مقعد مقعد

نود هشتيا |رمان دانلود آهنگ غمگين ،هك كلش،هك تلگرام،پاسخ به مسائل جنسي،

قسمت هاي تحريك شونده بدن زنان

قسمت هاي تحريك شونده بدن زنان

 jensi 27 azar (3)

 

11 قسمت محرك از بدن زنان كه تمايل دارند نوازش شود( ويژه زوجين)

در اين پست سعي شده مطلب به گونه اي نگارش شود كه صرفا جهت ارتقاء سطح آگاهي زوجين و لذت بيشتر از يكديگر باشد.
مطمئنا هر مردي ازمشاهده لذت همسر خود توسط وي خرسند شده و احساس خوشايندي بر وي حاكم ميشود، بر خلاف تصور اكثر خانم ها مردها تنها به لذت خود فكر نميكنند بلكه به علت عدم آگاهي از آناتومي بدن زنان و عدم شناخت جامع از دنياي جنسي زنان با تصور اينكه آنها نيز همچون مردها ارضا ميشوند رفتار ميكنند  و بر اين باورند كه لذت جنسي زنها همچون مردها به يكي دو نقطه بيشتر از بدن معطوف نميشود.
مردها براي برقراري ارتباط جنسي به عناصر احساس ، پيشنوازي و معاشقه همچون زنان نياز ندارند بلكه در صورت مساعد بودن شرايط روحي تنها يك جرقه ذهني درمغز آنها كافيست كه تحريك شده و براي رابطه جنسي كاملا آماده شوند  ، حال آنكه زنان نياز به پيشنوازي و آماده سازي دارند كه دانستن مطالب ذيل جهت پيشنوازي توصيه ميشود.
نواحى كه بايد نوازش كنيد:
1- سر
نه، منظور سر شما يا مال او نيست. از سرانگشتان اشاره و انگشت وسطى براى گرفتن شقيقه هايش استفاده كنيد. بعد، با يك دست شروع به بازى كردن با موهايش كنيد و سپس از كليه سر انگشتانتان براى ماساژ دادن سرش استفاده كنيد. خيلى با ملايمت اينكار را بكنيد.
نكته: در هنگام نوازش، سرش را روى دامنتان بگذاريد تا هم او راحت باشد و هم بتواند واكنشهاى متقابل انجام دهد.
2- گردن
چه از دستهايتان استفاده كنيد يا از دهانتان، اغلب زنها وقتى مويشان را از روى گردنشان پس ميزنيد و به نرمى آنرا نوازش ميكنيد، ميبوسيد، ميلسيد، و يواش گاز ميگيريد بسيار لذت ميبرند.
نكته: وقتى به نزديكى استخوان ترقوه ميرسيد اين نواحى را ببوسيد و ليس بزنيد.
3- پشت
من نميتوانم به شما بگويم چه ميگذرد وقتى او را به پهلو مي خوابانيد در حاليكه پشتش به طرف شما است ، و به نرمى بدنش را از بالا به پائين ميبوسيد و نوازش ميكنيد.
4- رانها
چه او عريان باشد يا لباسي براي رابطه جنسى پوشيده باشد، پاهايش را از هم باز كنيد و چند دقيقه با دست به نوازش داخل و خارج رانهايش بپردازيد.

5- پشت زانوها
در حاليكه او به پشت دراز كشيده است و يك پايش را بالا برده، آنرا در امتداد بدنتان قرار داده و به سراغ قسمت پشت زانوها برويد. ببوسيد و به آرامى اين نواحى و اطرافش را بليسيد. اگر روى شكم خوابيده است، كار شما راحتتر ميشود.
نكته: گاز نگيريد يا خيلى محكم نبوسيد؛ اين نواحى حساس هستند و صرفا در چنين قسمتهائى فقط نوازش كنيد.
6- دستها
دستش را بگيريد، طورى كه كف دستها به طرف بالا باشد، و با هر دو شست به ملايمت كف دستش را نوازش كنيد ضمن اينكه بقيه انگشتانتان همزمان سمت ديگر دستش را نوازش ميكند. كم كم به سمت پائين پيشروى كنيد تا كل دستش را نوازش كنيد.
7- مچها
دستش را طورى بگيريد كه كف دست به سمت بالا باشد ، در حاليكه از وقايع روزانه اش ميپرسيد سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حركت دهيد. پس از چند دقيقه نوازش كردن، با لبها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچش را بليسيد و به نرمى گاز بگيريد.
– وقتى كه مچش را ميبوسيد، با دستتان دست او را مقابل صورتتان بگيريد.
8- گوشها
به سراغ گوشش برويد و جمله اى نظير ”امشب شب توست،“ زمزمه كنيد و سپس نرمه گوشش را داخل دهانتان بگيريد و حسابى خيسش كنيد. سپس سراغ قسمت بالائى گوشش رفته و يواش با دندان گازش بگيريد.
-قبل از انجام هر كارى، با انگشتانتان به آرامى موهايش را از روى گوشش كنار بزنيد؛ سپس روى گردنش بسمت بالا نفس بكشيد تا به محل مذكور برسيد.

9- شكم
دور كمرش را با هر دو دست بگيريد و وقتى به اندازه كافى به شكمش نزديك شديد بوى عطرش را استنشاق كنيد. بعد شكمش را از يك سمت تا سمت ديگر ببوسيد و گهگاه با زبانتان آنرا بليسيد.
10 – زانوها
چه در حال معاشقه باشيد يا فقط شروع به نوازش كرده باشيد، قرار دادن زانوهايش روى شانه هايتان و مالش آنها راه خوبى براى تحريك احساسات اوست. هر كدام از زانوها را با دستانتان نوازش كرده و سپس آنها را از سمتى به سمت ديگر ببوسيد.
-هنگام بوسيدن زانوها با دست ساق پايش را بالا و پائين ببريد. و مجددا، به هيچ وجه از دندانهايتان استفاده نكنيد.
11 – پاها
چه بعنوان بخشى از عادات معاشقه يا آرامش بخشيدن به او پس از يك روز سخت، مالش پاهاى يك زن به طرز باور نكردنى شما را به اهدافتان خواهد رساند. كمى روغن ماساژ يا كرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بماليد تا گرم شود و با مالش وسط كف پاهايش شروع كنيد. به آرامى به سمت پنجه ها و سپس به سمت پاشنه برويد.
-مدت زمانى را به مالش اطراف پاهايش اختصاص دهيد و مواظب باشيد قلقلكش ندهيد.
حالا برويم سراغ اصل مطلب خواه براى عشقبازى باشد يا فقط بخواهيد پيشاپيش او را آماده كرده باشيد بدين ترتيب او با جلب توجه شما روى قسمتهائى از بدنش غير از آلت و سينه هايش، شما را متوجه خواهد كرد كه اين قسمتها نيز باعث تحريك وى ميشود. علاوه بر اين، او انگيزه پيدا مي كند تا وقتى را براى قسمتهائى از بدنتان غير از جهاز تناسلي، صرف كند … با اينكه شايد شما با همان قسمتها نيز ارضا شويد.


