فرآيند رابطه جنسي دو كنترل كننده روان و جسم دخيل هستند و مرتبط به هم و قبل از آغاز هر سطحي از ارتباط از معاشقه تا نزديكي لازم و شايسته است زوجين در شرايط روحي و رواني مناسبي قرار داشته باشند عواملي نظير استرس ، اضطراب ، خستگي خواب آلودگي ، بي حوصلگي ، سر و صداي پراكنده محيط ، نور زياد ، مشغله فكري و ذهني ( عدم تمركز ) ميتواند در كيفيت و كميت رابطه بين زوجها تاثير گذار باشد لذا نسبت به محيا ساختن شرايط فوق قبل از ارتباط توصيه مي شود .

۱ . سر: بيشتر مردها و زنها از نوازش سر و موهايشان بخصوص عبور انگشت از بين موها لذت ميبرند همچنين بوسيله انگشتان دست به آرامي پيشاني و دو طرف سر را ماساژ دهيد در هنگام انجام آن چشمان همسر شما بايد بسته باشد اين ماساژ علاوه بر حس آرامش ميتواند جهت تسكين اعصاب و تحريك موثر باشد.

۲٫ لاله گوش: بوسيدن، زبان زدن لاله گوش براي مردان همچون زن لذت بخش است مشروط بر آنكه نظافت قبل از رابطه رعايت شده باشد .

۳٫ لبها: فقط به بوسيدن لبها اكتفا نكنيد، بلكه آنها را مكيده و بخوريد! خيس كنين و اجازه بدين كه گرمي لبتان توسط لباي همسرتان حس شود.

۴٫ گردن: ناحيه زير فك تا پايين گردن را در دو طرف با دست نوازش دهيد، و از لب و زبان خود براي بوسيدن و تحريك بوسيله زبان استفاده كنيد.

۵٫ پشت: شانه پشت و كمر او را ماساژ دهيد.

۶٫ سينه ها: حركت آرام دست ولمس سينه و همچنين نوازش پهلو ها و پشت كمر با انگشتان دست ميتواند در تحريك همسر شما موثر باشد.

۷٫ اندام جنسي: هر زمان كه تصميم به دخول داشتيد ميتوانيد قبل از آن نسبت به تحريك اندام جنسي همسرتان اقدام كنيد به عبارتي آخرين مرحله معاشقه اين عمل ميباشد در صورتي كه خيلي از زوجين هستند كه بر عكس جهت تحريك همسر خود از همان ابتدا سراغ لمس و تحريك اندام جنسي همسر خود ميروند.

بطور كلي به دنبال آغاز و پايان سريع نباشيد ، توجه به ساير نقاط بدن همسرتان ميتواند در لذت و تحريك بيشتر تاثير بسزايي داشته باشد همانطور كه در احاديث و روايات به اين نوع رفتارها توصيه شده است.

در انتها ياداوري اين نكته كه تامين نياز جنسي همسر لطف به او نيست بلكه وظيفه ايست متقابل براي زوجين بايد قابل اهميت باشد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/5 ساعت: ۲۰ توسط:btab74 :

آموزش كامل ارضا شدن،لذت يك رابطه جنسي صحيح

آموزش كامل ارضا كردن زوجين در حين آميزش

***ual-health

 

آموزش ارضا شدن/چگونه دير ارضا شويم؟

هر مردي مي تواند در رابطه جنسي خود چندين بار ارگاسم شود. براي اينكار فقط كافي است اطلاعات كافي درمورد تمايلات جنسي مردانه، روابط زناشويي و تكنيك هاي خاص آن داشته باشيد. هدف اكثر مردان در روابط زناشويي، انزال است نه عشق بازي. وقتي يك مرد چند بار ارگاسم را تجربه مي كند، نه تنها خودش بهتر ارضا مي شود، بلكه طرف مقابلش را هم بسيار بهتر ارضا خواهد كرد.

ارگاسم هاي چندگانه به دنبال هم اتفاق مي افتند، بدون اينكه فرد در خلال آنها تحريك جنسي خود را از دست بدهد. خانم ها به راحتي مي توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند اما تعداد كمي از مردان مي دانند كه با آموزش صحيح آنها هم مي توانند دقيقاً مثل خانم ها چندين بار در روابط زناشويي به ارگاسم برسند.درمورد خانم ها،ارگاسم چندگانه به اين معناست كه مدت زمان كمي بعد از اولين ارگاسم، تحريك جنسي خود را بازمي يابند، كه معمولاً بلافاصله يا بعد از چند دقيقه اتفاق مي افتد. وقتي زني در يك رابطه جنسي چندين بار به ارگاسم مي رسد ارگاسم او چندگانه خواهد بود.

خيلي از مردان اشتباهاً تصور مي كنند كه وقتي بتوانند بعد از انزال دوباره تحريك شوند و به يك انزال ديگر دست پيدا كنند، يعني ارگاسم چندگانه داشته اند. اين اشتباه است. س ك س چند ارگاسمه مردانه به س ك سي گفته مي شود كه در خلال ارگاسم ها، نعوظ يا تحريك جنسي از بين نرود. ارگاسم چندگانه فقط شامل ارگاسم است نه انزال. تنها استثناء آن زماني است كه انزال با آخرين ارگاسم همراه مي شود.قبل از توضيح بيشتر بد نيست كه با فرايند تكنيكي “چرخه تحريك جنسي” آشنا شويد.

۱- مرحله تحريك

· گرفتگي عروق

· نعوظ

· بالا رفتن ضربان قلب

· بلند شدن نسبي بيضه و افزايش سايز

· سفت شدن نوك سينه ها

 

۲- مرحله پايا

· بزرگ شدن بيشتر سر آلت تناسلي و بيضه ها

· بلند شدن كامل بيضه

· بنفش شدن سر آلت تناسلي

· ترشح غدد كوپر

· نفس نفس زدن

 

۳- مرحله ارگاسم (از دفع مايع و انزال تشكيل شده است)

دفع مايع

· اسپرم و مايعات از رگ وابران، كيسه هاي مايع مني و غده پروستات خارج شده و در ته مجراي پيشاب در نزديكي پروستات جمع مي شوند.

· كشش ماهيچه اي درست قبل از رها شدن فشار و تنش

· بالا رفتن بيشتر ضربان قلب و تنفس

ضرورت انزال: هوشياري از انزال قريب الوقوع

انزال

· عضله تنگ كننده ادرار محكم بسته مي شود.

· انقباضات ريتميك پروستات، عضلات مياندوراهي و آلت تناسلي و خارج شدن مايع مني.

· تيرگي جزئي هوشياري

 

۴- مرحله تحليل

· از بين رفتن تحريك

· خوابيدن آلت تناسلي و جمع شدن پوست بيضه

· برگشت كشش عضلاني

· پايين آمدن ضربان قلب و فشارخون

 

ارگاسم چندگانه دربرابر ارگاسم همراه با انزال

هر دو نوع اين ارگاسم ها يكسان شروع مي شوند: از تحريك تا نقطه اي نزديك به انزال. در اين نقطه، مرد يكسري انقباضات تناسلي را تجربه مي كند كه ۳ تا ۵ ثانيه طول مي كشد. اين انقباضات، ارگاسم هاي لگني ناميده مي شوند كه ابتدا حس لرزش يا رهايي جزئي فشار را به همراه دارد. وقتي اين نقطه كاملاً تشخيص داده شده و كنترل شود، مي توان اين احساسات را بيشتر و شديدتر كرد.وقتي فرد به اين نقطه مي رسد، هدف رسيدن به انزال نيست بلكه كاهش تحريك است، فقط به اندازه اي كه بتوان ميزان تحريك را كنترل كرد. مي توان با فشردن عضلات لگني ميزان تحريك را به خوبي كنترل كرد.

در يك ارگاسم تكي عادي كه همراه با انزال است، مرحله پايا سريعاً گذشته ، ارگاسم فروكش كرده و انزال اتفاق مي افتد. در يك رابطه زناشويي با ارگاسم چندگانه، مرحله پايا پس از اولين ارگاسم و ارگاسم هاي بعدي همچنان باقي مي ماند. ارگاسم هاي پي در پي معمولاً كمي قوي تر از ارگاسم قبلي هستند تا جايي كه مرد تصميم مي گيرد در آخرين ارگاسم انزال داشته باشد. انزال كاملاً انتخابي است. حتي پس از چند ارگاسم فرد مي تواند تصميم بگيرد كه اصلاً انزال نداشته باشد كه در اين حالت تحريك تقريباً يك ساعت بعد فروكش مي كند، برخلاف انزال كه تحريك جنسي دفعتاً و به سرعت فرومي نشيند.

 

چطور ارگاسم چندگانه ممكن است؟

“چرخه واكنش” مردها و زنها تقريباً شبيه به هم است. تفاوت جزئي بين آنها انزال مرد است. زنهايي كه ارگاسم هاي چندگانه دارند قادرند درصورت كاهش تحريك به مدت زمان كوتاهي بعد از اولين ارگاسم خود، ارگاسم هاي متوالي و پي در پي داشته باشند، دليل آن اين است كه آنها انزال ندارند.

انزال دوره بي پاسخي را در مردها آغاز مي كند. طي اين مدت، اكثر مردها نمي توانند به خاطر از دست دادن تنش جنسي دوباره تحريك شوند و آلت تناسلي نسبت به هرگونه تماس حساس مي شود. ازآنجا كه خانم ها از نظر بيولوژيكي قادر به انزال نيستند، اين خصوصيت را ندارند و مي توانند بسيار آسانتر از مردها ارگاسم هاي چندگانه داشته باشند.

اولين قدم در فهميدن اينكه مردها چطور مي توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند اين است كه بدانند ارگاسم و انزال دو اتفاق كاملاً مجزا و قابل تشخيص از همديگر هستند. اكثر مردها هميشه ارگاسم و انزال را به طور همزمان تجربه كرده اند به همين دليل قادر به تشخيص آنها از هم نيستند.

دومين قدم اين است كه بتوانيد ارگاسم و انزال را از هم تشخيص دهيد.

 

توانايي تشخيص ايندو از هم شامل عضله لگني مي شود. اين همان عضله اي است كه جريان ادرار را در نيمه راه متوقف مي كند. اگر نگه داشتن جريان ادرار برايتان دشوار باشد يعني عضله لگني شما ضعيف است. در اينصورت بايد روي قوي تر كردن آن كار كنيد تا بتوانيد ارگاسم چندگانه داشته باشيد. وقتي عضله لگني را فشار داده و منقبض مي كنيد بايد احساس كنيد كه همه آنچه در عمق لگنتان است به سمت بالا كشيده مي شود.

 

تمرينات تنفسي

· روي يك صندلي راحت بنشينيد و شانه هايتان را ريلكس كنيد.

· دستها را روي شكمتان درست زير ناف قرار دهيد.

· نفس را عميقاً توي ريه بكشيد. عميقاً از بيني نفس بكشيد طوريكه شكمتان باد كند.