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/22 ساعت: ۲۱ توسط:btab74 :

رفع تيرگي واژن

رفع تيرگي واژن

jensi 29 azar (1)

 

 رفع تيرگي آلت تناسلي زنان ( رفع تيرگي واژن )
يكي از راه هاي از بين بردن موهاي زايد اطراف آلت تناسلي استفاده از تيغ يا ژيلت است كه اين تيغ ها اغلب باعث تيرگي دور آلت تناسلي مي شوند بهترين راه براي جلوگيري از آن استفاده از روش هاي جايگزين مي باشد, قبل از بيان راه حل رفع تيرگي بايد بگويم شيو كردن مي تواند دو عارضه پوستي و زيبايي ايجاد كند:
عوارض پوستي شيو كردن :
۱- ايجاد جوش هاي بزرگ و يا ريزي در محل كه بعضا حتي سر چركي هم ندارند و فقط برجستگي دردناك قرمز رنگي هستند. اين عوامل التهابي كه در محل موها ايجاد ميشوند، در صورتي كه ريز و كوچك باشند و سر سفيد رنگ چركي داشته باشند، فوليكوليت نام دارند و هيچ خطري ندارند.
۲- ايجاد تيرگي پوستي كه از نظر زيبايي قابل توجه است.
براي رفع مشكل ايجاد فوليكوليت :
۱- قبل از اقدام به شيو، محل را كاملا با آب و صابون بشوييد، از تيغ هاي يك بار مصرف استفاده كنيد و بعد از شيو هم از صابون و يك آنتي بيوتيك ضعيف پوستي مثل كليندامايسين ۲% استفاده كنيد.
۲- بجاي تراشيدن و يا شيو كردن از پماد هاي موبر استفاده كنيد. تيغها اغلب باعث تيرگي دور آلت ميشوند.
براي رفع تيرگي آلت :
۱- چند ليموي تازه را آب گرفته و با مقدار برابر از آب مخلوط كنيد و به اندام خارجي خود بماليد و ۵ دقيقه صبر كرده و سپس آن را بشوييد . يادتان باشد در صورت بروز حساسيت پوستي و سوزش غير عادي بلافاصله محل را با آب فراوان بشوييد .

۲- نيز بخصوص در مورد حساسيت داشتن پوست به آب ليمو مي توانيد پس از شستشو و خشك كردن محل در حالي كه قدري پوست اندام مرطوب  است از كرم هاي سفيد كننده استفاده كنيد .

۳- توصيه ي اكيد اين است كه جهت جلوگيري از ايجاد مشكل از كرم هاي موبر استفاده كنيد.
براي اين كار محل اندام داراي مو را مرطوب كرده و نه خيس . سپس كرم را با دست يا وسيله ي موجود در آن روي محل بماليد و بعد از حدود ۵ دقيقه محل را خوب بشوييد .

تذكر مهم :
استفاده از آب ليمو يا كرم سفيد كننده فقط براي اندام خارجي است . از ورود حتي ذره اي به واژن جلوگيري فرماييد.
بخش افزوده شده :
توجه به اين مهم كه معمولا رنگ آلت تناسلي و نوع آن ميتواند عامل ژنتيكي نيز داشته باشد بي ربط با موارد فوق نميباشد.

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/22 ساعت: ۲۱ توسط:btab74 :

فوايد رابطه جنسي

فوايد رابطه جنسي

فوايد رابطه جنسي

 فوايد رابطه جنسي روي بدن
با برقراري رابطه جنسي مناسب مي توان با بيماري ها مبارزه كرد، دردها را تسكين داد و چهره اي جوان و جذاب داشت. در ادامه مي توانيد با 7 فايده ارتباط جنسي روي بدن آشنا شويد.

 

1- تنفس راحت تر
رابطه زناشويي آنتي هيستاميني طبيعي است و نقش بسيار زيادي در مقابله با تب يونجه و آسم ايفا مي كند.

2- چهره جذاب و جوان
دانشمندان بيمارستان سلطنتي اسكاتلند در ادينبورو پس از مطالعه بر روي بيش از سه هزار و پانصد فرد 18 تا 102 ساله كه جوان به نظر مي رسيدند، پي بردند، زندگي جنسي خوب عامل مهمي در ايجاد چهره جذاب و جوان است. محققان معتقدند، ارتباط جنسي سبب كاهش استرس، رضايت بيشتر و خواب بهتر مي شود.

3- كمك كردن به بدن در مقابله با بيماري ها
پس از دو بار برقراري ارتباط جنسي در هفته، ميزان توليد ايمونوگلوبولين( دسته‌اي از مولكول‌هاي زيستي كه در سيستم ايمني فعال هستند) 30 درصد افزايش مي يابد كه نتيجه اش تقويت سيستم ايمني بدن است. پژوهشگران دريافتند، داشتن زندگي جنسي مناسب مي تواند خطر ابتلا به سرطان، بيماري قلبي، سكته مغزي و سرماخوردگي را كاهش دهد.

4- سوزاندن كالري
برقراري رابطه جنسي ،ورزشي ايده آل است و سبب سوزاندن كالري و چربي هاي بدن مي شود. كارشناسان معتقدند در طول 20 دقيقه برقراري رابطه جنسي 96 كالري سوزانده مي شود.

5- كاهش درد
نتيجه مطالعات متعدد متخصصان بخش زنان مايو كلينيك نشان مي دهد، تحريك واژن در طول رابطه زناشويي سبب افزايش لذت، تحمل درد قاعدگي، ورم مفاصل، سردرد ميگرني و … مي شود.

6- افزايش طول عمر
دكتر جيمز ويلز، استاد بهداشت جنسي دانشگاه هاروارد و نويسنده كتاب ” معناي زندگي جنسي ” گفت:” مرداني كه دو يا سه بار در هفته ارتباط جنسي برقرار مي كنند 50 درصد كمتر از افرادي كه چنين نمي كنند در معرض مرگ قرار دارند.

7- احساس رفاه
نتيجه يك مطالعه بر روي هزار و هشتصد فردي كه فعاليت جنسي مناسبي داشتند نشان داد، ترشح هورمون هاي اندورفين و اكسي توسين در اوج لذت جنسي سبب بروز احساس رفاه در افراد مي شود.