· نفس را به طور كامل بيرون دهيد طوريكه شكم دوباره به ستون فقرات بچسبد. احساس خواهيد كرد كه لگن و آلت تناسليتان به سمت بالا كشيده مي شود.

· اين حركت را ۹ تا ۳۶ مرتبه تكرار كنيد.

 

آماده سازي خود

توانايي داشتن ارگاسم چندگانه براي يك مرد قابليتي درخور توجه است اما به آماده سازي زيادي نياز دارد. همانطور كه قبلاً هم ذكر شد، يكي از قدم هاي اوليه شناخت عضله لگني است. براي اينكه با آن آشنا شويد بايد ياد بگيريد كه چطور آنرا به درستي كنترل كنيد. قسمتي از اين كنترل به مرور زمان و با تجربه به دست مي آيد اما بخش اعظم آنرا بايد با تقويت از طريق تمرين مداوم به دست آوريد. اين تمرينات را مي توانيد در هر مكاني بدون اينكه كسي متوجه شود انجام دهيد.

تمرين

· راحت بنشينيد و مثل زمان عادي با همسر خود رابطه جنسي را شروع كنيد.

· درست همانجايي كه نزديك به انزلتان است متوقف شويد. عضله لگني خود را منقبض كرده و نگه داريد و تا ۱۰ بشماريد.

· سپس خود را ريلكس كنيد و چند دقيقه استراحت كنيد.

· دوباره شروع به رابطه جنسي كنيد و اينبار كمي به نقطه انزال نزديكتر شويد و دوباره عضله لگني خود را منقبض كنيد.

· دوباره رابطه را ادامه دهيد و به تحريك جنسي و احساسات خود توجه خاص داشته باشيد. كليد كار اينجا اين است كه درمورد واكنش جنسي خود بيشتر بفهميد تا بتوانيد راحت تر آنرا كنترل كنيد.

توقف درست قبل از انزال

دوباره به رابطه جنسي ادامه دهيد، با اين تفاوت كه اينبار تا جايي پيش برويد كه به انزال برسيد. درست قبل از ارگاسم انقباضات متعددي را احساس خواهيد كرد كه نشاندهنده شروع انزال در ته آلت تناسلي يا حتي عميق تر در لگنتان است. با شروع اين انقباضات يا درست قبل از شروع آن تحريك را متوقف كرده و عضله لگني را سفت منقبض كنيد. احتمالاً حس خواهيد كرد كه در حال انزال هستيد اما بايد آنرا متوقف كنيد. سفت كردن و منقبض كردن درست عضله لگني انزال را نگه مي دارد.

مقدار كمي ازمايع مني خارج مي شود اما نه با آن فشار كه در ارگاسم هاي تكي تجربه مي كنيد. اگر موفق شديد انزال را بعد از ارگاسم خود متوقف كنيد دوباره شروع به خودارضايي كنيد. تحريكتان بايد بسيار بالا باشد و بايد بتوانيد اينكار را به مدت كوتاهي ادامه دهيد تا به يك ارگاسم ديگر برسيد.

اگر بار اول نتوانستيد انزال خود را متوقف كنيد، احتمالا يا عضله لگنيتان به اندازه كافي قوي نيست و يا در زمان مناسبي آن را منقبض نكرده ايد. اگر دير شروع به منقبض كردن آن بكنيد انقباضات انزال ديگر شروع شده اند و ديگر متوقف كردن آن غيرممكن است. با تمرين بيشتر زمانبندي آن دستتان مي آيد.

 

نقش شريك جنسي

تكنيك هاي زيادي براي بالا بردن موفقيت خود در ارگاسم چندگانه وجود دارد. بهترين تكنيك ممكن تمرين آن با شريك جنسيتان است. اگر بتوانيد در اين كار موفق شويد مي توانيد هم خودتان و هم شريك جنسيتان را به لذت بسيار بيشتري برسانيد.

 

غلبه بر مشكلات

بدون شك بزرگترين مانعي كه اكثر مردها در ارگاسم چندگانه تجربه مي كنند، ناتواني در انقباض عضله لگني در طي ارگاسم براي متوقف كردن انزال است. ممكن است يكسري انقباضات را حس كنيد اما نبايد منقبض كردن را در اين نقطه رها كنيد چون حتي اگر در متوقف كردن انقباضات انزالي موفق هم شويد، چند انقباض از آن نوع را حس خواهيد كرد. اگر موفق شويد، انقباضات قبل از انزال متوقف مي شوند و بايد بتوانيد دوباره تحريكتان را ادامه دهيد بدون اينكه حستان از بين برود.

يك مشكل ديگر ناتواني در تشخيص آغاز و پايان مرز مراحل پايا، ارگاسم و انزال است. اگر نتوانيد فرق بين ارگاسم و انزال را تشخيص دهيد، كه كليد كار در تجربه ارگاسم چندگانه است، اگر موفق هم شويد فقط تصادفي بوده است.

بعضي از مردها سعي مي كنند خيلي سريع و شديد خود را تحريك كنند ولي اين راه خوبي براي آگاهي از سطح هوشياري جنسي خود نيست. اگر سعي كنيد تحريك جنسي را آرامتر انجام دهيد مي توانيد مرز بين تحريك، مرحله پايا، و ارگاسم را خيلي راحت تر تشخيص دهيد. با اين روش خيلي بهتر متوجه خواهيد ش

د كه چه زمان بايد عضله لگني خود را منقبض كنيد، كي تحريك را متوقف كنيد، و كي عضله لگني را ريلكس كنيد و براي تجربه يك ارگاسم ديگر دوباره تحريك را آغاز كنيد.

 

فشار لگني بعد از تحريك

فشار در ناحيه لگن نتيجه طبيعي افزايش جريان خون در ناحيه تناسلي است. اگر ميزان اين فشار قابل تحمل نباشد، مي توانيد با تنفس عميق، بلند كردن پايين تنه و ماساژ بيضه به آرامي آنرا كمتر كنيد. اين كار باعث مي شود انرژي بيضه به ساير قسمت هاي بدن منتشر شود. همچنين مي توانيد ۵ تا ۱۰ دقيقه به پشت بخوابيد.

 

ساير فوايد ارگاسم چند گانه

با يادگرفتن ارگاسم چندگانه مي توانيد ساير مشكلات جنسي مثل انزال زودرس را هم برطرف كنيد. با اين روش نه تنها مي توانيد زمان رابطه زناشويي خود را بيشتر كنيد بلكه استرس و اضطرابهايتان هم كمتر شده و مي توانيد بيشتر روي ارضاي خود و شريك جنسيتان تمركز كنيد.

 

سن

ممكن است خيلي از شما سوال كنيد كه آيا سن هم مي تواند در موفقيت يا شكست اين تكنيك ارگاسم چند گانه تاثير داشته باشد يا نه. موفقيت همه مردها در اين تكنيك يكسان نيست چون فعاليت جنسي آنها و ميزان آگاهيشان از سطح هوشياري جنسي خود يكسان نيست.

اگر در رسيدن به ارگاسم هاي تكي چه به تنهايي چه همراه با شريك جنسي خود مشكلي نداشته باشيد، ياد گرفتن ارگاسم چندگانه فقط نيازمند صبر، عزم و تلاش است. اما اگر در داشتن ارگاسم هاي تكي هم مشكل داريد در ارگاسم چندگانه نيز با مشكلات و مسائل بيشتري روبه رو خواهيد بود. به همين دليل اگر احساس مي كنيد كه در روابط جنسي خود مشكلات جدي داريد حتماً با پزشك متخصص درميان بگذاريد.

 

تفكرات قديمي در مورد ارگاسم چندگانه

مسئله ارگاسم چندگانه ايده جديدي نيست. فلاسفه چين قديم، هزاران سال پيش آن را مي شناخته اند. بسياري از رمز و رازهاي جنسي هنوز ناشناخته مانده است. باوجود اينكه طي دهه چهل و پنجاه محققان زيادي در زمينه مسائل جنسي در غرب توانايي مردان در داشتن ارگاسم چندگانه را تاييد كردند. اما حتي در اين عصر ميزان ناآگاهي جنسي، راهنمايي هاي غلط و سردرگمي جنسي به وفور ديده مي شود.

خط آخر

خط آخر اينكه توانايي شما در داشتن ارگاسم چندگانه به آگاهي و هوشياري كلي شما در زمينه جنسي و قدرتتان در كنترل عضلات لگني بستگي دارد. شايان ذكر است كه قابليت ارگاسم چندگانه را نمي توانيد يك شبه به دست آوريد. بااستفاده از مطالبي كه در اين مقاله در مورد ارگاسم چندگانه ذكر شد، احتمالاً بايد متوجه شده باشيد كه هفته ها يا حتي ماه ها ممكن است طول بكشد تا بتوانيد در اين زمينه موفق شويد. نتيجه اي كه به دست مي آوريد به تلاش و اراده خودتان بستگي دارد.

منبع :moshaversxi.birblog.com

 


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/2/30 ساعت: ۰۲ توسط:btab74 :

پرسش و پاسخ مسائل شرعي

پرسش و پاسخ مسائل شرعي - قسمت سوم

پرسش و پاسخ مسائل شرعي – قسمت سوم

مسئله در رابطه باازدواج
لطف كنيد جوابهاي من را كامل بدهيد
چون واقعا برايم مهم است
1.آيا زن مي تواند براي شوهر خود كاري كند كه بدون دخول از او مني خارج شود يعني مثلا با دهان خود تحريك كنيد و يا با جاي ديگر بدن خود
2.آيا دوست داشتن يك پسر به خاطر قيافه اش جاي عيب دارد
3.آيا بوسيدن لبهاي يك پسر حكم لواط دارد
4.آيا بدون اذن پدر و مادر مي توان در كانونهاي عفاف ازدواج موقت كرد براي دفع شهوت
اگر مي شود لطفا كاملا توضيح دهيد حتي توضيح دهيد كه اين كانون ها كجا هستند شماره تلفن و …
5.اگر كسي به شدت شهوت او مانع زندگي و باعث به گناه افتادنش شود و پدر مادر و فاميل مانع ازدواج او شوند بايد(در سن 17) چه كند?
لطف بفرماييد و جواب ها را ضمن اينكه اينجا جواب مي دهيد به ايميل من هم پست بفرماييد

مهدي كابلي – ايران-تهران
1- اشكال ندارد. 2- لذت جنسي به غير از صيغه محرميت جايز نيست. 3- خير 4- براي دختر باكره اجازه پدر شرط است…


.
.
.
.
.
سلام
ميخواستم بدونم كه آيا ميشود خاله خود را صيغه كرد و با ان رابطه جنسي داشت

سامان
خير
.
.
.
.
ارتباط -صيغه
با سلام
اگر جهت ازدواج از طريق اينترنت با كسي اشن شويم و درخواست ديدن عكس يا دوربين داشته باشدو ايا مجاز است ?
ايا براي عكس بي حجاب صيغه محرميت لازم است?
در صورت عدم امكان ازدواج (32 ساله و در حين حال در حال انجام رساله دكتري هستمو كه نمي توانم ان را رها كنم) امكان صيغه و ارتباط اينترنتي وجود دارد?
با تشكر فراوان