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/6 ساعت: ۱۸ توسط:btab74 :

علت بوي بد واژن

علت بوي بد واژن

علت بوي بد واژن

 

مطمئناً هربار كه از عطر يا صابون استفاده نكرده باشيد، بويي زننده از اندام جنسي خود به مشامتان مي خورد. گاهي اوقات هم ممكن است همسرتان در اين باره انتقاد كند.پس به دنبال علت و راه چاره آن باشيد

معمولا بوي غيرعادي واژن با علائم ديگري در اين ناحيه مانند خارش، سوزش و ترشحات غيرطبيعي همراه است.

علل

بوي واژن در طي دوره قاعدگي تغيير مي كند، به خصوص بلافاصله بعد از مقاربت جنسي با همسر، قابل توجه است.

تعريق عادي ناحيه تناسلي نيز باعث بوي واژن مي شود. اگرچه خانم ها سعي مي كنند با استفاده از دوش واژينال و يا دئودورانت، بوي آن را كم كنند، ولي اين فراورده ها باعث ناراحتي واژن و بروز علائمي مانند خارش و سوزش مي شود.

واژينوز باكتريايي (رشد بيش از حد باكتري هايي كه به طور طبيعي در واژن زندگي مي كنند)، شايع ترين نوع عفونت واژن است كه باعث بوي نامطبوع آن مي شود.

تريكومونياز (عفونت منتقله از راه تماس جنسي) نيز باعث بوي واژن مي شود.

عفونت هاي كلاميديا و سوزاك معمولا باعث بوي واژن نمي شوند. عفونت هاي قارچي واژن نيز بو ندارند.

به طور كلي اگر بوي واژن با ساير علائم آن مانند سوزش و خارش همراه نباشد، غيرطبيعي نيست.

اگر شما در مورد بوي غيرطبيعي و يا دائمي واژن خود نگران هستيد، به پزشك مراجعه كنيد، به خصوص اگر ساير علائم مانند سوزش، خارش و ترشحات غيرعادي واژن را داريد

علل شايع بوي غيرعادي واژن عبارتند از:

– واژينوز باكتريايي

– تميز نگه نداشتن ناحيه تناسلي

– عدم تعويض به موقع نوار بهداشتي كثيف موقع قاعدگي

– تريكومونياز

بيماري هاي زير نيز با شيوع كمتري باعث بوي غيرعادي واژن مي شوند:

– فيستول واژن مقعد (ركتوواژينال) : وجود منفذ غيرطبيعي بين واژن و مقعد باعث ورود مدفوع از مقعد به واژن مي شود.

– سرطان گردن رحم

– سرطان واژن

اگر شما در مورد بوي غيرطبيعي و يا دائمي واژن خود نگران هستيد، به پزشك مراجعه كنيد، به خصوص اگر ساير علائم مانند سوزش، خارش و ترشحات غيرعادي واژن را داريد.

در ضمن براي كاهش بوي واژن مي توانيد كارهاي زير را انجام دهيد:

1- قسمت بيروني ناحيه تناسلي خود را بشوييد.

هنگام استحمام با كمي صابون، قسمت خارجي اندام تناسلي خود را كف مالي كنيد و سپس با آب فراوان بشوييد. توجه داشته باشيد كه هرگز قسمت داخلي اندام تناسلي خود را با صابون نشوييد، زيرا اين كار باعث خارش و عفونت واژن مي شود.

2- از دوش واژينال استفاده نكنيد.

واژن سالم به طور طبيعي داراي تعدادي باكتري و قارچ است. اسيديته طبيعي واژن، اين باكتري ها و قارچ ها را تحت كنترل قرار مي دهد تا بيماري زا نشوند. ولي استفاده از دوش واژينال اين تعادل طبيعي را به هم مي ريزد و باعث بيماري ناحيه واژن مي شود


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/5 ساعت: ۲۰ توسط:btab74 :

مراحل هيجانات جنسي خانم ها (مخصوص بزرگسالان)+18

 مراحل هيجانات جنسي خانم ها (مخصوص بزرگسالان)

مراحل هيجانات جنسي خانم ها

نكته بسيار مهم :اين پست فقط براي ارتقاء سطح فرهنگ اجتماعي و تحكيم بنيان خانواده  قرار داده شده است تنها افرادي كه به سن قانوني رسيده اند  از مطالب اين پست ميتوانند استفاده كنند   با تشكر/ مديريت وبسايت رها فان

 

 

مراحل هيجانات جنسي خانم ها
تا نيم قرن پيش اطلاعات بسيار كمي در رابطه با ارگاسم و اوج لذت جنسي در زنان در اختيار بود و بسياري از افراد بر اين باور بودند كه زنان اصلا چيزي به عنوان ارگاسم ندارند و فقط مردان هستند كه در يك رابطه لذت مي برند. اما كم كم با پيشرفت علم و تحقيقات پژوهش گران اطلاعات زيادي در اين رابطه جمع آوري شد.

ايجاد هيجان جنسي در زن و مرد طبق پژوهشهاي Johnson و Masters به چهار بخش تقسيم مي شود:
۱- مرحله تحريك
۲-مرحله اوج
۳-مرحله ارضاء
۴-مرحله بازگشت

مرحله تحريك جنسي
فاز تحريك بر اثر تحريك رواني نيز به وجود مي آيد. مثلا نگاه كردن، شكل ظاهري ،بوسه، نوازش و يا دست زدن مستقيم به دستگاه تناسلي، يك صدا، يك حركت لطيف و رمانتيك تصويري يا جسمي.

در آمريكا پژوهشي صورت گرفته كه طبق آن ۵۸ درصد از زنان بر اثر نگاه مرد تحريك مي شوند . اين رقم براي مردان ۷۲ درصد است. ۱۲ درصد زنان و ۵۴ درصد مردان بر اثر نگاه كردن به تصوير لخت جنس مخالف تحريك ميشوند. به همين دليل در تبليغات از زنان برهنه استفاده مي شود.
يك چهارم زنان و يك سوم مردان بر اثر ديدن عمل جنسي تحريك مي شوند. اما زنان و مردان به يك اندازه به وسيله ديدن فيلم و كتاب تحريك مي شوند.نتيجه اين كه عكس العمل زن آهسته، آهسته است. ديدن يك عكس سكسي، زن را شوكه مي كند تا تحريك . اما كتاب يا فيلم او را آهسته، آهسته تحريك مي كند.

همانطور كه روياهاي جنسي در مورد مردان منجر به ميل جنسي مي شود در مورد زنان نيز ميل جنسي ايجاد مي كند. ميل جنسي احتمالا به همان اندازه تحريك فيزيولوژي به سابقه آموزشي شخص وابستگي دارد.
ميل جنسي متناسب با ميزان ترشح هورمونهاي جنسي افزايش مي يابد. ميل جنسي در جريان دوره عادت ماهانه تغيير مي كند و در نزديكي زمان تخمك گذاري به حداكثر خود مي رسد. كوشش كنيد بهترين خاطره جنسي خود را قبل از هر سكس مرور كنيد تا آمادگي بيشتري براي سكس پيدا كنيد.

وقتي زن از نظر جنسي تحريك مي شود، جريان گردش خون در پوست شدت مي يابد ، قسمتهاي مشخصي از پوست قرمز مي شود، پستان ها بزرگ و نوك آنها برجسته مي شوند، غددي كه در زير لبهاي كوچك آلت تناسلي هستند موجب ترشح مايع لزجي به نام « موآلت تناسلي » ميگردند.

موآلت تناسلي عامل اصلي عمل لغزنده سازي در جريان عمل جنسي است . اين لغزنده سازي به نوبه خود براي برقراري يك احساس مالش دهنده لذت بخش به جاي يك احساس ناراحت كننده كه ممكن است بر اثر يك واژن خشك به وجود آيد ، ضروري است . يك احساس مالش دهنده بهترين احساس را براي توليد رفلكس هاي مناسب كه منجر به اوج لذت جنسي مي شوند، ايجاد مي كند.ده تا سي ثانيه پس از تحريك، ماده لزجي در واژن ترشح مي شود و بر اثر ترشح ماده لزج، واژن مرطوب ميگردد. به اين عمل Lubrication ميگويند.

در مرحله تحريك:
۱) انقباض عضلات شدت مي گيرد. ماهيچه هاي دستگاه تناسلي و لگن خاصره بدون اراده منقبض مي شوند.
۲) باعث جمع شدن مقدار زياد خون در لگن خاصره و دستگاه تناسلي ميگردد. فشار خون افزايش مي يابد، ضربان قلب شدت مي گيرد و حركت تنفسي بالا مي رود. در واقع در تحريك جنسي كل بدن دخالت مي كند.
۳) دستگاه تناسلي قرمز و واژن بزرگ مي شود.

مرحله اوج
تغييرات مرحله تحريك باقي مي ماند. اعصاب پاراسمپاتيك، شريانهاي بافت واژن را گشاد و وريدهاي آن را تنگ مي كند و موجب تجمع سريع خون مي شود به طوري كه مدخل واژن تنگ مي گردد. واژن بر اثر ازدياد خون به نصف تقليل مي يابد و به دور پينس ( آلت ) حلقه ميزند. اين امر به برقراري تحريك جنسي كافي در مرد كمك مي كند و تحريك را افزايش ميدهد.
كليتوريس براي ايجاد احساسهاي جنسي حساسيت دارد. كليتوريس بزرگ نمي شود بلكه به اطراف استخوان شرم گاه كشيده و به عقب رانده ميشود، به طوري كه لمس مستقيم آن مشكل مي گردد. اين فاز بسته به تحريك رواني و يا فيزيكي ميتواند كم و بيش طول بكشد و يا به مرحله بالاتر كه ارضاء جنسي است برسد، يا آرام آرام پايين آمده و پايان يابد.

مرحله ارضاء جنسي
اين مرحله در مقايسه با مراحل تحريك و اوج بسيار كوتاه است و در چند ثانيه انجام مي گيرد . در يك ارضاء ساده ۳ تا ۵ و در يك ارضاء شديدتر ۸ تا ۱۲ انقباض عضلات مي تواند انجام گيرد.
ارضاء تشكيل شده است از انقباض ريتميك عضلاني خارج واژن در مقابل بافتهاي وريدي به دور واژن و بافتهاي جلويي لبهاي كوچك. در واقع انقباض موزوني عضلات مختلف ارگاسم را به وجود مي آورد. به عبارت ديگر در جريان ارگاسم عضلات پرينه ( ناحيه بين واژن و مقعد ) زن به طور هماهنگ منقبض مي شود. هماهنگي كشش عضلات باعث فشار و جاري شدن خون در رگها و باعث ارضا ميشود.

« هنگامي كه تحريك جنسي موضعي به اوج شدت مي رسد و بويژه هنگامي كه احساسهاي موضعي به وسيله سيگنالهاي رواني مناسب از مغز تقويت مي شوند، رفلسكسهايي بروز مي كنند كه موجب اوج لذت جنسي يا ارگاسم مي شوند ».
زنان در تحريك كامل مي توانند چند بار پشت سر هم ارضاء شوند. از طريق مقاربت واژني اين عمل مي تواند ۶ بار يا بيشتر باشد. اگر كليتوريس به صورت مستقيم تحريك شود و زن آن را هدايت كند، در مدت يك ساعت زنان مي توانند تا ۵۰ بار ارضاء شوند.

تفاوتي بين ارضاء جنسي از طريق واژن و ارضاء از طريق كليتوريس وجود ندارد. به نظر Masters و Johnson وجود ارضاء جنسي بدون وابستگي به محل تحريك كه باعث آن شده باقي مي ماند.
فرويد معتقد بود اگر تحريك كليتوريس به روي واژن منتقل شود، زن به تكامل زنانگي خود رسيده است. امروز اين تئوري ها رد شده است، ما امروز از ارضاء واژني، ارضاء از طريق كليتوريس ، و يا از طريق رويا صحبت مي كنيم. از نظر فيزيولوژي همه اينها به هم شبيه هستند.

مرحله بازگشت
در مرحله بازگشت، كل تحريك به حالت اوليه برمي گردد. فشار خون، ضربان قلب و تنفس به حالت اوليه برمي گردد، عضلات دوباره منبسط مي شود. كليتوريس به حالت قبل باز مي گردد . سرعت بازگشت بستگي به ارضاء شدن دارد.
اگر زن ارضاء شود در عرض چند دقيقه همه چيز به حالت اول برمي گردد. در غير اين صورت خون مدت طولاني در واژن ميماند و ميتواند احساس نامطبوعي ايجاد كند كه تا يك ساعت به طول بيانجامد. البته اين حالت، شكلي كه فرد به طورآگاهانه در ايجاد آن تلاش كند، نيست.

كل سيستم دريافت در مرحله بازگشت محدود ميشود. زن در برخي دقايق بي حال و بيهوش ميشود. دو دانشمند Johnson و Masters در سال ۱۹۶۶ ثابت كردند كه جمع شدن خون پس از اوج جنسي در عرض چند دقيقه به حالت اول برميگردد وگرنه ساعتها طول ميكشد تا به حالت اول برگردد . يك سوم زنان دست به خودارضايي ميزنند تا اين گرفتگي جنسي را كه نتيجه عشق بازي است به حالت اول برگردانند.