دايانا – تهران
ازدواج با اين صورت جاي تامل است ولي هر گونه محرميت يا لذت جنسي از طريق ازدواج موقت ممكن است.
.
.
.
.
.
شرعي
شرعي:آيا اين امكان داردكه انساني كه از نظر پزشكي هيچ مشكلي ندارد، تمام اعضاي خود را اهداء كند؟راستش را بخواهيد به قصد خود كشي…

ن ب – اهواز
خير
.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/2/18 ساعت: ۰۲ توسط:btab74 :

انجام رابطه جنسي در زمان پريود

با سلام و عرض ادب خدمت شما كاربران عزيز
در اسلام دخول در زمان پريود حرام ميباشد وشك نكنيد هر عملي فوايد و مضراتي دارد و وقتي عملي حرام اعلام شده است به علت آن است كه ضرر آن خيلي بيش از فايده آن بوده است
علت علمي آن به صورت زير ميباشد :
در زمان دوره عادت ماهيانه دهانه رحم باز ميباشد و به راحتي با دخول هر ميكروب و عفونتي ميتواند در محيط رحم ايجاد گردد كه باعث مشكلات بسيار زياد ميگردد
پس سعي بفرماييد از دخول در زمان پريود به شدت خودداري فرماييد

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/2/18 ساعت: ۰۲ توسط:btab74 :

رابطه جنسي چند دقيقه بايد باشد

 

 

مدت زمان رابطه زناشويي,رابطه جنسي واژينال,مدت زمان رابطه جنسي

مدت زمان مطلوب رابطه جنسي واژينال
علي رغم باور عموم كه همواره طولاني بودن رابطه جنسي واژينال را الگوي مطلوب رفتار جنسي رقم ميزنند ، تيم تحقيقاتي محققان امريكايي مركب از روان شناسان ، سكس تراپيست ها و مشاوران خانواده به اين نتيجه رسيده اند كه طولاني شدن دخول معمولا تاثير منفي در ارزيابي كيفيت ارتباط جنسي دارد .در نظر سنجي به عمل آمده ، طول زمان دخول به شكل زير از سوي زوجين ارزيابي شده است :


2- 1 دقيقه : خيلي كوتاه
7- 3 دقيقه : قابل قبول
13 - 7 دقيقه : مطلوب
30 - 13 : خيلي طولاني
چنانچه ملاحظه مي فرماييد اكثر زوجين جوياي رابطه جنسي ماراتون نبوده ! و چنانچه طول دوره دخول از حد معيني تجاوز كند آنرا خسته كننده و عاري از لذت ارزيابي ميكنند. ( لازم به تاكيد است كه اعداد مذكور صرفاً در مورد زمان داخل شدن آلت تناسلي مرد تا هنگام انزال ارائه شده و كل دوره رابطه جنسي را شامل نميگردد ).


نتايج اين تحقيق ميتواند اميد بخش افرادي باشد كه به منظور بالابردن طول دوره دخول بهاي گزافي براي خريداري داروهاي شيميايي و يا گياهي ميپردازند. مضافاً اينكه بيماراني كه از زود انزالي و يا ناتواني جنسي در رنج هستند معمولاً بدون آگاهي از علل و عوامل ايجاد كننده مشكل خود ( علل بدني و يا رواني ) و بدون بهره گيري از مشاورهاي جنسي تنها راه حل موجود براي رفع مشكل را مصرف دارو تشخيص ميدهند.

همواره بارها به اين مهم اشاره شده است كه ارضا نشدن زنان ار طريق دخول  طبيعي  بوده و اكثر خانم ها از طرق تحريك كليتوريس ارگاسم را تجربه مي كنند.تمركز بيش از حد بر ارضا شدن همزمان ميتواند تاثيرات نامطلوبي بر كيفيت رابطه زناشوئي داشته باشد.


تاثير تعداد دفعات معاشقه بر زنان
همه از تاثيرات كاهش فعاليت جنسي بر روي مردان تا اندازه اي باخبرند ولي كمتر كسي از تاثير آن بر بدن زن آگاهي دارد. بياد داشته باشيد كه علاوه بر تعداد معاشقه، تغييرات هورموني و عادت ماهانه نيز در ميل جنسي زنان نقش دارد. در اين جا به بررسي تفاوت هاي تاثير كاهش فعاليت جنسي بر زنان و مردان مي پردازيم.


عكس العمل بدن مرد و زن نسبت به كاهش فعاليت جنسي كاملا متفاوت است. زن هرچقدر تعداد معاشقه كمتري داشته باشد، ميل و لذت جنسي او كمتر شده و مشكل تر ارضاء مي شود برعكس هرچه زنان از لحاظ جنسي بيشتر فعال باشند، علاقه آنها به معاشقه بيشتر خواهد بود.


در يك مقاله ديگر كه در كتاب love cycle ذكر شده، گفته شده است تعداد دفعات آميزش روي تنظيم عادت ماهانه خانم ها نيز موثر است. در اين مطالعه عادت ماهانه زناني كه بيشتر از دو بار در هفته آميزش داشتند منظم تر از كساني بود كه فقط هفته اي يك بار نزديكي مي كردند و زناني كه بندرت معاشقه مي كردند، عادت ماهانه خيلي نامنظمي داشتند.


علت اين امر افزايش سطح هورمون استروژن در بدن زنان فعال از نظر جنسي مي باشد. لازم به تذكر است كه فقط معاشقه با جنس مخالف باعث اين تغييرات هورموني مي شود و خودارضايي چنين تاثيري ندارد. حتما شما مي دانيد كه قابليت باروري يك زن تا حد زيادي به منظم بودن عادت ماهانه او بستگي دارد؛ پس زناني كه فعاليت جنسي بيشتري دارند كمتر دچار مشكل ناباروري خواهند شد. از طرف ديگر معمولا هر چه عادت ماهانه نظم بيشتري داشته باشد، سلامت عمومي بدن زن نيز بهتر خواهد بود.


در اين مطالعه نتيجه داشتن رابطه جنسي بيش از دو بار در هفته نسبت به تعداد كمتر عبارت بود از : باروري بهتر، استخوان بندي محكمتر، سلامت قلب و عروق، افسردگي كمتر، كاهش خطر ابتلا به ناراحتي هاي پستان و رحم، كاهش ناراحتي هاي بعد از يائسگي.

 

  ميانگين مدت زمان رابطه ي زناشويي چند دقيقه باشه خوبه ؟

 

طول مدت زمان مناسب رابطه ي زناشويي چند دقيقه است ؟

رابطه جنسي لذت بخش چه مدت طول ميكشد؟

براي داشتن رابطه جنسي ايده آل بايد زمان بيشتري را صرف كنيد

رابطه جنسي طولاني به طور كلي بهترين رابطه جنسي نيست ٬ اما در نظر گرفتن زمان ميتونه مفيد باشه .

رابطه جنسي مثل پيتزاس . وقتي اون لذت بخشه ٬ يعني واقعأ لذت بخشه . اما خب وقتي ايده آل نيست ولي لذت بخش هست . اما وقتي زمان رابطه جنسي كوتاهه ٬ اون يه موضوع ديگس . مدت زمان رابطه جنسي آمريكايي ها خيلي كوتاهه . ميانگين زمان رابطه جنسيشون ۷ دقيقس . اگه هر دو طرف از اون لذت ببرن مشكلي بحساب نمياد ٬ اما ۷ دقيقه زمان ايده آلي نيست.

 

براي داشتن رابطه جنسي ايده آل بايد زمان بيشتري را صرف كنيد اما رابطه جنسي طولاني مدت هميشه به رابطه ايده آل منتهي نميشه . مثل خيلي كاراي ديگه ٬ بيشتر زمان انجام اون مهمه تا مدت زمان انجامش . با بوجود آوردن فاصله بين رابطه جنسي احتمال بازدهي نتيجه هاي مثبت اون بيشتر ميشه . اگه شما واقعأ ميخوايد كاري رو انجام بديد ٬نوشتن مدت زمان انجام اون كار تنها راه موثر براي شماست .

 

در اينجا چند كاري كه بايد انجام بديد و چه زماني بايد انجام بشه رو براي شما آورديم 

  • ۵ دقيقه

معاشقه را فراموش كنيد و سريع و مستقيم سر اصل موضوع بريد . مشكلي براي انجام رابطه جنسي سريع وجود نداره .

  • ۱۰ دقيقه

ده دقيقه تقريبأ زمان مناسبي براي انجام رابطه جنسي است . در واقع رابطه جنسي ده دقيقه اي رابطه خيلي كوتاهي نيست . اما رابطه جنسي بياد ماندني تلقي نميشه . سعي كنيد زمان انجام رابطه جنسي تون رو افزايش بديد .

 

مرتبط :

مقايسه اي جذاب بين ارگاسم زنان و مردان

تاثير ارگاسم زنان در افزايش احتمال بارداري

نكاتي كه قبل از خريد كاندوم بايد بدانيد

 

  • ۱۵ دقيقه

۱۵ دقيقه زمان كافي براي كمي معاشقه و انجام رابطه جنسي است . در واقع انجام رابطه جنسي در ۱۵ دقيقه يعني رابطه جنسي بدون مكث.

  •  ۲۰ تا ۲۵دقيقه

رابطه جنسي ۲۰ تا ۲۵ دقيقه اي يعني داشتن رابطه اي مطبوع و رويايي . داشتن رابطه جنسي بيشتر از ۲۰ دقيقه به شما اين امكان رو ميده كه هر نوعي از نزديكي همراه معاشقه انجام بديد و شما زمان كافي برام انجام لذت بخش ترين رابطه جنسي داريد .

 

مدت زمان ايده آل براي برقراري رابطه جنسي رابطه جنسي لذت بخش رابطه جنسي ايده آل معاشقه ارضا كردن كاندوم اسپرم سكس سكس واژينالي رابطه جنسي طولاني مدت

مدت زمان ايده آل براي برقراري رابطه جنسي

  • ۳۰ دقيقه

شما ميتونيد آبي بنوشيد ونفس تازه اي بكشيد و زمان كافي براي انجام رابطه جنسي داريد . احتمالأ ميتونيد تو اين زمان همسرتان را نيز ارضا كنيد .

  • ۴۰ دقيقه

اطمينان پيدا كنيد كه همسرتون هنوز مايل به ادامه رابطه جنسي هست نه اينكه از رابطه طولاني خسته شده باشه و دنبال بهونه براي رفتن به اتاق ديگه باشه

 

مرتبط :

استفاده از كدوم بهتره ، اسپري تاخيري يا ژل تاخيري ؟

آموزش سالم نگه داشتن واژن زنان و دختران

خريد بهترين كاندوم تاخيري براي درمان زود انزالي

 

  • ۶۰ دقيقه

يك ساعت انجام رابطه جنسي نامعقول نيست اگر يا دومين بار انجام رابطه جنسي تان باشد و يا براي صرف شام رابطه تون رو قطع كنيد . اغلب زنان در صورت داشتن رابطه جنسي طولاني احساس ضعف ميكنند و اگه يه چيز مقوي و سبك در حين رابطه جنسيشون بخورند ٬ حتمأ ميتونيد رابطتون رو تا يك ساعت ادامه بديد و از رابطه جنسيتون بيشترين لذت رو ميبريد .

  • ۱۲۰ دقيقه

خانم شما ممكنه تحت تأثير قرار بگيره و از رابطه جنسي لذت ببره ولي داشتن رابطه جنسي طولاني ممكنه باعث ناراحتي و خستگيش بشه .

  • ۱۸۰دقيقه

حتمأ با پزشكتون تماس بگيريد :)

 

ترجمه و منبع

((سايت تخصصي رنگ زندگي ))

 source : maxim.com

كپي اين مطلب بدون تغيير عنوان و فقط با لينك به اين صفحه مجاز است

بيشتر بدانيم :

پنج كاري كه باعث شل شدن سينه زنان ميشود

تاثير دويدن بر شل شدن سينه زنان

دارو هايي كه تاثير قرص هاي ضد بارداري را كاهش ميدهد

اختراع كاندوم جديد برقي افزايش دهنده رضايت جنسي

چند نكته در مورد ژل لوبريكانت گرم كننده كه بايد بدانيد

خوب و بد استفاده از كاندوم براي جلوگيري بارداري

فروشگاه كاندوم در ميوه فروشي !

شش نكته در مورد ژل لوبريكانت

رابطه ي مصرف قرص هاي جلوگيري از بارداري با سرطان سينه ي زنان

نكاتي كه قبل از خريد كاندوم بايد بدانيد

چند راهنمايي براي رسيدن به ارگاسم زنان

تاثير ختنه كرد آلت تناسلي مرد در پيشگيري از بيماري ايدز

پاسخ پزشك : چرا شكل آلت تناسلي مرد تغيير مي كند ؟

Related posts:


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/2/11 ساعت: ۱۸ توسط:btab74 :

نكات مهم و اساسي در روايات براي سكس آميزش جنسي | جديد 95

نكته مهم در آميزش جنسي بر اساس آيات و روايات

 سكس در آيات و روايات 

۱۴ نكته مهم در رابطه زناشويي بر اساس آيات و روايات

چون عروس را به خانه آورديد، با محبت و تواضع كفش هايش را در آورده، پاهايش را بشوييد آنگاه او را به حجله دعوت كنيد. اين چنين است كه مهر، بركت و رحمت، بر خانه و عروستان سايه مي‌‌افكند. (پيامبر اكرم(ص)، من لا يحضره الفقيه، ج۳٫ص۳۵۸)  وقتي عروس به حجله آمد به كعبه رو كنيد، گيسوان او را نوازش كرده، زلف تاب دارش را به چنگ گيريد و آرام بگوييد «خدايا! اين امانت توست كه به من سپردي. با گفته‌‌ي تو او را به خود حلال كرده‌‌ام، فرزندم را مبارك، پارسا و از پيروان پيامبرت قرار ده و شيطان را از او دور فرما». (امام صادق(ع)، فروع كافي ج۵ ص۵۰۰)  آن گاه وضو سازيد، تن و روان خويش را طراوت بخشيد، رو به خداي مهربان كنيد و دو ركعت نماز عشق به جاي آوريد. به عروس خود نيز بگوييد همين كار را بكند. (امام صادق(ع)، مكارم الاخلاق ص ۲۳۹)  پيش از اين كه با عروس خويش به بستر زفاف برويد، هديه‌‌اي به وي بدهيد، با اين كار عشق و آرامش را به او هديه كرده‌‌ايد. (امام صادق(ع)، وسائل الشيعه ج۲۱۵ ص۱۲)

 

شب هنگام كه شوهرتان در بستر آرميده و منتظر آغوش گرم شماست، خود را به كاري سرگرم نكنيد، زمان را طول ندهيد، مبادا همسرتان به خواب برود، چرا كه اگر زني اين چنين كند، تا بيداري شوهر، همواره مورد نفرين فرشتگان است.

(پيامبر اكرم(ص)، همان ص ۱۷)

 

خانمها! شرم و آرزم؛ صفت پسنديده و نيكوي شماست، اما حيا از شوهر، ناپسند و بيجاست. بهترين شما كسي است كه چون با شوهر خلوت كند، لباس حيا از خود بيفكند و چون لباس بپوشد، جامه‌‌ي شرم و حيا را نيز بپوشد و زيبايي‌‌‌ها و دل ربايي‌‌‌‌هاي خود را به ديگران عرضه ندارد.

(امام صادق(ع)، همان، ص۱۴)

 

شب هنگام كه پرده‌‌‌ها فرو مي‌‌افتد، خواب بر پلك‌‌‌ها چيره مي‌‌شود، بر هيچ بانويي روا نيست كه بخوابد، مگر آن كه خويشتن را به آغوش شوهر بسپارد. بايد لباس از تن به در آوريد، كنار شوهر بياراميد و پوست بدن خويش به بدن شوهر بچسبانيد. اين چنين؛ خود را به شوهر عرضه داشته‌‌ايد.

(پيامبر اكرم(ص)، همان، ج۱۴، ص۱۲۶)

 

هر جا كه شوهرتان شما را به خلوت بخواند، همان جا بهشت شماست، روا نيست شوهر خود را از بهره‌‌وري جنسي و لذت حلال منع كنيد.

(پيامبر اكرم(ص)، همان، ص۱۱۲)

 

دنيا و خوشي‌‌هاي آن براي شما آفريده شده است. لذيذترين چيزها در اين دنيا؛ آميزش با همسر است. چنان كه لذت بخش‌‌ترين كار در باغ بهشت نيز همين است.

(امام صادق(ع)، كافي، ج۵، ص۳۲۱)

 

چه لذتي بالاتر و چشم نوازتر از ديدن بدن عريان همسر است. قبل از هم خوابگي خود را از شوهرتان دريغ مداريد، بگذاريد شوهرتان شما را ببويد و ببوسد.

(امام صادق(ع)، حليه المتقين، ص۷۱)

 

وقتي به سوي همسرتان مي‌‌رويد، در آغوش فرشتگانيد. چون به آميزش مي‌‌‌‌پردازيد، گناهانتان چون برگ درختان فرو مي‌‌ريزد و چون غسل مي‌‌كنيد و خود را مي‌‌‌‌شوييد، از گناهان بيرون مي‌‌‌‌رويد.

(پيامبر اكرم(ص)، كافي، ج۵، ص۴۹۶)

 

هنگام آميزش به طور كامل برهنه و عريان نشويد و زيرپوشي هر چند نازك به تن داشته باشيد.

(پيامبر اكرم(ص)، وسائل الشيعه، ج۱۴، ص۸۵)

 

مرد را به حال خود بگذاريد، با وي در نياويزيد، او را به اجبار به سوي خود نخوانيد، مرد نيازمند عشوه‌‌گري و طنازي است، نه زور و اجبار.

(پيامبر اكرم(ص)، حليه المتقين، ص۶۷)

 سكس , آموزش سكس

سخن گفتن با پروردگار، لذت بخش و روح افزاست، اما وقتي شوهرتان شما را به خلوت خويش مي‌‌خواند، نماز را طول ندهيد و خرامان به سويش بشتابيد.

(پيامبر اكرم(ص)، كافي ج ۵ ص ۵۰۸)

 

هنگام در آميختن با همسر خويش، يكديگر را ببوييد، ببوسيد، عشق بازي كنيد و با سخنان محبت آميز، عشق را به او پيش كش كنيد.

(پيامبر اكرم(ص)، محجه البيضاء، ج۳، ص۱۱۰)

 

هنگام آميزش، چون پرندگان شتاب نكنيد، صبر پيشه‌‌ي خود سازيد، زنها نيازمند وقت بيشتري هستند، مدتي نه چندان طولاني به عشق بازي بپردازيد، همسرتان را كاملاً آماده سازيد. آمادگي دو سويه؛ آميزش را فرح بخش و كامل مي‌‌كند.

(امام علي(ع) وسائل الشيعه ج۱۴، ص۸۳، امام صادق(ع) كافي ج۵، ص۴۹۷)

 

آميزش مكن مگر اينكه با همسرت بسيار بازي كني و سينه‌‌هايش را آرام بفشاري، وقتي چنين كني آمادگي لازم را براي در آميختن پيدا مي‌‌كند. در اين حالت، شهوت از صورت و چشمان او نمايان مي‌‌شود و از تو همان مي‌‌طلبد كه تو از وي مي‌‌خواهي.

(امام رضا(ع)، سفينه البحار، ج۱، باب الجمع)

 

هيچگاه با شكم سير با همسر خود هم بستر نشويد، اين كار موجب بيماري و چه بسا موجب مرگ خواهد شد.

(امام صادق(ع)، وسائل الشيعه ج۱۴، ص۱۹۱)

 

چون شب از سفر بر مي‌‌گردي، خستگي راه، آرامش از تو مي‌‌ستاند، بهتر است آميزش با همسرت را تا صبح به تأخير اندازي.

(امام صادق(ع)، همان ص۹۳)

 

گاهي وقتي قصد مسافرت داري، دل شوره عجيب به سراغت مي‌‌آيد، همسرت نيز مضطرب و نگران است، آيا بهتر نيست در آستانه‌‌‌ي سفر، از هم آغوشي و نزديكي با او بگذري؟!

(امام صادق(ع)، همان)

 

سفر با شريك زندگي، آرام ساز و غم زداست. سفر؛ خستگي و اضطراب نيز دارد. در سفر؛ گاهي همه چيز برايت مهيا نيست. گاهي شرايط سفر، شرايطي غير عاديست، بهتر است در اين شرايط غير عادي از هم خوابگي با يار زندگيت بپرهيزي.

(امام صادق(ع)، همان)

 

چون به آميزش پرداختي سخن كوتاه كن، مبادا فرزندي لال نصيب تو گردد.

(امام علي(ع)، همان ص۸۷)

 

وقتي به قصد فرزند، خرامان به سوي همسر خويش مي‌‌شتابي، به عورت او نگاه مكن! مبادا فرزندي نابينا تو را پديد آيد.

(امام علي(ع)، همان ص۸۷)

 

چون به قصد بارور كردن رحم همسرت، نزد او آرميدي، با نيتي پاك و زباني گويا با خداي مهربان چنين بگو «خدايا مرا فرزندي عنايت فرما و او را پاكيزه و سالم قرار ده كه در خلقت او زياد و كم نباشد و او را عاقبت به خير گردان»

(امام محمد باقر(ع)، همان ج۱۵، ص۱۰۶)

 

در حال جنابت، به قصد بچه دار شدن، با همسرت هم آغوش مشو، بهتر است غسل كني، اندكي آرام گيري، پاك و طاهر شوي و سپس …! اگر چنين نكردي و فرزندي مجنون و كم عقل نصيبت شد، كس ديگري جز خود را نكوهش مكن.