مرد در مجموع قدري زودتر به ارضاء ميرسد. ارضاء جنسي زن طولاني تر از مرد است. زن بلافاصله پس از ارضاء مي تواند به يك نقطه اوج ديگر برسد، در حالي كه مردان در مجموع پس از سپري شدن مدت زماني، به تحريك تازه پاسخ مي دهند.
توانايي عكس العمل جنسي زن نه به طور كمي و نه كيفي ضعيف تر از مرد نيست . اين كه زن در رفتار جنسي خجالتي و كمروست به مسئله فيزيولوژي وي برنمي گردد. اين نظر كه زن در توانايي ، حساسيت جنسي پايينتر از مرد دارد، در واقع به پيشداوري جامعه مردسالار برمي گردد.

Johnson و Masters به اين نتيجه رسيدند كه در مدت حاملگي و پس از زايمان بعد از بهبود زخمها دليلي براي عدم روابط جنسي وجود ندارد.
حتي بين ۳ تا ۶ ماهگي بسياري از زنان خواست تمايل جنسي شان افزايش مي يابد و ارضاء جنسي شديدتري را تجربه مي كنند. در سه ماه آخر حاملگي تمايل جنسي كم مي شود. اگر احتمال سقط جنين وجود نداشته باشد، زن تا چند هفته قبل از وضع حمل هم ميتواند روابط جنسي داشته باشد.

منبع : bartarinha.ir


منبع: rahafun.com


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1395/3/5 ساعت: ۲۰ توسط:btab74 :

فوايد مايع مني بر زنان(حكم خوردن مايع مني)

حكم خوردن مني از نظر شرعي,خوردن مني , مضرات خوردن مني , حكم خوردن مني چيست ,آيا خوردن مني ضرر دارد؟,آيا خوردن مني حرام است؟,بلعيدن مايع مني , خوردن مايع مني, خوردن اسپرم مردان

 

ادامه مطلب


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/21 ساعت: ۱۶ توسط:btab74 :

روش هاي خوردن آلت تناسلي زن و مرد

اصلا دليل خوردن و ليسيدن واژن و نقاط حساس بدن زن چيست! در بيشتر رابطه هاي جنسي معمولا آقايان بسيار سريع تر از زنان و شريك جنسي خود ارضاء مي شوند، كه اين موضوع در بيشتر موارد باعث به وجود آمدن استرس زياد در مردان، هنگام مقاربت و در نتيجه كاهش كيفيت رابطه جنسي بين شركاي جنسي مي شود. معمولا بيشتر شركاي جنسي بعد از مدت كوتاهي به اين نتيجه مي رسند، زماني يك رابطه جنسي براي هر دوي آن ها رضايت بخش مي باشد كه هر دوي آن ها در پايان رابطه ارضاء شوند.

بيشتر مردان بر اين باورند كه مشكل زود انزالي دارند و به همين دليل است كه نمي توانند به شريك زندگيشان يك رابطه جنسي رضايت بخش ارائه دهند. اما واقعيت اين است در اكثر موارد مشكل زود انزالي مردان ريشه در مشكلات رواني آن ها و شيوه هاي غلط در هنگام نزديكي دارد. بهتر است بدانيم در هنگام نزديكي معمولا مردان بسيار زودتر و آسانتر از زنان تحريك مي شوند و اين موضوع يكي از دلايل اصلي زودتر ارضاء شدن مردان از زن ها است.

براي حل مشكل عدم هماهنگي زمان ارضاء بين شما و شريك جنسيتان تنها كافي است، او را نيز همانند خودتان در ابتداي شروع مقاربت بيشتر تحريك كنيد. از اين جهت، خوردن و ليسيدن نقاط حساس بدن زنان مانند لاله گوش، گردن، سينه ها و واژن مي تواند در كاهش زمان ارضاء زنان نقش چشم گيري داشته باشد.

خوردن و ليسيدن واژن (آلت تناسلي زن) از نظر پزشكي

 

خوردن و ليسيدن واژن زن با رعايت نكات پزشكي باعث تحريك شديد وي در رابطه جنسي مي شود. جدا از ديدگاه اسلامي، از نظر پزشكي به دليل وجود عفونت هاي قارچي در واژن برخي از زنان كه در بيشتر موارد در ابتدا بيماري بدون علائم در آنان است، خوردن و ليسيدن واژن زن توصيه نمي شود و بيشتر سعي مي شود تا مردان را به خوردن نقاط حساس ديگر بدن زن مانند لاله گوش، گردن و سينه ها جهت افزايش تحريك و كاهش زمان ارگاسم در بانوان تشويق كرد.

همچنين در صورتي كه از سلامت جسمي شريك جنسي خود مطمئن هستيد مي توانيد با رعايت نكات اوليه پزشكي مانند حمام رفتن و شستشوي واژن با صابون و يا شامپوي بدن قبل از نزديكي و يا استفاده از ژل آنتي باكتريال اقدام به خوردن و ليسيدن واژن نمائيد.

رابطه جنسي دهاني

آيا مكيدن دستگاه تناسلي زن براي مرد ضرري به لحاظ بهداشتي دارد؟ يعني ترشحاتي كه خارج مي شود و ناخودآگاه به درون دهان فرد هم مي رود، آيا ضرري براي مرد دارد و راه حل صحيح براي اينكه هم مقاربت دهاني انجام بشود و هم همسر را به اوج حالت رضايت بخش برساند و هم ضرري براي مرد نداشته باشد چيست؟


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/12/16 ساعت: ۰۰ توسط:btab74 :

نزديكي از پشت يا نزديكي از مقعد

 
 
روش صحيح نزديكي از مقعد زن 
باسن، مقعد و راست روده كه همان بخش نهايي روده بزرگ است، از جمله مناطق حساس و شهواني بدن بشمار مي آيند. خاصيت تحريك پذيري پوست و حلقه ماهيچه اي مقعد به سبب رشته هاي عصبي اش نزد بسياري موثري در برانگيختگي شديد جنسي در فرد مي شود. سكس مقعدي آنهم از راه دخول براي برخي زنان لذت بخش و براي برخي ديگر دردآفرين و غير قابل تحمل مي باشد. يكي از موهبات آِن نوع سكس اين است كه با آن ديگر خطر حاملگي وجود ندارد. البته اين نوع از آميزش خالي از ريسك نيست، زيرا لايه مخاطي انتهاي روده بزرگ در مقايسه با واژن بسي نازكتر و به همين دليل امكان از بين رفتن آن بر اثر اصطكاك بالاترست. با زايل شدن اين لايه، خطر انتقال ويروس ايدز و باكتري بيماريهاي جنسي به خون فرد، او را تهديد مي كند. حلقه مقعد نيز تنها تا حد محدودي مي تواند باز شود، و فشار بيش از حد باعث ايجاد شكاف در آن خواهد شد. نكات بهداشتي 

سعي كنيد هنگام آميزش از راه مقعد نكات بهداشتي را كاملا رعايت نماييد. بعنوان مثال قبل از شروع روده خود را خالي كنيد (تنقيه) و با يكديگر دوش بگيريد. ناخنهاي خود را كوتاه كرده و سوهان بكشيد. همچنين استفاده از كاندوم و دستكشهاي لاتكس / در صورت عدم وجود آلرژي به ماده لاتكس، توصيه مي شود. نحوه آميزش 

آميزش مقعدي تنها در دخول خلاصه نمي شود، بنابراين هنگام آميزش هدف خود را صرفاً "دخول" تعيين ننماييد. سعي كنيد با تامل حالات نوازشي را نيز تجربه نماييد. چه بسا چنين شروعي، زمينه را براي دخول هموارتر مي كند. بهترين راه اين است كه قبل از دخول از تكنيك انگشتكاري (فينگرينگ) مقعد استفاده شود ؛ به اين صورت كه يك يا دو انگشت خود را كه از قبل به ژل روان كننده(لوبريكانت) ، آغشته نموده ايد روي ماهيچه باسطه (حلقوي) مقعد، دايره وار حركت داده و به آرامي وارد مجرا نماييد. حال مي توانيد به دلخواه آنرا ثابت نگه داشته و يا انگشتانتات را داخل مجرا با ملايمت بچرخانيد. 

آمادگي براي دخول نيز به همين ترتيب است. هر گاه احساس كرديد كه ماهيچه مقعد منقبض مي شود، دست از كار فرو كشيده و به آن اجازه استراحت دهيد سپس مي توانيد همين كار را با دو انگشت انجام دهيد و در نهايت پس از آماده نمودن شريكتان از روش دخول استفاده نماييد. پس از داخل شدن سر آلت به او فرصت دهيد تا صبر كند، و ماهيچه هايش شلتر شوند. سپس مي توانيد به عمل دخول ادامه دهيد. در همه حال مراقب واكنش شريكتان باشيد، و با كوچكترين حالت ناراحتي و دلخوري او، از ادامه باز ايستيد. توصيه مي شود همزمان با اين كار پستانها و كليتوريس و ديگر نقاط حساس او را ماساژ دهيد؛ اين كار به راحتي او كمك مي كند. نكته بسيار مهم : قبل از عمل نزديكي از پشت ميبايست كل روده را شستشو دهيد . براي اين كار ميتوانيد از دستگاه "دوچ - تنقيه و..." استفاده نماييد و همچنين داخل مقعد را با آب صابون و يا آب شامپو شستشو نماييد. توجه داشته باشيد كه نظافت مهمترين نكته در ارتباط از پشت ميباشد. نقش مواد روان كننده (لوبريكانت) 

از آنجا كه مقعد هيچگونه غدد ترشحي ندارد، بايد براي ايجاد لغزندگي و سهولت كار از روان كننده هاي آبكي (Water Base) استفاده نماييد، زيرا نوع روغني آن براي بخش مقعد مناسب نمي باشند و لايه اي روغني در واژن يا روده بجاي مي گذارند كه باعث رشد باكتريها و ايجاد عفونت در آن منطقه مي شود. از طرفي نيز مي توانند باعث پارگي كاندوم شوند. البته روان كننده هاي آبكي زودتر از انواع روغني و سيليكوني خشك مي شوند، ولي با كمي ترشحات واژن و يا آب دهان مي توان دوباره لغزندگي لازم را ايجاد نمود. 

نكته مهم :لازم است هميشه قبل از استفاده از اينگونه ژلها ازعدم بروز آلرژي توسط آنها مطمئن شويد. مثلا مي توانيد كمي از ژل را روي بازوي خود بماليد و اندكي بعد نتيجه را مشاهده نماييد. ژل لوبريكانت و گشاد كننده مقعدي دكترشيفلد 

اين ژل با فرمولاسيون كاملا پيشرفته و بصورت طبيعي ، با مبناي آب (Water Base) باعث ميشود تا احساس بي نظيري را در حين رابطه از پشت داشته باشيد. همچين اين ژل داراي مواد تاخيري (جهت كم كردن درد) ميباشد كه بصورت 100% تست شده ميباشد. همچنين اين ژل با ماده موثره لاتكس (موادي كه با آن كاندوم را ميسازند) هيچگونه تضادي ندارد و به راحتي قابل استفاده است. همچنين مواد باقي مانده روي پوست به راحتي با مقدار كمي آب قابل شستشو ميباشد. مزاياي ژل لوبريكانت مقعدي دكترشيفلد : 

1. روان كننده مقعدي جهت حفظ از آسيب مخاطها و مويرگها 

2. جلوگيري از درد در حين نزديكي به دليل وجود مواد تاخيري 

3. قابليت استفاده همزمان با كاندوم (Condom Friendly) 

4. با فرمولاسيون پيشرفته و بدون هيچگونه عوارض 

5. قيمت ارزان و به صرفه روش استفاده : 

پيچ سر تيوب ژل را به آرامي باز كنيد (توجه كنيد كه به دليل فشرده بودن ژل ، ممكن است يكباره بيرون بزند). در صورتي كه ژل بيرون نيامد تيوب را فشار دهيد تا مقداري ژل به روي انگشتتان بريزد. سپس اين ژل را به نقطه مورد نظر بكشيد. زماني كه مجددا ارتباط خشك شد دوباره ژل را بزنيد يا با مقداري آب همان مواد موجود رو بدن را دوباره فعال كنيد. نكته بسيار مهم : رابطه جنسي مقعدي در بيشتر اديان الهي ، همچنين دين اسلام منع شده است . اين نوع رابطه تنها با رضايت هر دو طرف امكان دارد اما به نظر بيشتر مراجع تقليد مكروه است. توصيه ميشود عزيزان به دليل اثرات منفي احتمالي از اين نوع رابطه خودداري نمايند و يا تعداد دفعات انجام آن را كم كنند. قيمت هر تيوپ ژل١٧٠٠٠تومان 
كاربران گرامي اگه نكاتي براي اين موضوع داريد 
لطفا در قسمت پاسخ قيد بفرماييد و اگر از اين موضوع 
استفاده كرديد بر روي گزينه /تشكر/كليك نماييد. 
با تشكر


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/11/12 ساعت: ۲۰ توسط:btab74 :