(پيامبر اكرم(ص)، همان ج۱، ص۹۹)

 

انديشه آدمي به هر جا روان است. در انديشه‌‌ي ديگري بودن، ناميمون است. در اين هنگام با شهوت زن ديگر، نبايد با زن خود همبستر شوي.

(پيامبر اكرم(ص)، همان ص۱۲۰)

 

شيطان خودش خواسته كه در فرزندان آدم شريك شود و اين مايه‌‌ي بسي نگراني است. نگران مباشيد! هنگام آميزش با ذكر «بسم الله الرّحمن الرّحيم» خدا را ياد كند و از شر شيطان به خالق نيكي‌‌ها پناه ببريد، اگر چنين نكنيد ممكن است فرزندتان محبت اهل بيت(ع) را در دل نداشته باشد.

(امام علي(ع)، همان ص۹۶)

 

وقتي به قصد آميزش كنار يكديگر آرميديد، دو دستمال تميز و پاك در كنار خود قرار دهيد، هر كدامتان از دستمال جداگانه استفاده كنيد.

(پيامبر اكرم(ص)، همان ص۱۸۸)

سكس

هنگامي كه به اوج لذت جنسي نزديك شده‌‌ايد، حتي الامكان از ريختن نطفه‌‌ي خود به بيرون خودداري نكنيد، بگذاريد غدد جنسي آزادانه به تخليه بپردازند، خودداري از تخليه‌‌‌ي نطفه، موجب سنگ مثانه خواهد شد.

(امام رضا(ع)، سفينه البحار، ج۱، باب الجمع)

 

اگر به هر دليل، عمل آميزش به طول انجاميد و عمل إنزال صورت نگيرد، چه بسا موجبات سنگ مثانه فراهم گردد. از طولاني كردن مدت هم بستري بدون انزال پرهيز كنيد.

(امام رضا(ع)، سفينه البحار، ج۱، باب الجمع)

 

پس از آميزش يكباره بلند مشويد و ننشينيد، بلكه ابتدا به طرف راست بچرخيد و اندكي بعد براي ادرار(ولو اندك) برخيزيد، پس از آن براي رسيدن به تعادل وآرامش، غسل كنيد، با رعايت اين آداب از سنگ مثانه در امان خواهيد ماند.

(امام رضا(ع)، همان)

 

مكاني خلوت در زماني بي سرو صدا، با دلي آرام؛ شرايط مناسبي براي هم بستري است. اگر آميزش و انعقاد نطفه با دلي آرام و خالي از اضطراب صورت پذيرد، خون به صورت طبيعي در رگها جريان مي‌‌يابد، انتقال ژنها طبيعي‌‌تر انجام مي‌‌گيرد و در نتيجه فرزند، به پدر و مادرش بيش‌‌تر شبيه خواهد شد.

(امام حسن(ع)، بحار الانوار، ج۶، ص۳۵۹)

 

پرندگان هر كدام صفاتي دارند؛ شايست و ناشايست. در آميزش نيز آدابي دارند، «كلاغ» علي رغم پر و بال سياه و صداي ناهنجارش، در آميزش مخفي كاراست، آميزش مخفي كارانه را از كلاغ بياموزيد.

(امام صادق(ع)، وسائل الشيعه، ج۱۴، ص۱۰۰)

 

وقتي كودكي در اتاق است و شما را مي‌‌پايد و حتي بي اختيار نفس و صداي شما را مي‌‌شنود، از خير اين لحظات دل نشين و بهشتي درگذريد، مبادا آن كودك در بزرگي به رابطه نامشروع تن در دهد كه رستگار نمي‌‌گردد.

(پيامبر اكرم(ص)، همان ص۹۵و فروع كافي ج۵، ص۵۰۰)

 

خانمها از آرايش دريغ مكنيد، بهترين، ملايم‌‌ترين و دلنوازترين عطر را به كار بريد، زيباترين و دلرباترين لباس را به اندام خويش بپوشانيد، خود را حداقل با يك گردنبند زينت بخشيد و صبح و شام خود را به شوهر عرضه داريد. در يك كلام؛ چشم و دل شريك زندگيتان را هنرمندانه برباييد.

(پيامبر اكرم(ص)، وسائل، همان، ص۱۱۲)

 

آقايان! مطابق ميل خانمتان لباس بپوشيد، در خانه نيز آراسته و دلربا باشيد، هوش و حواس همسرتان را ماهرانه به خود جلب كنيد، با اين كار، غدد جنسي او را نسبت به خود فعال كنيد و عفت او را نسبت به ديگران فزوني مي‌‌بخشيد.

(امام رضا(ع)، مكارم الاخلاق، ص۸۰)

 

هيچ حلالي لذت بخش‌‌تر از همبستر شدن با همسر نيست، ولي زياده روي در اين امر روا نيست، ميانه روي در آميزش، به سلامت آدمي مي‌‌افزايد و عمر را زياد مي‌‌كند.

(امام صادق(ع)، وسائل الشيعه، ج۱۴، ص۹۶)

 

مرد بايد مقداري از شهوت خود را نگه دارد كه همواره توانايي جنسي داشته باشد، زيرا اينكه زن شوهر خود را در امور جنسي توانا بيابد، بهتر از اين است كه او را ناتوان ببيند. مرد ناتوان، نمي‌‌تواند همسر خود را راضي نگه دارد.

(امام علي(ع) همان، ص۱۸۰)

 

همان گونه كه در امور جنسي زياده روي نارواست، كم گذاردن و سستي كردن نيز ناشايست است، روا نيست مرد بيش از ۴ ماه، آميزش جنسي با همسر جوان خود را ترك كند، حتي اگر مصيبت ديده باشد.

(امام رضا(ع)، همان، ۱۸۸)

 

مراقب باشيد، «رو به قبله» و «پشت به قبله» با همسر خويش هم بستر شدن، زشت و ناپسند است. حرمت كعبه را نگه داريد و خدا و فرشتگان را از خويش ناخرسند نسازيد.

(امام صادق(ع)، همان ص۱۴)

 

در اين اوقات آميزش نكنيد: ۱- بين اذان صبح و طلوع خورشيد ۲- بين غروب تا تاريك شدن هوا ۳- هنگام خورشيد گرفتگي و ماه گرفتگي ۴- هنگام زلزله

(امام صادق(ع)، همان، ص۹۶)

 

در اول شب(چه زمستان و چه تابستان)، آميزش نكنيد، زيرا معده و رگها پر است و موجب بيماري نقرس، سنگ مثانه، ضعف چشم و چكيدن ادرار مي‌‌گردد.

(پيامبر اكرم(ص)، همان ص۹۱)

سكس

اگر فرزند كم عقل وديوانه و جذامي نمي‌‌خواهيد؛ در اول، وسط و آخر ماه(قمري) با همسر خود آميزش نكنيد، چه بسا ممكن است آن چه نمي‌‌خواهيد صورت پذيرد.

(پيامبر اكرم(ص)، همان ص۹۱)

 سك۳۰

در شب عيد فطر، عيد قربان و نيمه شعبان نيز از آميزش به قصد فرزنددار شدن دوري گزينيد، چرا كه ممكن است فرزند شما شرور، معلول، بد يمن و زشت رو گردد.

(پيامبر اكرم(ص)، وسايل الشيعه ج۱۴، ص۱۸۷)

 

 

اگر گاهي چشمانت بي اختيار يا با اختيار به زني افتاد و مسحور او شد و دلت لرزيد، پيش از اين كه پايت بلغزد، چشم فرو بند و در اولين فرصت با همسرت همبستر شو، چرا كه زنان همگي مانند همند.

(امام علي(ع)، همان ص۷۳)

 

چون همسرت باردار شد، از آميزش بپرهيز، تنها در ماه هاي اول(البته با مشورت پزشك) مي‌‌تواني با وضو به نزديكي اقدام كني، جنيني كه در رحم همسرت است، بسيار مقدس و قابل احترام است.

(پيامبر اكرم(ص)، همان ج۱۴ ص۱۸۸)

 

زنان به قدر كافي از عادت ماهيانه رنج مي‌‌برند، روا نيست با آميزش در اين دوران به رنج آنها بيفزاييم. اين عمل علاوه بر حرمت شرعي؛ غير اخلاقي و غير بهداشتي نيز مي‌‌باشد، در اين اوقات مي‌‌توان از ديگر اعضا بهره برد.

(امام صادق(ع)، همان ج۱، ص۵۷۱)

 سكس

عشق به همسر، گرما بخش و انرژي زاست، با اعلام اين عشق به او، قلب وي را تسخير كنيد. «دوستت دارم عزيزم» جمله‌‌اي است كه هيچ گاه از قلب زن بيرون رفتني نيست، همسر خود را از اين كلام آتشين محروم نسازيد.

(پيامبر اكرم(ص)، همان ص۱۰)

 

هر كار از راه خود به انجام رسد نيكوست. آميزش با همسر نيز بايد از طريق معمول صورت پذيرد تا آرامش جنسي و رواني حصل آيد. نزديكي با او از پشت، به شدت مكروه، ناميمون و غير بهداشتي است.

(پيامبر اكرم(ص)، همان)

 

گاهي سر بر بالين همسرتان بگذاريد، با او گفتگو كنيد، كلمات سوزان و عاشقانه رد و بدل كنيد، يكديگر را در آغوش بفشاريد، عشق بازي با همسر؛ سرگرمي مومن است.

(پيامبر اكرم(ص)، همان ص۸۲)

 

هم آغوشي را براي آخر شب بگذاريد، زيرا براي بدن مناسب، براي فرزنددار شدن اميدوارتر و فرزند عاقل‌‌تر خواهد شد.

(امام رضا(ع)، سفينه البحار، همان)

 

و بالاخره وقتي در بدن احساس ناراحتي مي‌‌كنيد و علتي براي آن نمي‌‌يابيد، وقتي احساس مي‌‌كنيد حرارت بدنتان بالا رفته و عضلات بدن شما رو به تحليل مي‌‌رود و هنگامي كه به دنبال مأمن و مأوايي مي‌‌گرديد كه شما را آرامش بخشد، به نزد همسرتان رفته و با آميزش، خود را شفا بخشيد.

(امام علي(ع)، حليه المتقين، ص۷۵)

 

و آخر اينكه آنچه در خانه مي‌‌گذرد امانت است، روا نيست زنها آنچه ميان آنها و شوهرانشان در خلوت مي‌‌گذرد به زنان ديگر بازگو كنند.

(پيامبراكرم(ص)، وسائل الشيعه، ج۱۴، ص۱۵۴)

 

س ك c

سكس
حديث «آداب زناشويي»

متن و ترجمه اين حديث ارزشمند را بخوانيد:

متن حديث

حَدَّثَنَا الشَّيْخُ الْجَلِيلُ أَبُو جَعْفَرٍ مُحَمَّدُ بْنُ عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْنِ بْنِ مُوسَى بْنِ بَابَوَيْهِ الْقُمِّيُّ رَحِمَهُ اللَّهُ قَالَ حَدَّثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ إِبْرَاهِيمَ بْنِ إِسْحَاقَ رِضْوَانُ اللَّهِ عَلَيْهِ قَالَ حَدَّثَنَا أَبُو سَعِيدٍ الْحَسَنُ بْنُ عَلِيٍّ الْعَدَوِيُ قَالَ حَدَّثَنَا يُوسُفُ بْنُ يَحْيَى الْأَصْبَهَانِيُّ أَبُو يَعْقُوبَ قَالَ حَدَّثَنِي أَبُو عَلِيٍّ إِسْمَاعِيلُ بْنُ حَاتِمٍ قَالَ حَدَّثَنَا أَبُو جَعْفَرٍ أَحْمَدُ بْنُ صَالِحِ بْنِ سَعِيدٍ الْمَكِّيُّ قَالَ حَدَّثَنَا عَمْرُو بْنُ حَفْصٍ عَنْ إِسْحَاقَ بْنِ نَجِيحٍ عَنْ حُصَيْبٍ عَنْ مُجَاهِدٍ عَنْ أَبِي سَعِيدٍ الْخُدْرِيِّ قَالَ:

أَوْصَى رَسُولُ‌اللَّهِ(ص) عَلِيَّ بْنَ أَبِي طَالِبٍ(ع) فَقَالَ:

يَا عَلِيُّ إِذَا دَخَلَتِ الْعَرُوسُ بَيْتَكَ فَاخْلَعْ خُفَّهَا حِينَ تَجْلِسُ وَ اغْسِلْ رِجْلَيْهَا وَ صُبَّ الْمَاءَ مِنْ بَابِ دَارِكَ إِلَى أَقْصَى دَارِكَ فَإِنَّكَ إِذَا فَعَلْتَ ذَلِكَ أَخْرَجَ اللَّهُ مِنْ دَارِكَ سَبْعِينَ أَلْفَ لَوْنٍ مِنَ الْفَقْرِ وَ أَدْخَلَ فِيهَا سَبْعِينَ أَلْفَ لَوْنٍ [سَبْعِينَ لَوْناً] مِنَ الْبَرَكَهِ وَ أَنْزَلَ عَلَيْكَ سَبْعِينَ رَحْمَهً تُرَفْرِفُ عَلَى رَأْسِ الْعَرُوسِ حَتَّى تَنَالَ بَرَكَتُهَا كُلَّ زَاوِيَهٍ مِنْ بَيْتِكَ وَ تَأْمَنَ الْعَرُوسُ مِنَ الْجُنُونِ وَ الْجُذَامِ وَ الْبَرَصِ أَنْ يُصِيبَهَا مَا دَامَتْ فِي تِلْكَ الدَّارِ وَ امْنَعِ الْعَرُوسَ فِي أُسْبُوعِهَا مِنَ الْأَلْبَانِ وَ الْخَلِّ وَ الْكُزْبُرَهِ وَ التُّفَّاحِ الْحَامِضِ مِنْ هَذِهِ الْأَرْبَعَهِ الْأَشْيَاءِ.

فَقَالَ عَلِيٌّ(ع): يَا رَسُولَ اللَّهِ وَ لِأَيِّ شَيْ‏ءٍ أَمْنَعُهَا مِنْ هَذِهِ الْأَشْيَاءِ الْأَرْبَعَهِ؟

قَالَ: لِأَنَّ الرَّحِمَ تَعْقَمُ وَ تَبْرُدُ مِنْ هَذِهِ الْأَرْبَعَهِ الْأَشْيَاءِ عَنِ الْوَلَدِ وَ لَحَصِيرٌ فِي نَاحِيَهِ الْبَيْتِ خَيْرٌ مِنِ امْرَأَهٍ لَا تَلِدُ.

فَقَالَ عَلِيٌّ(ع): يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا بَالُ الْخَلِّ تَمْنَعُ مِنْهُ؟

قَالَ: إِذَا حَاضَتْ عَلَى الْخَلِّ لَمْ تَطْهُرْ أَبَداً طُهْراً بِتَمَامٍ وَ الْكُزْبُرَهُ تُثِيرُ الْحَيْضَ فِي بَطْنِهَا وَ تُشَدِّدُ عَلَيْهَا الْوِلَادَهَ وَ التُّفَّاحُ الْحَامِضُ يَقْطَعُ حَيْضَهَا فَيَصِيرُ دَاءً عَلَيْهَا.

ثُمَّ قَالَ:يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعِ امْرَأَتَكَ فِي أَوَّلِ الشَّهْرِ وَ وَسَطِهِ وَ آخِرِهِ فَإِنَّ الْجُنُونَ وَ الْجُذَامَ وَ الْخَبَلَ يُسْرِعُ إِلَيْهَا وَ إِلَى وَلَدِهَا،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعِ امْرَأَتَكَ بَعْدَ الظُّهْرِ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ فِي ذَلِكَ الْوَقْتِ يَكُونُ أَحْوَلَ الْعَيْنِ وَ الشَّيْطَانُ يَفْرَحُ بِالْحَوَلِ فِي الْإِنْسَانِ،

يَا عَلِيُّ لَا تَتَكَلَّمْ عِنْدَ الْجِمَاعِ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ‏ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ لَا يُؤْمَنُ أَنْ يَكُونَ أَخْرَسَ وَ لَا يَنْظُرَنَّ أَحَدُكُمْ إِلَى فَرْجِ امْرَأَتِهِ وَ لْيَغُضَّ بَصَرَهُ عِنْدَ الْجِمَاعِ فَإِنَّ النَّظَرَ إِلَى الْفَرْجِ يُورِثُ الْعَمَى فِي الْوَلَدِ،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعِ امْرَأَتَكَ بِشَهْوَهِ امْرَأَهِ غَيْرِكَ فَإِنِّي أَخْشَى إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ أَنْ يَكُونَ مُخَنَّثاً مُؤَنَّثاً مُخَبَّلًا،

يَا عَلِيُّ مَنْ كَانَ جُنُباً فِي الْفِرَاشِ مَعَ امْرَأَتِهِ فَلَا يَقْرَأِ الْقُرْآنَ فَإِنِّي أَخْشَى أَنْ يَنْزِلُ عَلَيْهِمَا نَارٌ مِنَ السَّمَاءِ فَتُحْرِقَهُمَا،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعِ امْرَأَتَكَ إِلَّا وَ مَعَكَ خِرْقَهٌ وَ مَعَ أَهْلِكَ خِرْقَهٌ وَ لَا تَمْسَحَا بِخِرْقَهٍ وَاحِدَهٍ فَتَقَعَ الشَّهْوَهُ عَلَى الشَّهْوَهِ فَإِنَّ ذَلِكَ يُعْقِبُ الْعَدَاوَهَ بَيْنَكُمَا ثُمَّ يَرُدُّكُمَا إِلَى الْفُرْقَهِ وَ الطَّلَاقِ،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعِ امْرَأَتَكَ مِنْ قِيَامٍ فَإِنَّ ذَلِكَ مِنْ فِعْلِ الْحَمِيرِ وَ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ كَانَ بَوَّالًا فِي الْفِرَاشِ كَالْحَمِيرِ الْبَوَّالَهِ فِي كُلِّ مَكَانٍ،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعِ امْرَأَتَكَ فِي لَيْلَهِ الْفِطْرِ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ لَمْ يَكُنْ ذَلِكَ الْوَلَدُ إِلَّا كَثِيرَ الشَّرِّ،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعِ امْرَأَتَكَ فِي لَيْلَهِ الْأَضْحَى فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ يَكُونُ لَهُ سِتُّ أَصَابِعَ أَوْ أَرْبَعُ أَصَابِعَ،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعِ امْرَأَتَكَ تَحْتَ شَجَرَهٍ مُثْمِرَهٍ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ يَكُونُ جَلَّاداً قَتَّالًا عَرِيفاً [أَوْ عَرِيفاً]،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعْ أَهْلَكَ فِي وَجْهِ الشَّمْسِ وَ تَلَأْلُئِهَا إِلَّا أَنْ يُرْخَى سَتْرٌ فَيَسْتُرَكُمَا فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ لَا يَزَالُ فِي بُؤْسٍ وَ فَقْرٍ حَتَّى يَمُوتَ،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعْ أَهْلَكَ بَيْنَ الْأَذَانِ وَ الْإِقَامَهِ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ يَكُونُ حَرِيصاً عَلَى إِهْرَاقِ الدِّمَاءِ،

يَا عَلِيُّ إِذَا حَمَلَتِ امْرَأَتُكَ فَلَا تُجَامِعْهَا إِلَّا وَ أَنْتَ عَلَى وُضُوءٍ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ يَكُونُ أَعْمَى الْقَلْبِ بَخِيلَ الْيَدِ،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعْ أَهْلَكَ فِي النِّصْفِ مِنْ شَعْبَانَ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ يَكُونُ مَشُوماً ذَا شَامَهٍ فِي وَجْهِهِ،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعْ أَهْلَكَ فِي آخِرِ دَرَجَهٍ مِنْهُ [مِنَ الشَّهْرِ] إِذَا بَقِيَ مِنْهُ يَوْمَانِ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ‏ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ يَكُونُ عَشَّاراً أَوْ عَوْناً لِلظَّالِمِ وَ يَكُونُ هَلَاكُ فِئَامٍ مِنَ النَّاسِ عَلَى يَدَيْهِ،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعْ أَهْلَكَ عَلَى سُقُوفِ الْبُنْيَانِ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ يَكُونُ مُنَافِقاً مُرَائِياً مُبْتَدِعاً،

يَا عَلِيُّ وَ إِذَا خَرَجْتَ فِي سَفَرٍ فَلَا تُجَامِعْ أَهْلَكَ تِلْكَ اللَّيْلَهَ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ يُنْفِقُ مَالَهُ فِي غَيْرِ حَقٍّ وَ قَرَأَ رَسُولُ‌اللَّهِ(ص)إِنَّ الْمُبَذِّرِينَ كانُوا إِخْوانَ الشَّياطِينِ”،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعِ امْرَأَتَكَ إِذَا خَرَجْتَ إِلَى سَفَرٍ مَسِيرَهَ ثَلَاثَهِ أَيَّامٍ وَ لَيَالِيهِنَّ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ يَكُونُ عَوْناً لِكُلِّ ظَالِمٍ عَلَيْكَ،

يَا عَلِيُّ عَلَيْكَ بِالْجِمَاعِ لَيْلَهَ الْإِثْنَيْنِ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ يَكُونُ حَافِظاً لِكِتَابِ اللَّهِ رَاضِياً بِمَا قَسَمَ اللَّهُ عَزَّوَجَلَّ،

يَا عَلِيُّ إِنْ جَامَعْتَ أَهْلَكَ فِي لَيْلَهِ الثَّلَاثَاءِ فَقُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ فَإِنَّهُ يُرْزَقُ الشَّهَادَهَ بَعْدَ شَهَادَهِ أَنْ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَ أَنَّ مُحَمَّداً رَسُولُ‌اللَّهِ وَ لَا يُعَذِّبُهُ اللَّهُ مَعَ الْمُشْرِكِينَ وَ يَكُونُ طَيِّبَ النَّكْهَهِ مِنَ الْفَمِ رَحِيمَ الْقَلْبِ سَخِيَّ الْيَدِ طَاهِرَ اللِّسَانِ مِنَ الْغِيبَهِ وَ الْكَذِبِ وَ الْبُهْتَانِ،