روش دخول با همسر عكس + عكس و فيلم

روش دخول با همسر عكس + عكس و فيلم

آموزش هاي نزديكي قبل از آميزش با همسر

ليسيدن و بوسيدن قبل از آميزش با همسر

در هيچ كتاب زناشويي، در هيچ سخنراني ،….. شما پيدا نمي كنيد كه براي افزايش لذت رابطه جنسي با همسر ، مارا از مراحل قبل از سكس منع كرده باشند بلكه بر عكس براي اين كار مراحلي را طي كردند كه دخول جزو آخرين مراحل هم آغوشي با همسر است…

در شرح اهميت معاشقه و ملاعبه و ليسيدن قبل از برقراري رابطه جنسي همين بس كه از پيامبر اكرم (ص) نقل شده است كه”همانند گنجشك آميزش نكنيد و همسر خود را آماده و راضي سازيد”
در مقدمه هر آميزشي جهت آماده كردن زن مي توان از نقاط تحريك پذيري زن استفاده نمود و در صورتي كه در شب زفاف نيز چنين استفاده اي شود استحكام مودت بيشتري حاصل مي شود از لحاظ رواني ملاعبه اي كه در فاصله قصد و اجرا اعمال مي گردد رضايت بخش و آرامش دهنده بوده وعمل دخول هرگز نمي تواند نام تجاوز را به خود بگيرد و درك لذت جنسي را با تني محو در آرامش كه فقط جاي لذت را باقي گذارده بهمراه خواهد ساخت . از نظر جسمي نيز مرد نعوظي پيدا كرده كه ناشي از پرخون شدن نسج و اسفنجي سراسر آلت اوست و زن نيز پر خوني شعريه هاي سراسر دستگاه تناسلي را دارد مرد بدون دخالت ملاعبه و معاشقه دخولي انجام داده و انزالي صورت گرفته و در پي آن همه پرخوني ها مرد فرو كش كرده است ولي زن هيچ نفهميده و اين شعريه اي پر خون لگن و نعوظ زن برگشت نكرده و زن را به درد كمر بي ارزش اما پر دردي مبتلا مي كند

 

.

نقاط تحريك پذيري
.

سلول هاي واقع در هاله پستان :

ليسيدن و مالش پستان ها كه هر چه به نوك آن نزديكتر شود حساسيت بيشتر است البته بهتر است همه پستان و بعد قسمتي و بعد كمتر و بالاخره نوك آن را دريافت و مكيدن و ليسيدن پستانها كه بسيار لذت بخش است

.
كليتوريس :

در زن حكم آلت مرد را دارد و حتي ليسيدن مختصرآن تحريك شديدي به زن مي دهد آلت مرد نيز با ليسيدن زن تحريك مي شود و هر چه به حشفه نزديكتر حساس تر است تا به حدي كه سلول هاي نوك آلت حتي گرمي و سردي را حس نكرده و فقط براي لذت درك كردنند
·

– سطح داخلي ران و لب هاي فرج نيز پاسخ مي دهد و چنانچه انگشت را بر وتر هاي عضلاني كه از هر دو طرف به استخوان مي چسبند گذاشته و همانند به لرزه در آوردن تار هاي سيم عمل شود بهتر جواب مي دهد ملامسه مي تواند با دست ، دهان ، سر ، آلت و حتي لاشه پاصورت گيرد چه بسا ماليدن كف پا به پشت پاي زن يا ماليدن پشت پا به كف پاي زن بهترين تحريك باشد و يا زني پيدا شود كه با مالش سطح داخلي بازوهايش به سرعت به اوج لذت جنسي برسد
– بوسه قديمي ترين نقطه شناخته شده براي تحريك است كه شامل بوسيدن لب ها ، صورت ، لاله گوش ، گردن و يا هر قسمتي از بدن زن باشد كه پيدا كردن نقطه هاي حساس تر مدتي طول مي كشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسي مرد و زن نقاط مربوطه شناخته مي شود

.
مكيدن زبان زن يا مكيدن زبان مرد توسط زن براي هر دو طرف تحريك كننده است

.
عطر و بوي خوش :

به محض آن كه مرد با زن تماس پيدا كرد سوراخ هاي بيني او باز مي شود و در مراكز هيجاني سمپاتيكي وي فعال شده ترشح اورناليز شروع و در نتيجه فشار خون بالا رفته و بالاخره ترشحات دستگاه تناسلي شروع مي شود . زن و مرد هر دو بوهاي مخصوص خود را دارند كه از لحاظ كيفي اثر عميق بر يكديگر دارند مثلا زن بوي دستان مرد را دوست دارد و دوست دارد همسرش به نام نوازش دستي به گونه ها و صورتش بكشد كه بوي دستان او را حس كند . آنچه كه در هر دو حنس محرك است بوي مناطق جنسي زن و پوست بيضه هاي مرد است گرچه بوي طبيعي بدن زن و مرد براي يكديگر فوق العاده است اما استفاده از عطر ي كه خوشايند همسر باشد نيز توصيه مي شود نكته مهم در اين مورد رعايت بهداشت و زدودن موهاي زائد و برطرف كردن هر گونه عفونت و بوي بد است كه براي هر دو طرف مخصوصا زن لازم و ضروري است.

.

گفتار هاي عاشقانه :

تحريك فقط به نوع فيزيكي محدود نمي شود و نوع رواني نيز دارد كه بايد به صورت همزمان استفاده شود صحبت هاي عاشقانه كه هنگام رسيدن دو دلداده به هم بينشان رد و بدل مي شود بسيار پر اهميت است
نكته آخر اين كه مرد با فكر و يا در نظر آوردن نقاط شهوت انگيز و يا عوامل رواني نعوظ به او دست داده و اغلب در اين حالت تحريك شده به حساب مي آيد آنچه بر زن لازم است تحريك موضعي نيست بلكه تحريك موقعي است و آن زماني است كه مرد در حاليكه دخول انجام مي دهد زود نعوظ وي پايان مي يابد و دخالت زن با تحريك مرد در حالي كه عضلات مهبل را بر روي آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزديك مي كند و امكانا با دست ماليدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وي ، نعوظ مرد برگشته و مرد را راضي مي سازد

پيامبر اعظم (صلي الله عليه و آله و سلم): هيچ كس دراسلام ايمانش زياد نمي شود مگر آن كه محبت او به زنان بيشترباشد.

پيامبر اعظم (صلي الله عليه و آله و سلم): هر مومني كه با همسرش آميزش نمايد، هفتاد هزار فرشته بال هايشان را براي آنها مي گسترانند و رحمت خدا بر آنان نازل مي گردد. ( مستدرك الوسائل ج ۱۴ ص ۱۵۴)

امام صادق (عليه السلام): هيچ مباح و حلالي نزد خداوند، دوست داشتني تر از آميزش با هم نيست. پس زماني كه مومن با همسرش نزديكي و غسل جنابت مي كند، شيطان به گريه مي‌افتد و مي‌گويد: اي واي! اين بنده از پروردگارش اطاعت نموده و گناهانش بخشيده شده است. (وسائل الشيعه ج۲ ص ۱۷۹)

پيامبر اعظم (صلي الله عليه و آله و سلم) در خطاب به مردان فرمودند: چنانچه حيوانات بر جفت هاي خويش مي‌جهند بر همسرانتان نجهيد، بلكه پيش از آن با بوسه و سخن گفتن وي را براي عمل آماده سازيد.

امام صادق (عليه السلام) در خطاب به مردان فرمودند: اگر يكي از شما به همسرش نزديك شود و سپس برخيزد و او را ارضا نكند همسر او اگر به يك سياه زنگي دست يابد به او متوسل مي شود، پس به هنگام نزديكي شوخي و ملاعبه كنيد كه لذت بخش و بهتر است و زن بهتر ارضا مي شود. (مكارم اخلاق )

امام علي (عليه السلام): چون يكي از شما خواست با همسرش آميزش كند، از شتاب كردن در اين كار پرهيز نمايد كه زنان نيز نيازهايي (جنسي) دارند. (خصال صدوق)

از امام صادق (عليه السلام) درباره آميزش از مقعد پرسيدند حضرت فرمود: همسرت عروسك و عشق زندگي توست پس او را با اين كار اذيت مكن. ( وسائل الشيعه ج۲۰ ص۱۴۳)

چه در مورد آميزش جنسي واجب است :
غسل كردن بعد از آميزش تا قبل از خواندن نماز

.

آنچه در مورد آميزش جنسي خيلي مستحب است :
بازي كردن و تحريك كردن زن در ابتداي آميزش مانند نوازش و ماليدن و بازي كردن با پستان و آلت تناسلي زن و ساير نقاط تحريك پذير زن)

.

آنچه در مورد آميزش جنسي مستحب است :
گفتن بسم الله الرحمن الرحيم و اعوذ بالله من الشيطان الرجيم قبل از آميزش
كوتاه كردن موهاي زائد بدن قبل از آميزش (كوتاه كردن موهاي زائد بدن ( زير بغل ، بالاي عورت ، شكم ) در هر هفته يا در هر دو هفته يك مرتبه)
وضو گرفتن قبل از آميزش
شوخي كردن مرد با زن قبل از آميزش
استفاده از عطر توسط مرد و زن قبل از آميزش
آرايش زن قبل از آميزش
استفاده از زيور آلات مانند طلا توسط زن در حين آميزش
بوسيدن زن
آميزش در شب اول ماه رمضان
آميزش در شبهاي دوشنبه، سه شنبه، پنجشنبه، جمعه و ظهر روز پنجشنبه و عصر روز جمعه
خوردن عسل با موم بعد از آميزش
ادرار كردن بعد از نزديكي و خارج شدن مني و پيش از غسل
از خداوند فرزندى پاك و مبارك و سالم درخواست كنند
در زمانى باشد كه زن ميل به آميزش دارد
در مكان پوشيده و پنهان باشند

.

آنچه در مورد آميزش جنسي جايز و مباح است :
لب گرفتن
بوسيدن و ليسيدن پستان
بوسيدن آلت زن، ليسيدن آلت زن (چوچوله)، ليسيدن آلت مرد، خوردن آلت زن، خوردن آلت مرد (اشكالي ندارد اما دون شان انساني است) رضايت طرفين شرط است
خوردن مايعات بدن هم (مايعات پاك اشكالي ندارد اما دون شان انساني است. ادرار و مني نجس است. مايعي كه در هنگام ارگاسم از زن خارج مي‌شود حكم مني را دارد. بعضي از مراجع بلعيدن عمدي مايعات را حرام مي‌دانند) رضايت طرفين شرط است
استفاده از كاندوم
نگاه كردن به آلت زن
خوردن شير همسر
استمنا شوهر با بدن همسر خود

.

آنچه در مورد آميزش جنسي خيلي مكروه است :
آميزش بدون مقدمه
آميزش از مقعد در حالت حيض زن، اگر زن راضي باشد
ايستاده آميزش كردن
استفاده از انواع داروها و وسائل آميزشي توسط مرد در صورتي كه باعث آزار زن شود

.

آنچه در مورد آميزش جنسي مكروه است :
آميزش از مقعد اگر زن راضي باشد
آميزش بين اذان صبح تا طلوع آفتاب
اول ظهر
آميزش بين غروب آفتاب تا اذان مغرب
آميزش در ساعات اوليه شب
آميزش در زمان كسوف و خسوف (گرفتگي ماه و خورشيد)
آميزش در اول، وسط و آخر هر ماه (قمري) به استثناء شب اول ماه رمضان
آميزش در شب نيمه شعبان، شب عيد فطر، شب عيد قربان، شب اول صفر
آميزش درشب قبل از سفر
رو به قبله و يا پشت به قبله بودن
آميزش زير درخت ميوه دار
در زير آسمان
آميزش در برابر خورشيد
آميزش در حالت جنابت مرد
در حال احتلام پيش از غسل يا وضو (البته اگر بدون فاصله چند بار آميزش انجام گيرد مكروه نيست.)
حرف زدن در حين آميزش (دخول)
نگاه كردن درون آلت زن
نگاه كردن به بطن عورت زن در حين آميزش (دخول)
آميزش با زن حامله بدون گرفتن وضو
در حال ايستاده
بعد از غذا و با شكم پر
در حالى كه بچه ناظر آنها باشد
در حالى كه هردو كاملاً عريان باشند و رو اندازي (مثلا يك ملحفه) روي آنها نباشد اين مورد فقط در هنگام نزديكي مكروه است و در هنگام بازي كردن كراهت ندارد)
آميزش همزمان با دو همسر (البته ديدن عورت همسران توسط همديگر حرام است)
اينكه به ياد مناظر شهوت انگيزي كه از غير همسر خود ديده بيافتد و با ياد آن به ارگاسم برسد

.

آنچه در مورد آميزش جنسي حرام است :
دخول به آلت زن در حالت حيض
آميزش از معقد اگر زن راضي نباشد
خوردن مني و ادرار

دندان گرفتن و ضربه زدن كه باعث كبودي و قرمزي شود (گناه است و ديه دارد)

.

زمان‌هايي كه نزديكي حرام است :
در حال احرام
زمان نفاس
در حال اعتكاف
دوران قاعدگى
در حال روزه واجب
زمانى كه زن كمتر از نه سال داشته باشد
جايى كه طواف و نماز نساء در حج را به جا نياورده باشد.

.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: 1394/10/10 ساعت: ۱۷ توسط:btab74 :