يَا عَلِيُّ وَ إِنْ جَامَعْتَ أَهْلَكَ لَيْلَهَ الْخَمِيسِ فَقُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ فَإِنَّهُ يَكُونُ حَاكِماً مِنَ الْحُكَّامِ أَوْ عَالِماً مِنَ الْعُلَمَاءِ

وَ إِنْ جَامَعْتَهَا يَوْمَ الْخَمِيسِ عِنْدَ زَوَالِ الشَّمْسِ عَنْ كَبِدِ السَّمَاءِ فَقُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ فَإِنَّ الشَّيْطَانَ لَا يَقْرَبُهُ حَتَّى يَشِيبَ وَ يَكُونُ فَهِماً وَ يَرْزُقُهُ اللَّهُ السَّلَامَهَ فِي الدِّينِ وَ الدُّنْيَا،

يَا عَلِيُّ فَإِنْ جَامَعْتَهَا لَيْلَهَ الْجُمُعَهِ وَ كَانَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ فَإِنَّهُ يَكُونُ خَطِيباً قَوَّالًا مُفَوَّهاً وَ إِنْ جَامَعْتَهَا يَوْمَ الْجُمُعَهِ بَعْدَ الْعَصْرِ فَقُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ فَإِنَّهُ يَكُونُ مَعْرُوفاً مَشْهُوراً عَالِماً

وَ إِنْ جَامَعْتَهَا فِي لَيْلَهِ الْجُمُعَهِ بَعْدَ صَلَاهِ الْعِشَاءِ الْآخِرَهِ فَإِنَّهُ يُرْجَى أَنْ يَكُونَ لَكُمَا وَلَدٌ مِنَ الْأَبْدَالِ إِنْ شَاءَ اللَّهُ،

يَا عَلِيُّ لَا تُجَامِعْ أَهْلَكَ فِي أَوَّلِ سَاعَهٍ مِنَ اللَّيْلِ فَإِنَّهُ إِنْ قُضِيَ بَيْنَكُمَا وَلَدٌ لَا يُؤْمَنُ أَنْ يَكُونَ سَاحِراً مُؤْثِراً لِلدُّنْيَا عَلَى الْآخِرَهِ.

يَا عَلِيُّ احْفَظْ وَصِيَّتِي‏ هَذِهِ كَمَا حَفِظْتُهَا عَنْ جَبْرَئِيل.‏

ترجمه حديث

رسول خدا(ص) به اميرالمؤمنين على بن ابى طالب(ع) چنين سفارش كرد؛

اى على! وقتي عروس را به خانه تو آورند، وقتى نشست كفش او را درآور و پايش را بشوي و آبش را به در خانه‌‌ات بريز، كه اگر چنين كنى خدا از خانه‌‌ات هفتاد هزار رنگ فقر را ببرد و هفتاد هزار رنگ بركت در آن آورد و هفتاد هزار رحمت بر تو فرو فرستد كه بر سر عروس بچرخد تا بركت آن بهر گوشه خانه‌‌ات برسد و خداوند متعال عروس را از ديوانگي و خوره و پيسى امان دهد كه تا در آن خانه است به او نرسند.

و عروس را تا يك هفته از دوغ و سركه و گشنيز و سيب ترش منع كن.

على(ع) گفت: يا رسول اللَّه(ص)! چرا او را از اين چهار چيز منع كنم؟

پيامبر(ص) فرمود: چون رحم به سبب اين چهار چيز عقيم مي‌شود و اولاد نمي‌آورد، و حصير كف خانه، از زن نازا بهتر است.

على(ع) گفت: چرا سركه را از او منع كند؟

فرمود: چون به سبب سركه حائض گردد و هرگز بطور كامل پاك نشود و گشنيز حيض را در درون او برانگيزد و زايمان را سخت كند و سيب ترش حيض را ببندد و مايه درد شود.

سپس فرمود: اى على! با همسرت در اول و وسط و آخر ماه مجامعت نكن، چرا كه ديوانگى و خوره و گيجى(كم عقلي) به او و فرزندش رو مي‌آورد.

بعد از ظهر جماع نكن؛ كه اگر فرزندى آوريد قيچ باشد و شيطان به قيچى انسان شاد است.

هنگام جماع سخن نگو، كه اگر فرزندى منعقد شود، از لال بودن در امان نيست(ممكن است لال شود).

مبادا كسى به فَرْج(آلت زنانه) همسرش نگاه كند، زيرا ممكن است سبب كورى فرزند شود.

اى على! با همسرت به عشق زن ديگرى مجامعت مكن، چرا كه بيم اين مي‌رود كه اگر فرزندى منعقد شود؛ خنثي، زن منش(پسر داراي روحيات زنانه) و گيج(كم عقل) باشد.

هيچ كس با همسر خود در بستر در حال جنابت، قرآن نخواند، كه بيم اين مي‌رود آتشى از آسمان فرود آيد و هر دو را بسوزاند.

اى على! حتما هنگام جماع با همسرت هر يك از شما براي خودش دستمالي داشته باشد، و هرگز هر دوي شما با يك دستمال خود را پاك نكنيد، كه شهوت بر شهوت افتد و مايه دشمنى ميان شما مي‌شود و شما را به جدائى و طلاق مي‌كشد.

ايستاده جماع مكن كه كار چهارپايان است و اگر در آن حال فرزندى منعقد شود در بستر ادرار كند.

در شب عيد فطر جماع مكن كه اگر فرزندى منعقد شود بسيار بد باشد.

در شب عيد قربان جماع مكن كه فرزند؛ شش انگشت يا چهار انگشت متولد مي‌شود.

زير درخت ميوه‌دار جماع مكن كه فرزند؛ جلاد، آدمكش يا كاهن(يا كدخدا) مي‌شود.

در مقابل نور آفتاب جماع مكن، مگر اينكه بر هر دوي شما روپوش باشد، چون اگر فرزندي منعقد شود در سختى و فقر باشد تا بميرد.

ميان اذان و اقامه جماع مكن، كه فرزند، خونخوار مي‌شود.

اى على! وقتي همسرت آبستن باشد، بي وضو با او جماع مكن، چرا كه فرزند، كوردل و بخيل مي شود.

در نيمه شعبان جماع مكن كه فرزند، شوم و با خال چهره مي‌شود.

دو روز مانده به آخر ماه، جماع مكن كه فرزند، ماليات‌گير‏ و خدمتكار ظالم مي‌شود و جمعى از مردم بدستش هلاك شوند.

بر پشت بام جماع مكن كه فرزند، منافق و رياكار و بدعت‏گذار مي‌شود.

وقتي قصد سفر دارى، در شب جماع مكن، كه فرزند ولخرج مي‌شود. رسول خدا(ص) اين آيه را خواند؛ «به راستى اسراف كاران برادران شياطين باشند».

وقتي به سفر رفتى، تا سه شب و سه روز جماع مكن، كه فرزند، به هر كس كه بر تو ظلم كند كمك خواهد كرد.

اى على! شب دوشنبه جماع كن، چون اگر فرزندى منعقد شود، حافظ قرآن و راضى به قسمت خدا باشد.

اى على! اگر شب سه‌شنبه جماع كنى، كه اگر فرزندى منعقد شود، پس از اينكه به شهادتين(يگانگي خدا و رسالت پيامبر) شهادت داد، شهادت روزيش مي‌شود و خدا او را با مشركان كيفر نكند و بوى دهانش خوش باشد و دل رحم و با سخاوت و پاك زبان از غيبت و دروغ و بهتان است.

اگر شب پنجشنبه جماع كنى و فرزندى آيد، حاكمى از حُكّام گردد يا عالمى از علماء.

اگر در ظهر پنجشنبه، كه آفتاب در وسط آسمانست، جماع كني، فرزند تا پير شود شيطان به او نزديك نگردد و با فهم باشد و در دين و دنيا سلامت روزيش گردد.

اگر در شب جمعه جماع كني، و فرزند آيد، سخنور و گويا و زبان آور شود.

و در روز جمعه پس از عصر، فرزند؛ معروف و مشهور و دانشمند گردد.

اگر در شب جمعه بعد از نماز عشاء جماع كني، اميد فرزندى مي‌رود كه از أبدال(عُرفا) باشد إن‌شاءاللَّه.

اى على! در ساعت اول شب با همسرت جماع مكن كه اگر فرزندى منعقد شود، چه بسا جادوگر و دنيا طلب باشد.

اى على! اين سفارش مرا بياد نگهدار، همانگونه كه من از جبرئيل نگهداشتم.

منبع حديث: أمالي الصدوق: ۵۶۶ و همچنين: من لايحضره الفقيه‏۳: ۵۵۱٫

 

ج. آنچه لازم است پس از مقاربت، مورد توجه قرار گيرد:
۱٫ بعد از نزديكي، كمي عسل بخوريد.
۲٫ همسران، بويژه شما آقايان، دقت نماييد پس از رسيدن به اوج لذت جنسي، همسران خود را رها نكنيد. هرچند احساس خواب آلودگي شوهران بعد از رابطه (كه اغلب باعث ناراحتي بانوان است) امري فيزيولوژيكي است، اما آقايان تحمل كنيد و دقايقي را به نوازش و صحبت بگذرانيد.
۳٫ مستحب است مرد، پيش از آميزش و پس از آن ادرار كند.
۴٫ مناسب است جهت حفظ سلامت آلت تناسلي و دوري از كراهت شرعي، پس از نزديكي غسل كنيد و با حالت جنابت نخوابيد.
۵٫ اگر قبل از غسل تصميم داريد دوباره نزديكي كنيد، بهتر است آلت تناسلي خود را بشوييد و وضو بگيريد.
۶٫ بعد از نزديكي، دفع شهوت و حصول آرامش، معمولا حالت معنوي و حضور قلبي تان بيشتر مي شود. مراقب باشيد اين حالت را با گناه يا ترك وظايف ديني (مانند نماز) از دست ندهيد.
۷٫ پس از پايان رابطه، خدا را بخاطر داشتن چنين همسري شكر گوييد و از همسر، بدليل ايجاد لحظاتي خاطره انگيز، تشكر كنيد.
۸٫ در صورت بروز هرگونه اختلال حاد در رابطه زناشويي، در اولين فرصت به روان شناس باليني ماهر يا سكسولوژيست مراجعه نماييد.

براي دريافت آموزه هاي علمي و ديني بيشتر، مطالعه اين منابع را مفيد مي دانيم:
۱٫ حليه المتقين؛ پديدآورنده: علامه مجلسى؛ ناشر: هجرت، قم.
۲٫ ازدواج مكتب انسان سازى، ج ۳؛ پديدآورنده: شهيد دكتر پاك نژاد؛ ناشر: اخلاق، قم.
۳٫ بهشت خانواده؛ پديدآورنده: سيد جواد مصطفوى؛ ناشر: دار الفكر، قم.
۴٫ بهداشت ازدواج از نظر اسلام؛ پديدآورنده: صفدر صانعى؛ ناشر: كنكاش، ۱۳۸۱، اصفهان.
۵٫ ازدواج و مسائل جنسى؛ پديدآورنده: گروهى از نويسندگان.
۶٫ مشاوره جنسي و زناشويي؛ پديدآورنده: علي اسلامي نسب؛ ناشر: نوانديش، تهران.
۷٫ آيين همسردارى؛ پديدآورنده: ابراهيم امينى؛ ناشر: انتشارات اسلامي، قم.
۸٫ دانستني هاي جنسي؛ پديدآورنده: شهناز چوپانكاره؛ ناشر: راهيان سبز، مشهد
۹٫ پاسخ به پرسش هاي جنسي؛ پديدآورنده: آبراهام استون، گلوريا استون ايتكن، آكوئيلس سوب ررو، بهزاد رحمتي (مترجم)، ابوالفضل نظري (مترجم)؛ ناشر: ساحل، تهران.
۱۰٫ آگاهي هاي جنسي؛ پديدآورنده: سيدمحمدرضا حسيني ؛ ناشر: شلاك، تهران.
۱۱٫ مشكلات جنسي جوانان؛ پديدآورنده: ناصر مكارم شيرازي؛ ناشر: نسل جوان، ۱۳۸۷، قم.
۱۲٫ اخلاق و رفتارهاي جنسي؛ پديدآورنده: يوسف غلامي؛ ناشر: دفتر نشر معارف (وابسته به نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاهها)، قم.
۱۳٫ زندگي جنسي مردان: آشنايي با رفتارهاي جنسي و روشهاي شناخت و درمان اختلالهاي جنسي مردان؛ پديدآورنده: محمدرضا نيكخو؛ ناشر: سخن، تهران.
۱۴٫ زندگي جنسي زنان: با رفتارهاي جنسي و روشهاي شناخت و درمان اختلال هاي جنسي زنان؛ پديدآورنده: محمدرضا نيكخو؛ ناشر: سخن، تهران.
۱۵٫ دانستني هاي جنسي مردان (آشنايي با رفتارها، تمايلات، پاسخ ها و اختلال هاي جنسي مردان)؛ پديدآورنده: محمدرضا دژكام
ناشر: موسسه منشأ دانش، تهران.
۱۶٫ پاسخ به مسائل جنسي و زناشويي؛ پديدآورنده: هانا استون، آبراهام استون، طراز الله اخوان (مترجم)؛ ناشر: ارغوان، ۱۳۷۹، تهران.
۱۷٫ اخلاق جنسي؛ پديد آورنده: مرتضي مطهري؛ ناشر: صدرا، قم.
۱۸٫ روان شناسي زناشويي؛ پديدآورنده: حسين نجاتي؛ ناشر: بيكران، ۱۳۸۸، تهران.
همقدم شدن با عقلي سرشار از وحي و ايماني آكنده از معرفت، انسان را به شيرين ترين لحظات دنيا و آخرت رهنمون خواهد كرد، لحظاتي كه باغ زندگي را آكنده از بهاري ابدي خواهد نمود.

پي نوشت ها:
[۱] روم،۲۱٫
[۲] مستدرك الوسائل، ج ۱۴، ص ۱۵۴٫
[۳] وسائل الشيعه، ج۲، ص ۱۷۹٫
[۴] نور، ۵۸٫
[۵] وسائل الشيعه، ج۲۰، ص۱۴۳٫
[۶] وسائل الشيعه، ج۱۴، ص۸۲، ح۲، باب۵۶٫

 

 


منبع: rahafun.com


دوست عزيز از مطالب جذاب زير ديدن فرماييد3 نكته اساسي در رابطه جنسي 3 نكته اساسي در رابطه جنسي نكته يك. يكي از مواردي كه خانمها بايد رعايت كنند اين است كه بدانند چه چيزهايي همسرشان را تحريك ميكند. آنها را شناسايي و...
چرا افراد متاهل خيانت مي كنند؟ چرا افراد متاهل خيانت مي كنند؟ در اكثر پرونده‌هاي بزهكاري و جنايي و حتي جرايم يقه‌سفيدها مشاهده مي‌شود كه مجرمين روابط جنسي بي‌قاعده را تجربه مي‌...
10 مساله اساسي در يك رابطه جنسي 10مساله اساسي در يك رابطه جنسي 1-رابطه جنسي يكي از ابعاد ارتباطي بين زن و مرد مي باشد( بعد اقتصادي،بعد عاطفي ، بعد فكري، بعدجنسي) و رابطه جنسي مسال...
اسراري كه آقايان بايد درباره ارضاي جنسي خانمها بدانند... اسراري كه آقايان بايد درباره ارضاي جنسي خانمها بدانند (18+) خانم ها، خوشحال باشيد كه در عصر حاضر زندگي مي كنيد، چرا كه با نگاهي به گذشته، حدود 100 ...
چرا آلت تناسلي مردان كج مي شود؟ چرا آلت تناسلي مردان كج مي شود؟ كجي مادرزادي آلت تناسلي يك بيماري نسبتا شايع است و حدود ده درصد مردان را گرفتار مي كند. ميزان كجي از بسيار خفيف ت...
تاثير قرص ضد افسردگي بر ميل جنسي تاثير قرص ضد افسردگي بر ميل جنسي اگر قرار باشد بين رابطه‌ جنسي و شاد بودن يكي را انتخاب كنيد...انتخاب شما كداميك خواهد بود؟طبق تحقيقات انجام‌شده،...
مقدمات عمل جنسي مقدمات عمل جنسي مطلب پيش رو كلياتي در مورد عمل جنسي و نحوه آمادگي جهت اين عمل مي باشد. عمل جنسي براي آنكه بهتر انجام شود لازم است با مقدماتي همراه ...
سوالات آزمون سنجش جنسي شما سوالات آزمون سنجش جنسي شما اين آزمون جهت افزايش سطح آگاهي شما مي باشد. همچنين از اين طريق ميتوانيد دانش خود را محك بزنيد. 1- كداميك از موارد زير...
بهداشت جنسي در خانمها بهداشت جنسي در خانمها با رعايت اين نكات بهداشتي مي توانيد تا ميزان زيادي از بروز عفونت هاي مجاري ادراري جـلوگـيري به عمل آوريد. تــرشحات...
+ نوشته شده: 1395/1/24 ساعت: ۰۲ توسط:btab74 :

لب گرفتن فرانسوي و آموزش لب خوردن (+عكس)

آموزش لب گرفتن فرانسوي 4 - قلقلي خان

برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/1/13 ساعت: ۱۹ توسط:btab74 :

عشق بازي با همسر

روش عشق بازي با همسر


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/1/5 ساعت: ۲۲ توسط:btab74 :

بازي جنسي با همسر


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/1/5 ساعت: ۲۱ توسط:btab74 :

فوايد مايع مني بر زنان(حكم خوردن مايع مني)

حكم خوردن مني از نظر شرعي,خوردن مني , مضرات خوردن مني , حكم خوردن مني چيست ,آيا خوردن مني ضرر دارد؟,آيا خوردن مني حرام است؟,بلعيدن مايع مني , خوردن مايع مني, خوردن اسپرم مردان

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/21 ساعت: ۱۶ توسط:btab74 :

روش هاي خوردن آلت تناسلي زن و مرد

اصلا دليل خوردن و ليسيدن واژن و نقاط حساس بدن زن چيست! در بيشتر رابطه هاي جنسي معمولا آقايان بسيار سريع تر از زنان و شريك جنسي خود ارضاء مي شوند، كه اين موضوع در بيشتر موارد باعث به وجود آمدن استرس زياد در مردان، هنگام مقاربت و در نتيجه كاهش كيفيت رابطه جنسي بين شركاي جنسي مي شود. معمولا بيشتر شركاي جنسي بعد از مدت كوتاهي به اين نتيجه مي رسند، زماني يك رابطه جنسي براي هر دوي آن ها رضايت بخش مي باشد كه هر دوي آن ها در پايان رابطه ارضاء شوند.

بيشتر مردان بر اين باورند كه مشكل زود انزالي دارند و به همين دليل است كه نمي توانند به شريك زندگيشان يك رابطه جنسي رضايت بخش ارائه دهند. اما واقعيت اين است در اكثر موارد مشكل زود انزالي مردان ريشه در مشكلات رواني آن ها و شيوه هاي غلط در هنگام نزديكي دارد. بهتر است بدانيم در هنگام نزديكي معمولا مردان بسيار زودتر و آسانتر از زنان تحريك مي شوند و اين موضوع يكي از دلايل اصلي زودتر ارضاء شدن مردان از زن ها است.

براي حل مشكل عدم هماهنگي زمان ارضاء بين شما و شريك جنسيتان تنها كافي است، او را نيز همانند خودتان در ابتداي شروع مقاربت بيشتر تحريك كنيد. از اين جهت، خوردن و ليسيدن نقاط حساس بدن زنان مانند لاله گوش، گردن، سينه ها و واژن مي تواند در كاهش زمان ارضاء زنان نقش چشم گيري داشته باشد.

خوردن و ليسيدن واژن (آلت تناسلي زن) از نظر پزشكي

 

خوردن و ليسيدن واژن زن با رعايت نكات پزشكي باعث تحريك شديد وي در رابطه جنسي مي شود. جدا از ديدگاه اسلامي، از نظر پزشكي به دليل وجود عفونت هاي قارچي در واژن برخي از زنان كه در بيشتر موارد در ابتدا بيماري بدون علائم در آنان است، خوردن و ليسيدن واژن زن توصيه نمي شود و بيشتر سعي مي شود تا مردان را به خوردن نقاط حساس ديگر بدن زن مانند لاله گوش، گردن و سينه ها جهت افزايش تحريك و كاهش زمان ارگاسم در بانوان تشويق كرد.

همچنين در صورتي كه از سلامت جسمي شريك جنسي خود مطمئن هستيد مي توانيد با رعايت نكات اوليه پزشكي مانند حمام رفتن و شستشوي واژن با صابون و يا شامپوي بدن قبل از نزديكي و يا استفاده از ژل آنتي باكتريال اقدام به خوردن و ليسيدن واژن نمائيد.

رابطه جنسي دهاني

آيا مكيدن دستگاه تناسلي زن براي مرد ضرري به لحاظ بهداشتي دارد؟ يعني ترشحاتي كه خارج مي شود و ناخودآگاه به درون دهان فرد هم مي رود، آيا ضرري براي مرد دارد و راه حل صحيح براي اينكه هم مقاربت دهاني انجام بشود و هم همسر را به اوج حالت رضايت بخش برساند و هم ضرري براي مرد نداشته باشد چيست؟


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/16 ساعت: ۰۰ توسط:btab74 :

تصاوير پروفايل تلگرام،لاين،واتساب،بيتالك،فيسبوك،هاك،وايبر،

عكس پروفايل دخترونه


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/16 ساعت: ۰۰ توسط:btab74 :